| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | 1135G7 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 326.85usd |
| Levertijd: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Intel Core i5 1135G7-processor 4 cores 8 threads Basisfrequentie 2,4 GHz
6*In-tel i225 Netwerkkaart Software Router Host Mini PC
Productintroductie van de Intel Core i5 1135G7-processor
| Verwerker | Intel Core i5 1135G7, 4 cores, 8 threads basis, frequentie 2,4 GHz |
| Geheugen | 2*SODIMM DDR4 3200MT/s, tot 64GB ondersteund |
| Ondersteuning voor opslag | 1*M.2 2242 1*SATA 3.0 |
| I/O-poorten aan de voorkant | 4*USB3.1 1*HM-DI 1*RS232/RS485 (RJ45-poorten) |
| I/O-poorten aan de achterzijde | 1*DC 12V 6*LAN 2*WiFi WiFi-antennegaten |
| Netwerkchip | In-tel i225 netwerkadapter ondersteunt schijfloos opstarten en Wake-on-LAN (WOL) |
| Uitbreidingsslots | 1*MINI-PCIE Ondersteunt PCIe- en USB 3G/4G-communicatiemodules |
| Besturingssysteem | Ondersteunt iKuai, OpenWrt, ESXi. Compatibel met implementatie op meerdere systemen en virtuele machines. Voor andere systemen kunt u contact opnemen met de klantenservice. |
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | 1135G7 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 326.85usd |
| Verpakkingsdetails: | Kleur doos |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Intel Core i5 1135G7-processor 4 cores 8 threads Basisfrequentie 2,4 GHz
6*In-tel i225 Netwerkkaart Software Router Host Mini PC
Productintroductie van de Intel Core i5 1135G7-processor
| Verwerker | Intel Core i5 1135G7, 4 cores, 8 threads basis, frequentie 2,4 GHz |
| Geheugen | 2*SODIMM DDR4 3200MT/s, tot 64GB ondersteund |
| Ondersteuning voor opslag | 1*M.2 2242 1*SATA 3.0 |
| I/O-poorten aan de voorkant | 4*USB3.1 1*HM-DI 1*RS232/RS485 (RJ45-poorten) |
| I/O-poorten aan de achterzijde | 1*DC 12V 6*LAN 2*WiFi WiFi-antennegaten |
| Netwerkchip | In-tel i225 netwerkadapter ondersteunt schijfloos opstarten en Wake-on-LAN (WOL) |
| Uitbreidingsslots | 1*MINI-PCIE Ondersteunt PCIe- en USB 3G/4G-communicatiemodules |
| Besturingssysteem | Ondersteunt iKuai, OpenWrt, ESXi. Compatibel met implementatie op meerdere systemen en virtuele machines. Voor andere systemen kunt u contact opnemen met de klantenservice. |