|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X64 Intel Core i7-1255U-processor |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $483.3-$748.1, Negotiable |
| Levertijd: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Deze industriële pc wordt aangedreven doorIntel Core i7 - 1255U processoren steuntDDR4 SOIMM ×2Het wordt geleverd met geïntegreerde graphics (prestaties variëren per CPU-model).en rijke I/O-interfaces met inbegrip van 2×2.5Gbe RJ45 (uitbreidbaar tot 4 netwerkporten), meerdere USB's, DB9 COM-poorten, GPIO en antenne-interfaces voor WIFI/BT/3G/4G/5G,Het is uitstekend in het beheren van complexe industriële automatiseringsprogramma's en kan algemene software-taken verzorgen.Met zijn compacte ontwerp, rijke I/O-interfaces en robuuste prestaties is het zeer geschikt voor industriële automatisering, digitale signage,en andere toepassingsscenario's waarvoor betrouwbare computeroplossingen nodig zijn.
| Netwerk | 2 x 2,5 GBbe RJ45 Intel i225V (uitbreidbaar tot 4 netwerkpoorten) |
| Verwerker | Intel 8e/10e/11e generatie Core i7 CPU |
| Geheugen | 8e/10e/11e Gen, DDR4 SOIMM x2 |
| I/O-interfaces | 2 x DB9 COM, 1 x HDMI, 1 x Power Button, 1 x 4-pin Terminal Power, 1 x Headphone Jack,1 x Expansion IO: geïntegreerde 3-weg COM, 10-weg GPIO, 1 x Remote Switch,5 x Antenne-interfaces voor WIFI/BT/3G/4G/5G |
| Uitbreiding | M.2 3042/3052 3G/4G/5G-module, ondersteunt SIM-kaartslot,M.2 2230 WIFI Bluetooth |
| Materiaal | Aluminium |
| Werktemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot +70°C |
Met Intel Core i7 - 1165G7 levert deze industriële pc robuuste prestaties met een maximale turbofrequentie van 4,7 GHz, 4 kernen/8 threads en 12 MB L3 cache.het verwerkt multitasking soepel, waardoor naadloze schakeling voor industriële automatisering mogelijk is, digitale signage en complexe software-operaties zonder vertraging, waardoor efficiënte en responsieve computing in professionele scenario's wordt gewaarborgd.
![]()
Intel Core I7-1255UDual COMIndustriële pc'sSysteem:
Deze industriële pc is compatibel met Windows 10 en Linux-distributies zoals Fedora, CentOS, Ubuntu en past in diverse industriële scenario's.Het ondersteunt een stabiele werking voor taken zoals geautomatiseerde productiecontrole, intelligente bewakingssystemen en op data gebaseerde industriële toepassingen, waarbij flexibele besturingsopties worden gebruikt om aan verschillende software- en beheerbehoeften te voldoen.
![]()
Deze industriële pc beschikt over een uitgebreide productinterface. Aan de voorzijde biedt het HDMI voor videuoutput, meerdere USB-poorten (USB2.0, USB3.0), dual LAN voor netwerkverbinding, dual COM-poorten voor seriële communicatie, een EXT IO-poort en een 4P luchtvaartplug-stroomhouder.het garanderen van diverse aansluitingsmogelijkheden voor industriële automatisering, digitale signage en andere toepassingsscenario's die een uitgebreide I/O-ondersteuning vereisen.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X64 Intel Core i7-1255U-processor |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $483.3-$748.1, Negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Deze industriële pc wordt aangedreven doorIntel Core i7 - 1255U processoren steuntDDR4 SOIMM ×2Het wordt geleverd met geïntegreerde graphics (prestaties variëren per CPU-model).en rijke I/O-interfaces met inbegrip van 2×2.5Gbe RJ45 (uitbreidbaar tot 4 netwerkporten), meerdere USB's, DB9 COM-poorten, GPIO en antenne-interfaces voor WIFI/BT/3G/4G/5G,Het is uitstekend in het beheren van complexe industriële automatiseringsprogramma's en kan algemene software-taken verzorgen.Met zijn compacte ontwerp, rijke I/O-interfaces en robuuste prestaties is het zeer geschikt voor industriële automatisering, digitale signage,en andere toepassingsscenario's waarvoor betrouwbare computeroplossingen nodig zijn.
| Netwerk | 2 x 2,5 GBbe RJ45 Intel i225V (uitbreidbaar tot 4 netwerkpoorten) |
| Verwerker | Intel 8e/10e/11e generatie Core i7 CPU |
| Geheugen | 8e/10e/11e Gen, DDR4 SOIMM x2 |
| I/O-interfaces | 2 x DB9 COM, 1 x HDMI, 1 x Power Button, 1 x 4-pin Terminal Power, 1 x Headphone Jack,1 x Expansion IO: geïntegreerde 3-weg COM, 10-weg GPIO, 1 x Remote Switch,5 x Antenne-interfaces voor WIFI/BT/3G/4G/5G |
| Uitbreiding | M.2 3042/3052 3G/4G/5G-module, ondersteunt SIM-kaartslot,M.2 2230 WIFI Bluetooth |
| Materiaal | Aluminium |
| Werktemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot +70°C |
Met Intel Core i7 - 1165G7 levert deze industriële pc robuuste prestaties met een maximale turbofrequentie van 4,7 GHz, 4 kernen/8 threads en 12 MB L3 cache.het verwerkt multitasking soepel, waardoor naadloze schakeling voor industriële automatisering mogelijk is, digitale signage en complexe software-operaties zonder vertraging, waardoor efficiënte en responsieve computing in professionele scenario's wordt gewaarborgd.
![]()
Intel Core I7-1255UDual COMIndustriële pc'sSysteem:
Deze industriële pc is compatibel met Windows 10 en Linux-distributies zoals Fedora, CentOS, Ubuntu en past in diverse industriële scenario's.Het ondersteunt een stabiele werking voor taken zoals geautomatiseerde productiecontrole, intelligente bewakingssystemen en op data gebaseerde industriële toepassingen, waarbij flexibele besturingsopties worden gebruikt om aan verschillende software- en beheerbehoeften te voldoen.
![]()
Deze industriële pc beschikt over een uitgebreide productinterface. Aan de voorzijde biedt het HDMI voor videuoutput, meerdere USB-poorten (USB2.0, USB3.0), dual LAN voor netwerkverbinding, dual COM-poorten voor seriële communicatie, een EXT IO-poort en een 4P luchtvaartplug-stroomhouder.het garanderen van diverse aansluitingsmogelijkheden voor industriële automatisering, digitale signage en andere toepassingsscenario's die een uitgebreide I/O-ondersteuning vereisen.
![]()