| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X73-T616 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $153.00 ~ $149.00 / Piece/Pieces |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit 10,1-inch high-performance touchpanel wordt aangedreven door een Spreadtrum T616 2,0 GHz CPU-processor, heeft een ultra-high-definition display en is uitgerust met een GPS-zwaartekrachtsensor die afstand- en lichtdetectie ondersteunt.
Als touchpanel, heeft het IP68-niveau diep waterdichte en stofdichte prestaties, de precisie van het structuurontwerp kan waterdicht en stofdicht zijn, en de behuizing maakt ook gebruik van materiaal met hoge veerkracht en hoge flexibiliteit, ondersteunt all-round valpreventie, de valbestendigheid is uitstekend, beschermt effectief de interne componenten, om de soepele werking van het apparaat te garanderen. Deze touchtablet is ook uitgerust met een hoogwaardig capacitief scherm, dat slijtvast en krasbestendig is, en zorgt ook voor een responsievere aanraking, een duidelijker beeld en een soepelere bediening.
Bovendien is dit touchpanel uitgerust met een grote 10000 mAh batterij, ondersteuning voor een ultralange batterijduur, uithoudingsvermogen tot 8-14 uur, ondersteuning voor PD snelladen, kan snel worden opgeladen om aan de dagelijkse behoeften te voldoen, en het is slank en compact, gemakkelijk mee te nemen en kan overal worden gebruikt.
![]()
| CPU | Spreadtrum T616 8 Core 2,0 GHz (A75*2+A55*6) |
| Sensor | GPS, zwaartekrachtsensor ondersteunt afstand/lichtperceptie |
| RAM | 8GB |
| ROM | 128GB |
| Monitor | 10,1 inch HD-display, resolutie 1200*1920 |
| Camera | Voorcamera: 5MP, Achtercamera: 13MP |
| Besturingssysteem | Android 12 |
| Audio | 2*BOX-luidspreker, ingebouwde microfoon |
| Netwerk |
Mobiel netwerk: 4G+3G+2G LAN, Draadloos netwerk: 820.11b/n/ac, 2,4G/5G+BT5.0 |
| Batterij | 10000 mAh, uithoudingsvermogen: 8-10 uur |
| Ingang | 5V2A (PD-protocol 9V2A) |
| I/O-interface | 1*Type-C, 2*Nano Sim of Nano Sim + TF-kaart |
| Afmetingen | 251,2*170*15,6 mm, Gewicht: 911g |
| Kleur | Zwart, Rood, Oranje |
![]()
Dit 10,1-inch high-performance touchpanel wordt aangedreven door een Spreadtrum T616 2,0 GHz CPU-processor, heeft een ultra-high-definition display en is uitgerust met een GPS-zwaartekrachtsensor die afstand- en lichtdetectie ondersteunt.
![]()
Deze tablet kan een frontcamera tot 5 megapixels en een achtercamera tot 13 megapixels hebben, en is ook gekoppeld aan een 10,1-inch, high-definition display met een resolutie van 1.200*1.920, wat zorgt voor een haarscherpe beeldkwaliteit die het echte beeld herstelt en u een betere ervaring biedt.
![]()
Deze touchtablet is ook uitgerust met een hoogwaardig capacitief scherm, dat slijtvast en krasbestendig is, en zorgt ook voor een responsievere aanraking, een duidelijker beeld en een soepelere bediening.
![]()
Het heeft IP68-niveau diep waterdichte en stofdichte prestaties, de precisie van het structuurontwerp kan waterdicht en stofdicht zijn, en de behuizing maakt ook gebruik van materiaal met hoge veerkracht en hoge flexibiliteit, ondersteunt all-round valpreventie, de valbestendigheid is uitstekend, beschermt effectief de interne componenten, om de soepele werking van het apparaat te garanderen.
![]()
Dit touchpanel is uitgerust met een grote 10000 mAh batterij, ondersteuning voor een ultralange batterijduur, uithoudingsvermogen tot 8-14 uur, ondersteuning voor PD snelladen, kan snel worden opgeladen om aan de dagelijkse behoeften te voldoen.
