|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X26G 4405U |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $90.00 ~ $150.00 / Piece/Pieces |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Mini PC met Intel Pentium 4405U, 6 Gigabit Netwerk Software Router, Pfsense Firewall voor Thuis, Bedrijf en Onderneming
Deze Mini PC met Pentium 4405U is meer dan een apparaat, het is een complete oplossing voor het beheren van uw netwerk, het beveiligen van uw gegevens en het aandrijven van uw digitale activiteiten. De krachtige verwerking, uitgebreide netwerkmogelijkheden en flexibele serverfuncties maken het een uitstekende keuze voor iedereen die zijn netwerkinfrastructuur wil optimaliseren.
| CPU | Intel Pentium 4405U (2 cores 4 threads, 2M Cache, 2.10 GHz, TDP: 15W) |
| GPU | Intel HD Graphics 510 |
| Geheugen |
Single Channel DDR4 SODIMM, Maximaal 16GB 2GB/ 4GB /8GB/ 16GB DDR4 RAM |
| Harde Schijf |
1*mSTA SSD (1*2.5"SSD/HDD SATA3.0 uitgebreid vanaf het moederbord) 32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB/2TB mSTA SSD Standaard is slechts één mSATA geïnstalleerd |
| Besturingssysteem | Win10, Win 11, Linux, Ubuntu, Pfsense, OPNsense, etc. |
| Connectoren aan de voorkant | 1*Aan/uit, 4*USB3.0, 1*HDMI, 1*VGA, 1*Console |
| Connectoren aan de achterkant | 6*LAN, 1*DC-IN 12V |
| Ethernet | 6*RJ45 10/100/1000MbE Intel i221-AT Gigabit Ethernet |
| WIFI | mini-PCIE, 150M |
| Ondersteuning voor maatwerk | Watchdog Timer, DC24V, Din-Rail, etc. |
| Voeding | Ingang: AC 100-240V /50-60Hz, Uitgang: DC 12V/5A 60W |
| Koelsysteem | Ventilatorloos passieve koeling met koellichaam |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
![]()
Deze 4405U mini PC wordt geleverd met zes Gigabit Ethernetpoorten. Met zijn volledige functionaliteit ondersteunt hij 7x24 uur stabiele werking het hele jaar door.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X26G 4405U |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $90.00 ~ $150.00 / Piece/Pieces |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Mini PC met Intel Pentium 4405U, 6 Gigabit Netwerk Software Router, Pfsense Firewall voor Thuis, Bedrijf en Onderneming
Deze Mini PC met Pentium 4405U is meer dan een apparaat, het is een complete oplossing voor het beheren van uw netwerk, het beveiligen van uw gegevens en het aandrijven van uw digitale activiteiten. De krachtige verwerking, uitgebreide netwerkmogelijkheden en flexibele serverfuncties maken het een uitstekende keuze voor iedereen die zijn netwerkinfrastructuur wil optimaliseren.
| CPU | Intel Pentium 4405U (2 cores 4 threads, 2M Cache, 2.10 GHz, TDP: 15W) |
| GPU | Intel HD Graphics 510 |
| Geheugen |
Single Channel DDR4 SODIMM, Maximaal 16GB 2GB/ 4GB /8GB/ 16GB DDR4 RAM |
| Harde Schijf |
1*mSTA SSD (1*2.5"SSD/HDD SATA3.0 uitgebreid vanaf het moederbord) 32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB/2TB mSTA SSD Standaard is slechts één mSATA geïnstalleerd |
| Besturingssysteem | Win10, Win 11, Linux, Ubuntu, Pfsense, OPNsense, etc. |
| Connectoren aan de voorkant | 1*Aan/uit, 4*USB3.0, 1*HDMI, 1*VGA, 1*Console |
| Connectoren aan de achterkant | 6*LAN, 1*DC-IN 12V |
| Ethernet | 6*RJ45 10/100/1000MbE Intel i221-AT Gigabit Ethernet |
| WIFI | mini-PCIE, 150M |
| Ondersteuning voor maatwerk | Watchdog Timer, DC24V, Din-Rail, etc. |
| Voeding | Ingang: AC 100-240V /50-60Hz, Uitgang: DC 12V/5A 60W |
| Koelsysteem | Ventilatorloos passieve koeling met koellichaam |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
![]()
Deze 4405U mini PC wordt geleverd met zes Gigabit Ethernetpoorten. Met zijn volledige functionaliteit ondersteunt hij 7x24 uur stabiele werking het hele jaar door.
![]()