|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X61 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De mini-pc, aangedreven door de Intel AlderLake N95-processor, is een processor met 4 kernen en 4 threads, wat betekent dat hij meerdere taken tegelijkertijd kan uitvoeren, en dat allemaal soepel zonder merkbare vertraging.
Deze mini-pc voor thuiskantoren is uitgerust met 12 GB LPDDR5 RAM, wat zorgt voor een hoge geheugenbandbreedte en een laag stroomverbruik. Hij is ook uitgerust met 1 PCIE3.0 NVME SSD en 1 SATA/NGFF HDD / SSD-interface, deze opslagcombinatie biedt hoge opslagflexibiliteit.
Over het algemeen is deze Intel AlderLake N95 Mini PC perfect voor thuisgebruik met zijn krachtige processorprestaties, ruime geheugen en flexibele opslagconfiguraties, stabiele netwerkconnectiviteit en uitstekende beeldschermprestaties. Hij voldoet aan de basisbehoeften van dagelijks kantoorwerk, maar presteert ook goed bij taken die een bepaald prestatieniveau vereisen.
| CPU | Intel AlderLake N95 Processor, 4 kernen 4 threads, tot 3,4 GHz |
| GPU | Intel UHD Graphics 1,2 GHz |
| Ethernet | 2*RJ45 Gigabit LAN, ondersteunt Wi-Fi5 draadloze NIC en bluetooth 4.2 |
| Schermondersteuning | 2*HDMI2.0 (4K 60HZ), 1*DP1.4 (4K 60HZ) |
| I/O-interface | 3*USB 3.2, 2*RJ45 LAN, 1*DP1.4, 1*Type-C, 2*HDMI2.0, 1*Audio Jack 3,5 mm |
| Geheugen | 1* SODIMM LPDDR5, max tot 4800MHz 12GB |
| Harde schijf | 1*PCIE3.0 NVME SSD, 1*SATA / NGFF HDD / SSD |
| Voeding | AC 100 ~ 240V, 50 / 60Hz, 12V / 3A / PD30W |
| OS | Windows10, Windows10 pro, Windows 11, Ubuntu, Linux, etc. |
| Afmetingen | 87 mm×87 mm×39 mm |
| Gewicht | Ongeveer 240 g |
Installatie |
VESA |
De mini-pc is uitgerust met de Intel AlderLake N95 quad-core processor met vier threads, met hoge prestaties, laag stroomverbruik en tot 3,4 GHz.
![]()
Als mini-pc heeft hij 2*HDMI 2.0 (4K 60HZ) en 1*DP1.4 (4K 60HZ), ondersteunt hij single-screen of triple-screen 4K HD-beeldschermuitvoer, terwijl u werkt en entertainment heeft, kunt u een breder gebruik van de ruimte krijgen. Ondersteunt 4K HD-beeldscherm, wat belangrijk is voor thuiswerkzaamheden met beeldverwerking, videoweergave, ontwerpwerk en andere taken die een hoge beeldschermkwaliteit vereisen. 4K-resolutie levert scherpere, gedetailleerdere beelden, waardoor gebruikers beter beelden, video's en andere inhoud kunnen bekijken en bewerken.
![]()
De dubbele LAN-poorten zijn ontworpen om een stabielere netwerkverbinding te bieden voor het thuiskantoor. Of het nu gaat om een bekabelde netwerkverbinding of een draadloze netwerkverbinding via een router, deze mini-pc past er goed bij.
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X61 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De mini-pc, aangedreven door de Intel AlderLake N95-processor, is een processor met 4 kernen en 4 threads, wat betekent dat hij meerdere taken tegelijkertijd kan uitvoeren, en dat allemaal soepel zonder merkbare vertraging.
Deze mini-pc voor thuiskantoren is uitgerust met 12 GB LPDDR5 RAM, wat zorgt voor een hoge geheugenbandbreedte en een laag stroomverbruik. Hij is ook uitgerust met 1 PCIE3.0 NVME SSD en 1 SATA/NGFF HDD / SSD-interface, deze opslagcombinatie biedt hoge opslagflexibiliteit.
Over het algemeen is deze Intel AlderLake N95 Mini PC perfect voor thuisgebruik met zijn krachtige processorprestaties, ruime geheugen en flexibele opslagconfiguraties, stabiele netwerkconnectiviteit en uitstekende beeldschermprestaties. Hij voldoet aan de basisbehoeften van dagelijks kantoorwerk, maar presteert ook goed bij taken die een bepaald prestatieniveau vereisen.
| CPU | Intel AlderLake N95 Processor, 4 kernen 4 threads, tot 3,4 GHz |
| GPU | Intel UHD Graphics 1,2 GHz |
| Ethernet | 2*RJ45 Gigabit LAN, ondersteunt Wi-Fi5 draadloze NIC en bluetooth 4.2 |
| Schermondersteuning | 2*HDMI2.0 (4K 60HZ), 1*DP1.4 (4K 60HZ) |
| I/O-interface | 3*USB 3.2, 2*RJ45 LAN, 1*DP1.4, 1*Type-C, 2*HDMI2.0, 1*Audio Jack 3,5 mm |
| Geheugen | 1* SODIMM LPDDR5, max tot 4800MHz 12GB |
| Harde schijf | 1*PCIE3.0 NVME SSD, 1*SATA / NGFF HDD / SSD |
| Voeding | AC 100 ~ 240V, 50 / 60Hz, 12V / 3A / PD30W |
| OS | Windows10, Windows10 pro, Windows 11, Ubuntu, Linux, etc. |
| Afmetingen | 87 mm×87 mm×39 mm |
| Gewicht | Ongeveer 240 g |
Installatie |
VESA |
De mini-pc is uitgerust met de Intel AlderLake N95 quad-core processor met vier threads, met hoge prestaties, laag stroomverbruik en tot 3,4 GHz.
![]()
Als mini-pc heeft hij 2*HDMI 2.0 (4K 60HZ) en 1*DP1.4 (4K 60HZ), ondersteunt hij single-screen of triple-screen 4K HD-beeldschermuitvoer, terwijl u werkt en entertainment heeft, kunt u een breder gebruik van de ruimte krijgen. Ondersteunt 4K HD-beeldscherm, wat belangrijk is voor thuiswerkzaamheden met beeldverwerking, videoweergave, ontwerpwerk en andere taken die een hoge beeldschermkwaliteit vereisen. 4K-resolutie levert scherpere, gedetailleerdere beelden, waardoor gebruikers beter beelden, video's en andere inhoud kunnen bekijken en bewerken.
![]()
De dubbele LAN-poorten zijn ontworpen om een stabielere netwerkverbinding te bieden voor het thuiskantoor. Of het nu gaat om een bekabelde netwerkverbinding of een draadloze netwerkverbinding via een router, deze mini-pc past er goed bij.
![]()
![]()