|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X63 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit is een robuuste, fanless mini industriële PC, speciaal ontworpen voor de veeleisende eisen van industriële automatiseringsomgevingen. Deze industriële minicomputer is uitgerust met een 11e Generatie Intel Core i7 10870H 8-core 16-thread processor. Het ondersteunt ook ODM- of OEM-aanpassing met een keuze uit Intel 4e/ 5e/ 6e/ 7e/ 8e/ 10e/ 11e Generatie Core i3/ i5/ i7 serie CPU's, wat zorgt voor hoge prestaties, hoge efficiëntie en laag energieverbruik in elke industriële omgeving.
Deze compacte industriële mini-pc beschikt over een optimaal interface-ontwerp, zoals 14*GPIO, 1*Audio uit/ingang, 6*COM, 3*HDMI, 1*ATX/AT-schakelaar, 1*3-pins stroomingang, 1*2-pins stroomschakelaar, één toetsherstel, enz. Het biedt indrukwekkende kracht en veelzijdigheid.
| CPU | Intel Core i7-10870H, 8 Cores 16 Threads (2.2GHz), ondersteunt de selectie van Intel 4e/ 5e/ 6e/ 7e/ 8e/ 10e/ 11e Generatie Core i3/ i5/ i7 serie CPU's. |
| Ethernet | 2*RJ45 Intel i225/ i226 2.5G LAN, ondersteunt wake-on-LAN en PXE-boot |
| Geheugen |
4e/ 5e Generatie: 1*DDR3L SODIMM, Max tot 8GB, 6e/ 7e/ 8e/ 10e Generatie: 2*DDR4 SODIMM, Max tot 32GB |
| Harde Schijf |
1*MSATA SSD, 1*SATA HDD/SSD 6e/ 7e/ 8e/ 10e Generatie: 1*M.2 NVME 2280 SSD |
| COM | 6*DB9 COM (COM3-6: RS232, COM1-2: RS232/422/485) |
| I/O Poort | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 3*HDMI, 2*LAN, 6*COM, 1*ATX/AT Schakelaar, 1*3-pins Stroomingang, 1*Aan/uit-knop, 1*Audio In/Uit, 1*2-pins Stroomschakelaar, 14*GPIO (7*Ingang, 7*Uitgang), 1*CMOS |
| Uitbreidingsslot | 1*2.5-inch SATA, 1*Mini-PCIE Half Card (ondersteunt WIFI/Bluetooth), 1*Mini-PCIE Full Card (met SIM-kaarthouder, ondersteunt 3G/4G module, WIFI en Bluetooth) |
| OS | Windows 7/8/10, WES 7/10, LINUX |
| Overig | Ondersteunt Watchdog, Keystroke Restore, Diskless Boot |
| Stroomingang | 9-36V |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Afmetingen | 240mm * 150mm * 65 mm |
| Gewicht | Ongeveer 2.0kg |
| Installatie | Ondersteunt desktop- en wandmontage |
| Opslagtemperatuur | -30℃ tot +70℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +60℃ |
| Opslagvochtigheid | 10%~90% @30℃ (geen condensatie) |
Deze mini-computer is uitgerust met dubbele DDR4 RAM-slots, één M.2 NVME 2280-slot en één mini-PCIE-slot, wat flexibele upgrades van de geheugen- en opslagcapaciteit mogelijk maakt volgens uw behoeften.
![]()
Deze mini industriële computer ondersteunt automatische inschakeling bij stroomherstel en wake-up-on-LAN. Het ondersteunt 7 x 24 uur ononderbroken en stabiele werking om aan specifieke industriële behoeften te voldoen.
![]()
De robuuste en duurzame aluminiumlegering behuizing zorgt voor warmteafvoer om het moederbord koel te houden. Het fanless ontwerp voorkomt stofophoping aan de binnenkant en zorgt ervoor dat de industriële pc stil werkt.
![]()
De PC-behuizing is gemaakt van een aluminiumlegering met hoge sterkte, met goede weerstand tegen interferentie, slijtage, compressie en hoge en lage temperaturen (-20°C tot 60°C), wat zorgt voor stabiele werking in diverse veeleisende omgevingen.
![]()
Een volledig afgesloten aluminium behuizing voorkomt dat industrieel stof de mini-pc binnendringt. Het materiaal heeft industriële corrosiebestendigheidseigenschappen, waardoor het kan werken in een omgeving met een relatieve luchtvochtigheid van 5% -95% en de levensduur wordt verlengd.
