| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30G J4125 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze industriële pc is een dual-netwerk, dual-high-definition, 4-serieel-poort model, met dual-netwerkverbinding, dual-high-definition output en vier seriële poorten. Het maakt gebruik van geavanceerde hardwareconfiguratie om uitstekende rekenprestaties te garanderen, die kunnen voldoen aan de behoeften van fabrieksomgevingen, productiecontrole, multimedia-educatie, zelfbedieningspakketkasten en vele andere toepassingen.
Het kan aangepaste services bieden, configureren en aanpassen aan de specifieke behoeften van gebruikers, waardoor de host beter voldoet aan de specifieke zakelijke of persoonlijke behoeften van de gebruiker.
| CPU | Intel Celeron J4125 Processor |
| GPU | Intel UHD Graphics 600 |
| Ethernet | 2* Gigabit ethernet, RTL8111H/8111G |
| Voorkant Poorten | 4*USB 3.2 Gen1, 2*COM, 1*MIC, 1*SPK, 1*Ghost, 1*Power knop, 1*Reset knop |
| Achterkant Poorten | 3*USB 2.0, 1*USB 3.2 Gen1, 2*COM, 2*LAN, 2*HDMI, 1*DC |
| Geheugen | 1* Single Channel SO-DIMM DDR4, Max tot 8GB |
| Opslag | 1* M.2 2280 SSD, 1* 2.5'' SATA HDD/SSD |
| Besturingssysteem | Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos, etc. |
| Scherm | 2*HDMI, ondersteunt synchrone of asynchrone weergave op drie schermen |
| Uitbreidingsslot | 1*Mini PCIE, ondersteunt Wifi, Bluetooth/4G module |
| Afmetingen | 136mm*126mm*46mm |
| Gewicht | ≈ 0.65KG |
| Werkomgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 - +60°C, Opslagtemperatuur: -30°C - +70°C, Relatieve Vochtigheid: 0% ~ 95% (niet-condenserend) |
Deze industriële pc ondersteunt aangepaste Intel Celeron N4000 en J4125 processors. Intel Celeron J4125 is een 4-core 4-thread processor met een basisfrequentie van 2.7GHz en een high-speed cache van 4.00 MB L3. Over het algemeen is de Intel Celeron J4125 een quad-core processor met sterkere prestaties, terwijl de Intel Celeron N4000 een dual-core processor is die energiezuiniger is.
![]()
Beide CPU's (Intel Celeron N4000 en J4125 processors) ondersteunen DDR4-geheugenmodules, en één SO-DIMM DDR4 2133/2400MHz geheugenslot op het moederbord ondersteunt tot 8GB enkel geheugen.
![]()
De industriële pc ondersteunt M.2 high-speed SSD met snellere data-interactie, waardoor problemen zoals vertraging en trage overdracht worden geëlimineerd, de latentie van de computerrespons wordt verminderd en een razendsnelle gebruikerservaring wordt geleverd.
![]()
Ondersteunt synchrone of asynchrone triple screen display (HDMI1, HDMI2, ingebouwde LVDS3), LVDS kan systeem- of hardware-down aanpassing ondersteunen, en de aanpassingsmethode kan worden geselecteerd via de jumper (standaard systeem).
![]()
En van de vier COM-poorten, om te voldoen aan de verschillende modellen van seriële poorten, ondersteunen 4 * COM232 en COM1 RS232/485 jumper selectie. De afbeelding toont methoden en stappen voor het aanbrengen van wijzigingen, die indien nodig kunnen worden aangepast, om uw eigen persoonlijke computer aan te passen.
![]()
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30G J4125 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze industriële pc is een dual-netwerk, dual-high-definition, 4-serieel-poort model, met dual-netwerkverbinding, dual-high-definition output en vier seriële poorten. Het maakt gebruik van geavanceerde hardwareconfiguratie om uitstekende rekenprestaties te garanderen, die kunnen voldoen aan de behoeften van fabrieksomgevingen, productiecontrole, multimedia-educatie, zelfbedieningspakketkasten en vele andere toepassingen.
Het kan aangepaste services bieden, configureren en aanpassen aan de specifieke behoeften van gebruikers, waardoor de host beter voldoet aan de specifieke zakelijke of persoonlijke behoeften van de gebruiker.
| CPU | Intel Celeron J4125 Processor |
| GPU | Intel UHD Graphics 600 |
| Ethernet | 2* Gigabit ethernet, RTL8111H/8111G |
| Voorkant Poorten | 4*USB 3.2 Gen1, 2*COM, 1*MIC, 1*SPK, 1*Ghost, 1*Power knop, 1*Reset knop |
| Achterkant Poorten | 3*USB 2.0, 1*USB 3.2 Gen1, 2*COM, 2*LAN, 2*HDMI, 1*DC |
| Geheugen | 1* Single Channel SO-DIMM DDR4, Max tot 8GB |
| Opslag | 1* M.2 2280 SSD, 1* 2.5'' SATA HDD/SSD |
| Besturingssysteem | Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos, etc. |
| Scherm | 2*HDMI, ondersteunt synchrone of asynchrone weergave op drie schermen |
| Uitbreidingsslot | 1*Mini PCIE, ondersteunt Wifi, Bluetooth/4G module |
| Afmetingen | 136mm*126mm*46mm |
| Gewicht | ≈ 0.65KG |
| Werkomgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 - +60°C, Opslagtemperatuur: -30°C - +70°C, Relatieve Vochtigheid: 0% ~ 95% (niet-condenserend) |
Deze industriële pc ondersteunt aangepaste Intel Celeron N4000 en J4125 processors. Intel Celeron J4125 is een 4-core 4-thread processor met een basisfrequentie van 2.7GHz en een high-speed cache van 4.00 MB L3. Over het algemeen is de Intel Celeron J4125 een quad-core processor met sterkere prestaties, terwijl de Intel Celeron N4000 een dual-core processor is die energiezuiniger is.
![]()
Beide CPU's (Intel Celeron N4000 en J4125 processors) ondersteunen DDR4-geheugenmodules, en één SO-DIMM DDR4 2133/2400MHz geheugenslot op het moederbord ondersteunt tot 8GB enkel geheugen.
![]()
De industriële pc ondersteunt M.2 high-speed SSD met snellere data-interactie, waardoor problemen zoals vertraging en trage overdracht worden geëlimineerd, de latentie van de computerrespons wordt verminderd en een razendsnelle gebruikerservaring wordt geleverd.
![]()
Ondersteunt synchrone of asynchrone triple screen display (HDMI1, HDMI2, ingebouwde LVDS3), LVDS kan systeem- of hardware-down aanpassing ondersteunen, en de aanpassingsmethode kan worden geselecteerd via de jumper (standaard systeem).
![]()
En van de vier COM-poorten, om te voldoen aan de verschillende modellen van seriële poorten, ondersteunen 4 * COM232 en COM1 RS232/485 jumper selectie. De afbeelding toont methoden en stappen voor het aanbrengen van wijzigingen, die indien nodig kunnen worden aangepast, om uw eigen persoonlijke computer aan te passen.
![]()
![]()