| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X31Y Intel N100 -processor |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $80-$170, Negotiable |
| Levertijd: | 3 assen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Deze industriële PC is uitgerust met een Intel Processor N100 (quad-core, vier threads) met een maximale turbofrequentie van 3,4 GHz. Het ondersteunt één DDR4 SODIMM-slot, waardoor tot 16 GB geheugen mogelijk is. De grafische weergave wordt afgehandeld door geïntegreerde Intel UHD Graphics.
| Processor | Intel N100 Processor |
| Geheugen | DDR4 SO-DIMM ×1, tot 16 GB ondersteund |
| Opslag | 1x M.2 ondersteunt 2280/NVME, 1x MSATA, 1x SATA/SSD/HDD |
| Display | Geïntegreerde Intel UHD Graphics |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot +70°C |
Uitgerust met een Intel N100 processor, levert deze industriële PC betrouwbare prestaties. Met 4 cores en 4 threads, en een maximale turbofrequentie van 3,4 GHz, ondersteunt het DDR4 RAM (1 SODIMM-slot, tot 16 GB). Opslagopties omvatten M.2 (2280/NVMe), mSATA en SATA/SSD/HDD, wat zorgt voor een soepele werking voor industriële taken zoals automatisering en signage.
![]()
Toepassingen Industriële PC:
Deze industriële PC, compatibel met Windows 10 en Linux-distributies zoals Ubuntu, is ontworpen voor een breed scala aan toepassingen. Het zorgt voor betrouwbare prestaties in industriële omgevingen, veiligheidsmonitoring, luchthavenstations, intelligente toegangscontrole, educatieve multimedia, geldautomaten, medische apparaten, metrosystemen, verkoopautomaten, communicatieapparatuur, signage, hotel elektronica, filmweergave en restaurantapparatuur.
![]()
Deze industriële PC beschikt over een goed ontworpen interface-indeling. Eén kant bevat een aan/uit-knop, 2 USB 3.0-poorten, 2 USB 2.0-poorten en 2 COM/232-poorten. De andere kant is voorzien van een audio-invoer/uitvoer, 2 LAN-poorten, een DP 1.4-poort, een HDMI 2.0-poort en een stroomingang. Deze interfaces voldoen aan de verbindingsvereisten voor industriële omgevingen, veiligheidsmonitoring, verkoopautomaten en andere toepassingen.
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X31Y Intel N100 -processor |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $80-$170, Negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Deze industriële PC is uitgerust met een Intel Processor N100 (quad-core, vier threads) met een maximale turbofrequentie van 3,4 GHz. Het ondersteunt één DDR4 SODIMM-slot, waardoor tot 16 GB geheugen mogelijk is. De grafische weergave wordt afgehandeld door geïntegreerde Intel UHD Graphics.
| Processor | Intel N100 Processor |
| Geheugen | DDR4 SO-DIMM ×1, tot 16 GB ondersteund |
| Opslag | 1x M.2 ondersteunt 2280/NVME, 1x MSATA, 1x SATA/SSD/HDD |
| Display | Geïntegreerde Intel UHD Graphics |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot +70°C |
Uitgerust met een Intel N100 processor, levert deze industriële PC betrouwbare prestaties. Met 4 cores en 4 threads, en een maximale turbofrequentie van 3,4 GHz, ondersteunt het DDR4 RAM (1 SODIMM-slot, tot 16 GB). Opslagopties omvatten M.2 (2280/NVMe), mSATA en SATA/SSD/HDD, wat zorgt voor een soepele werking voor industriële taken zoals automatisering en signage.
![]()
Toepassingen Industriële PC:
Deze industriële PC, compatibel met Windows 10 en Linux-distributies zoals Ubuntu, is ontworpen voor een breed scala aan toepassingen. Het zorgt voor betrouwbare prestaties in industriële omgevingen, veiligheidsmonitoring, luchthavenstations, intelligente toegangscontrole, educatieve multimedia, geldautomaten, medische apparaten, metrosystemen, verkoopautomaten, communicatieapparatuur, signage, hotel elektronica, filmweergave en restaurantapparatuur.
![]()
Deze industriële PC beschikt over een goed ontworpen interface-indeling. Eén kant bevat een aan/uit-knop, 2 USB 3.0-poorten, 2 USB 2.0-poorten en 2 COM/232-poorten. De andere kant is voorzien van een audio-invoer/uitvoer, 2 LAN-poorten, een DP 1.4-poort, een HDMI 2.0-poort en een stroomingang. Deze interfaces voldoen aan de verbindingsvereisten voor industriële omgevingen, veiligheidsmonitoring, verkoopautomaten en andere toepassingen.
![]()