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X63 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit is een robuuste, fanless mini industriële PC, speciaal ontworpen voor de veeleisende eisen van industriële automatiseringsomgevingen. Deze industriële minicomputer is uitgerust met een 11e Generatie Intel Core i7 10870H 8-core 16-thread processor. Het ondersteunt ook ODM- of OEM-aanpassing met een keuze uit Intel 4e/ 5e/ 6e/ 7e/ 8e/ 10e/ 11e Generatie Core i3/ i5/ i7 serie CPU's, wat zorgt voor hoge prestaties, hoge efficiëntie en laag energieverbruik in elke industriële omgeving.
Deze compacte industriële mini-pc beschikt over een optimaal interface-ontwerp, zoals 14*GPIO, 1*Audio uit/ingang, 6*COM, 3*HDMI, 1*ATX/AT-schakelaar, 1*3-pins stroomingang, 1*2-pins stroomschakelaar, één toetsherstel, enz. Het biedt indrukwekkende kracht en veelzijdigheid.
| CPU | Intel Core i7-10870H, 8 Cores 16 Threads (2.2GHz), ondersteunt de selectie van Intel 4e/ 5e/ 6e/ 7e/ 8e/ 10e/ 11e Generatie Core i3/ i5/ i7 serie CPU's. |
| Ethernet | 2*RJ45 Intel i225/ i226 2.5G LAN, ondersteunt wake-on-LAN en PXE-boot |
| Geheugen |
4e/ 5e Generatie: 1*DDR3L SODIMM, Max tot 8GB, 6e/ 7e/ 8e/ 10e Generatie: 2*DDR4 SODIMM, Max tot 32GB |
| Harde Schijf |
1*MSATA SSD, 1*SATA HDD/SSD 6e/ 7e/ 8e/ 10e Generatie: 1*M.2 NVME 2280 SSD |
| COM | 6*DB9 COM (COM3-6: RS232, COM1-2: RS232/422/485) |
| I/O Poort | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 3*HDMI, 2*LAN, 6*COM, 1*ATX/AT Schakelaar, 1*3-pins Stroomingang, 1*Aan/uit-knop, 1*Audio In/Uit, 1*2-pins Stroomschakelaar, 14*GPIO (7*Ingang, 7*Uitgang), 1*CMOS |
| Uitbreidingsslot | 1*2.5-inch SATA, 1*Mini-PCIE Half Card (ondersteunt WIFI/Bluetooth), 1*Mini-PCIE Full Card (met SIM-kaarthouder, ondersteunt 3G/4G module, WIFI en Bluetooth) |
| OS | Windows 7/8/10, WES 7/10, LINUX |
| Overig | Ondersteunt Watchdog, Keystroke Restore, Diskless Boot |
| Stroomingang | 9-36V |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Afmetingen | 240mm * 150mm * 65 mm |
| Gewicht | Ongeveer 2.0kg |
| Installatie | Ondersteunt desktop- en wandmontage |
| Opslagtemperatuur | -30℃ tot +70℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +60℃ |
| Opslagvochtigheid | 10%~90% @30℃ (geen condensatie) |
Deze mini-computer is uitgerust met dubbele DDR4 RAM-slots, één M.2 NVME 2280-slot en één mini-PCIE-slot, wat flexibele upgrades van de geheugen- en opslagcapaciteit mogelijk maakt volgens uw behoeften.
![]()
Deze mini industriële computer ondersteunt automatische inschakeling bij stroomherstel en wake-up-on-LAN. Het ondersteunt 7 x 24 uur ononderbroken en stabiele werking om aan specifieke industriële behoeften te voldoen.
![]()
De robuuste en duurzame aluminiumlegering behuizing zorgt voor warmteafvoer om het moederbord koel te houden. Het fanless ontwerp voorkomt stofophoping aan de binnenkant en zorgt ervoor dat de industriële pc stil werkt.
![]()
De PC-behuizing is gemaakt van een aluminiumlegering met hoge sterkte, met goede weerstand tegen interferentie, slijtage, compressie en hoge en lage temperaturen (-20°C tot 60°C), wat zorgt voor stabiele werking in diverse veeleisende omgevingen.
![]()
Een volledig afgesloten aluminium behuizing voorkomt dat industrieel stof de mini-pc binnendringt. Het materiaal heeft industriële corrosiebestendigheidseigenschappen, waardoor het kan werken in een omgeving met een relatieve luchtvochtigheid van 5% -95% en de levensduur wordt verlengd.
![]()
![]()
![]()