|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X96 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Aangedreven door de 12e generatie Intel N100 processor, met optionele Intel N100, N200 processor, is deze draagbare Intel mini PC in staat om een breed scala aan complexe kantoortaken met gemak en superieure prestaties uit te voeren. Deze CPU is quad-core en quad-threaded, met een CPU-kerffrequentie tot 3,4 GHz. Hij is ook uitgerust met 16 GB DDR4-geheugen en twee M.2 harde schijven, die aan uw opslagbehoeften kunnen voldoen en een snelle leessnelheid van gegevens garanderen.
Exclusief de CPU, heeft deze computer DDR4 SODIMM x1 geheugen, ondersteunt tot 32 GB, 1*RJ45 2.5G Gigabit Ethernet-poort, ondersteunt wake-up on LAN, netwerkkaartstart en draadloze WiFi 6 en Bluetooth. Wat betreft harde schijven, ondersteunt het ook 1xM.2 2280 PCIE3.0x2 NVMe SSD en 1x M.2 2242 SATA/NGFF SSD, wat voldoet aan de behoeften van verschillende harde schijven en geschikter is voor de meeste gelegenheden.
| CPU | Intel 12e Gen AlderLake N100 (optionele Intel N100, N200 processor) |
| Frequentie | 4 Kernen 4 Threads, basisfrequentie: 1,80 GHz, tot 3,4 GHz |
| GPU | Intel UHD Graphics (24EUS) |
| Geheugen | 1*SODIMM DDR4 3200MHz, maximaal 32GB |
| Opslag | 2*SSD: 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD |
| Ethernet | 1*2.5G RJ45 Gigabit LAN, ondersteunt Auto Power On, WOL, WiFi en Bluetooth module |
| I/O Interface | 4*USB3.2, 1*2.5G RJ45 LAN, 2*HDMI 2.0, 1*Audio Jack, 1*Power knop, 1*DC |
| Koelsysteem | Stille ventilator + puur koperen koellichaam |
| Besturingssysteem | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux, etc. |
| Voeding | AC 100~240V, 50/60Hz, DC 12V/3A, 5.5-2.5MM |
| Afmetingen | 108mm*102mm*38mm, Gewicht: ongeveer 240g |
Deze Intel mini PC is uitgerust met 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD en 1*SODIMM DDR4 3200MHz RAM, maximaal 32GB voor efficiënter lezen en opslaan.
![]()
De mini PC is uitgerust met 1*2.5G RJ45 Gigabit Ethernet, dat WiFi en Bluetooth module ondersteunt, en heeft draadloze transmissie over lange afstand met een stabiel signaal.
![]()
Hij is uitgerust met 2*HDMI2.0 interfaces om dual-screen 4K output weergave te ondersteunen, eenvoudige schakeling en multi-screen verwerking, wat voldoet aan de eisen van de klant voor high-definition beeldkwaliteit.
![]()
Deze mini computer is modieus zilverzwart, met afmetingen van 108mm*102mm*38mm en een nettogewicht van 240g, waardoor het de eerste keuze is voor draagbare computers. De koelmethode is ook een stille ventilator + volledig koperen koeling, wat geen geluidsoverlast voor u veroorzaakt.
![]()
Dit is een uitstekende industriële computer, met uitstekende prestaties en draagbaarheid. Als u een nieuwe computer wilt kopen om te gebruiken als uw persoonlijke computer of kantoorcomputer, om het leven te ervaren of de efficiëntie van het werk te verbeteren, overweeg dan dit product.
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X96 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Aangedreven door de 12e generatie Intel N100 processor, met optionele Intel N100, N200 processor, is deze draagbare Intel mini PC in staat om een breed scala aan complexe kantoortaken met gemak en superieure prestaties uit te voeren. Deze CPU is quad-core en quad-threaded, met een CPU-kerffrequentie tot 3,4 GHz. Hij is ook uitgerust met 16 GB DDR4-geheugen en twee M.2 harde schijven, die aan uw opslagbehoeften kunnen voldoen en een snelle leessnelheid van gegevens garanderen.
Exclusief de CPU, heeft deze computer DDR4 SODIMM x1 geheugen, ondersteunt tot 32 GB, 1*RJ45 2.5G Gigabit Ethernet-poort, ondersteunt wake-up on LAN, netwerkkaartstart en draadloze WiFi 6 en Bluetooth. Wat betreft harde schijven, ondersteunt het ook 1xM.2 2280 PCIE3.0x2 NVMe SSD en 1x M.2 2242 SATA/NGFF SSD, wat voldoet aan de behoeften van verschillende harde schijven en geschikter is voor de meeste gelegenheden.
| CPU | Intel 12e Gen AlderLake N100 (optionele Intel N100, N200 processor) |
| Frequentie | 4 Kernen 4 Threads, basisfrequentie: 1,80 GHz, tot 3,4 GHz |
| GPU | Intel UHD Graphics (24EUS) |
| Geheugen | 1*SODIMM DDR4 3200MHz, maximaal 32GB |
| Opslag | 2*SSD: 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD |
| Ethernet | 1*2.5G RJ45 Gigabit LAN, ondersteunt Auto Power On, WOL, WiFi en Bluetooth module |
| I/O Interface | 4*USB3.2, 1*2.5G RJ45 LAN, 2*HDMI 2.0, 1*Audio Jack, 1*Power knop, 1*DC |
| Koelsysteem | Stille ventilator + puur koperen koellichaam |
| Besturingssysteem | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux, etc. |
| Voeding | AC 100~240V, 50/60Hz, DC 12V/3A, 5.5-2.5MM |
| Afmetingen | 108mm*102mm*38mm, Gewicht: ongeveer 240g |
Deze Intel mini PC is uitgerust met 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD en 1*SODIMM DDR4 3200MHz RAM, maximaal 32GB voor efficiënter lezen en opslaan.
![]()
De mini PC is uitgerust met 1*2.5G RJ45 Gigabit Ethernet, dat WiFi en Bluetooth module ondersteunt, en heeft draadloze transmissie over lange afstand met een stabiel signaal.
![]()
Hij is uitgerust met 2*HDMI2.0 interfaces om dual-screen 4K output weergave te ondersteunen, eenvoudige schakeling en multi-screen verwerking, wat voldoet aan de eisen van de klant voor high-definition beeldkwaliteit.
![]()
Deze mini computer is modieus zilverzwart, met afmetingen van 108mm*102mm*38mm en een nettogewicht van 240g, waardoor het de eerste keuze is voor draagbare computers. De koelmethode is ook een stille ventilator + volledig koperen koeling, wat geen geluidsoverlast voor u veroorzaakt.
![]()
Dit is een uitstekende industriële computer, met uitstekende prestaties en draagbaarheid. Als u een nieuwe computer wilt kopen om te gebruiken als uw persoonlijke computer of kantoorcomputer, om het leven te ervaren of de efficiëntie van het werk te verbeteren, overweeg dan dit product.
![]()
![]()