![]()
![]()
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X73-T616 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $153.00 ~ $149.00 / Piece/Pieces |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit 10,1-inch high-performance touchpanel wordt aangedreven door een Spreadtrum T616 2,0 GHz CPU-processor, heeft een ultra-high-definition display en is uitgerust met een GPS-zwaartekrachtsensor die afstand- en lichtdetectie ondersteunt.
Als touchpanel, heeft het IP68-niveau diep waterdichte en stofdichte prestaties, de precisie van het structuurontwerp kan waterdicht en stofdicht zijn, en de behuizing maakt ook gebruik van materiaal met hoge veerkracht en hoge flexibiliteit, ondersteunt all-round valpreventie, de valbestendigheid is uitstekend, beschermt effectief de interne componenten, om de soepele werking van het apparaat te garanderen. Deze touchtablet is ook uitgerust met een hoogwaardig capacitief scherm, dat slijtvast en krasbestendig is, en zorgt ook voor een responsievere aanraking, een duidelijker beeld en een soepelere bediening.
Bovendien is dit touchpanel uitgerust met een grote 10000 mAh batterij, ondersteuning voor een ultralange batterijduur, uithoudingsvermogen tot 8-14 uur, ondersteuning voor PD snelladen, kan snel worden opgeladen om aan de dagelijkse behoeften te voldoen, en het is slank en compact, gemakkelijk mee te nemen en kan overal worden gebruikt.
![]()
| CPU | Spreadtrum T616 8 Core 2,0 GHz (A75*2+A55*6) |
| Sensor | GPS, zwaartekrachtsensor ondersteunt afstand/lichtperceptie |
| RAM | 8GB |
| ROM | 128GB |
| Monitor | 10,1 inch HD-display, resolutie 1200*1920 |
| Camera | Voorcamera: 5MP, Achtercamera: 13MP |
| Besturingssysteem | Android 12 |
| Audio | 2*BOX-luidspreker, ingebouwde microfoon |
| Netwerk |
Mobiel netwerk: 4G+3G+2G LAN, Draadloos netwerk: 820.11b/n/ac, 2,4G/5G+BT5.0 |
| Batterij | 10000 mAh, uithoudingsvermogen: 8-10 uur |
| Ingang | 5V2A (PD-protocol 9V2A) |
| I/O-interface | 1*Type-C, 2*Nano Sim of Nano Sim + TF-kaart |
| Afmetingen | 251,2*170*15,6 mm, Gewicht: 911g |
| Kleur | Zwart, Rood, Oranje |
![]()
Dit 10,1-inch high-performance touchpanel wordt aangedreven door een Spreadtrum T616 2,0 GHz CPU-processor, heeft een ultra-high-definition display en is uitgerust met een GPS-zwaartekrachtsensor die afstand- en lichtdetectie ondersteunt.
![]()
Deze tablet kan een frontcamera tot 5 megapixels en een achtercamera tot 13 megapixels hebben, en is ook gekoppeld aan een 10,1-inch, high-definition display met een resolutie van 1.200*1.920, wat zorgt voor een haarscherpe beeldkwaliteit die het echte beeld herstelt en u een betere ervaring biedt.
![]()
Deze touchtablet is ook uitgerust met een hoogwaardig capacitief scherm, dat slijtvast en krasbestendig is, en zorgt ook voor een responsievere aanraking, een duidelijker beeld en een soepelere bediening.
![]()
Het heeft IP68-niveau diep waterdichte en stofdichte prestaties, de precisie van het structuurontwerp kan waterdicht en stofdicht zijn, en de behuizing maakt ook gebruik van materiaal met hoge veerkracht en hoge flexibiliteit, ondersteunt all-round valpreventie, de valbestendigheid is uitstekend, beschermt effectief de interne componenten, om de soepele werking van het apparaat te garanderen.
![]()
Dit touchpanel is uitgerust met een grote 10000 mAh batterij, ondersteuning voor een ultralange batterijduur, uithoudingsvermogen tot 8-14 uur, ondersteuning voor PD snelladen, kan snel worden opgeladen om aan de dagelijkse behoeften te voldoen.
![]()
![]()
![]()