| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | J6412 1U Server |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $126.90 ~ $251.60 / Piece/Pieces |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| CPU | Intel Celeron Processor J6412 |
| GPU | Intel UHD Graphics voor 10e Generatie Intel Processors |
| Geheugen | 2*DDR4 SODIMM, Max tot 32GB |
| Opslag | 1*M-SATA SSD, 2*2,5/3,5" HDD/SSD |
| Ethernet | 6*Intel I226 Gigabit LAN, ondersteuning voor wake-on-LAN/PXE-boot. |
| Uitbreidingssleuf | 1*MINI-PCIE-sleuf, ondersteuning voor WIFI/3G/4G-module; 1*SIM, 1*GPIO ondersteunt 16 kanalen (met isolatie kan worden aangepast) |
| I/O-poort | 6*2500M RJ45 LAN; 2*USB3.0; 1*Console; 1*VGA; Ingebouwd: 1*HDMI, 1*VGA, 1*LVDS-pinnen, 2*RS232, 6*USB2.0, 2*5PIN2.54, 1*Versleutelde USB2.0-poort, 1*CPU-ventilatorpin, 1*CF-kaart (kan een opstartschijf zijn) |
| Softwareondersteuning | Besturingssysteem: Windows10, Windows11, Linux; Watch Dog: 4-255 sec watchdog timer, TPM2.0 hardware-encryptie (aanpasbaar) |
| Voeding | DC19-24V brede spanning, ondersteuning voor DC5.5*2.5MM of ATX4PIN, mainframe geïntegreerde 19V6.3A voedingsadapter |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -30℃ tot +60℃, Relatieve Vochtigheid 5%~95% (niet-condenserend) |
| Afmetingen | 440 mm*250 mm*44 mm; Gewicht: ongeveer 2,6 kg |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatie | Ondersteunt desktop en kast |
Deze server kan worden uitgerust met een Celeron J6412 quad-core en vier-thread processor, die stabiel is en niet hapert, niet uitvalt om te voldoen aan de netwerkbehoeften van verschillende apparaten.
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | J6412 1U Server |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $126.90 ~ $251.60 / Piece/Pieces |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| CPU | Intel Celeron Processor J6412 |
| GPU | Intel UHD Graphics voor 10e Generatie Intel Processors |
| Geheugen | 2*DDR4 SODIMM, Max tot 32GB |
| Opslag | 1*M-SATA SSD, 2*2,5/3,5" HDD/SSD |
| Ethernet | 6*Intel I226 Gigabit LAN, ondersteuning voor wake-on-LAN/PXE-boot. |
| Uitbreidingssleuf | 1*MINI-PCIE-sleuf, ondersteuning voor WIFI/3G/4G-module; 1*SIM, 1*GPIO ondersteunt 16 kanalen (met isolatie kan worden aangepast) |
| I/O-poort | 6*2500M RJ45 LAN; 2*USB3.0; 1*Console; 1*VGA; Ingebouwd: 1*HDMI, 1*VGA, 1*LVDS-pinnen, 2*RS232, 6*USB2.0, 2*5PIN2.54, 1*Versleutelde USB2.0-poort, 1*CPU-ventilatorpin, 1*CF-kaart (kan een opstartschijf zijn) |
| Softwareondersteuning | Besturingssysteem: Windows10, Windows11, Linux; Watch Dog: 4-255 sec watchdog timer, TPM2.0 hardware-encryptie (aanpasbaar) |
| Voeding | DC19-24V brede spanning, ondersteuning voor DC5.5*2.5MM of ATX4PIN, mainframe geïntegreerde 19V6.3A voedingsadapter |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -30℃ tot +60℃, Relatieve Vochtigheid 5%~95% (niet-condenserend) |
| Afmetingen | 440 mm*250 mm*44 mm; Gewicht: ongeveer 2,6 kg |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatie | Ondersteunt desktop en kast |
Deze server kan worden uitgerust met een Celeron J6412 quad-core en vier-thread processor, die stabiel is en niet hapert, niet uitvalt om te voldoen aan de netwerkbehoeften van verschillende apparaten.