|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X86-J4125/J1900 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $113.00 ~ $195.00 / Piece/Pieces |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| CPU | Intel Celeron J4125/ J1900 (Ondersteuning voor ODM/OEM-aanpassing) |
| GPU |
Intel Celeron J4125: Intel UHD Graphics 600; Intel Celeron J1900: Intel HD Graphics (Bay Trail GT1) |
| Geheugen | 1*SO-DIMM, DDR4 2333/2400MHZ, tot 8GB |
| Harde schijf | 1*MSATA SSD, 2*SATA 2.5/3.5-inch HDD/SSD |
| Ethernet | 6*Gigabit Intel 82574L/82573 LAN |
| Uitbreiding | 1*MINI-PCIE Slot |
| I/O Interface | 1*RJ45 COM; 2*USB3.0; 2*LED; 6*RJ45 GLAN; 1*VGA; 1*Aan/uit-knop; 1*DC |
| Softwareondersteuning |
Besturingssysteem: Windows7, Windows10, Linux, Ubantu 16.04, CentOS 7.0; BIOS: AMI 64M BIOS; Watchdog: Hardware resetfunctie (256 niveaus, 0-255 seconden) |
| Koelmodus | Wordt geleverd met zijn eigen CPU-koeler en ventilator |
| Voeding | AC 110V 250V |
| Afmetingen | 440*285*44.5mm; Gewicht: 3.15kg |
| Materiaal | SGCC |
| Kleur | Glans Zwart |
| Geschikte temperatuur | Opslagtemperatuur: -20℃ tot +70℃, Bedrijfstemperatuur: -10℃ tot +60℃, Relatieve luchtvochtigheid: 0% ~ 95% (niet-condenserend) |
![]()
De firewall industriële control mini-pc heeft een krachtige firewallfunctie die inkomend en uitgaand netwerkverkeer filtert volgens vooraf gedefinieerde regels, virussen, malware en ongeautoriseerde toegang voorkomt, enz., en een verscheidenheid aan potentiële bedreigingen afweert, wat beveiliging biedt voor uw computer of industriële apparatuur, enz.
![]()
Deze mini-computer heeft een ingebouwde dubbele kogellager stille ventilator, die warmte snel afvoert en weinig geluid maakt, en kan garanderen dat de machine langdurig stabiel draait in 7*24 uur rond de klok.
![]()
Deze server kan breed worden gebruikt in industriële automatisering, verkoopautomaten, geldautomaten, slimme medische apparaten en andere gebieden, wat gemak brengt in ons leven.
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X86-J4125/J1900 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $113.00 ~ $195.00 / Piece/Pieces |
| Verpakkingsdetails: | Doos 20*10,5*19,5 cm/stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| CPU | Intel Celeron J4125/ J1900 (Ondersteuning voor ODM/OEM-aanpassing) |
| GPU |
Intel Celeron J4125: Intel UHD Graphics 600; Intel Celeron J1900: Intel HD Graphics (Bay Trail GT1) |
| Geheugen | 1*SO-DIMM, DDR4 2333/2400MHZ, tot 8GB |
| Harde schijf | 1*MSATA SSD, 2*SATA 2.5/3.5-inch HDD/SSD |
| Ethernet | 6*Gigabit Intel 82574L/82573 LAN |
| Uitbreiding | 1*MINI-PCIE Slot |
| I/O Interface | 1*RJ45 COM; 2*USB3.0; 2*LED; 6*RJ45 GLAN; 1*VGA; 1*Aan/uit-knop; 1*DC |
| Softwareondersteuning |
Besturingssysteem: Windows7, Windows10, Linux, Ubantu 16.04, CentOS 7.0; BIOS: AMI 64M BIOS; Watchdog: Hardware resetfunctie (256 niveaus, 0-255 seconden) |
| Koelmodus | Wordt geleverd met zijn eigen CPU-koeler en ventilator |
| Voeding | AC 110V 250V |
| Afmetingen | 440*285*44.5mm; Gewicht: 3.15kg |
| Materiaal | SGCC |
| Kleur | Glans Zwart |
| Geschikte temperatuur | Opslagtemperatuur: -20℃ tot +70℃, Bedrijfstemperatuur: -10℃ tot +60℃, Relatieve luchtvochtigheid: 0% ~ 95% (niet-condenserend) |
![]()
De firewall industriële control mini-pc heeft een krachtige firewallfunctie die inkomend en uitgaand netwerkverkeer filtert volgens vooraf gedefinieerde regels, virussen, malware en ongeautoriseerde toegang voorkomt, enz., en een verscheidenheid aan potentiële bedreigingen afweert, wat beveiliging biedt voor uw computer of industriële apparatuur, enz.
![]()
Deze mini-computer heeft een ingebouwde dubbele kogellager stille ventilator, die warmte snel afvoert en weinig geluid maakt, en kan garanderen dat de machine langdurig stabiel draait in 7*24 uur rond de klok.
![]()
Deze server kan breed worden gebruikt in industriële automatisering, verkoopautomaten, geldautomaten, slimme medische apparaten en andere gebieden, wat gemak brengt in ons leven.