|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X90 Core i5-1340P/i7-1360P |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $306.00 ~ $660.00 / Piece/Pieces |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-pc voor thuiswerken met 13e generatie Intel Core i5-1340P en i7-1360P processors. Dubbele RJ45 Gigabit Ethernet maakt dit model geschikt voor een breed scala aan omgevingen.De Mini PC Host is een krachtige draagbare computer met uitstekende verwerkingskracht en een efficiënt koelsysteem. Hij is uitgerust met drie krachtige harde schijven en DDR5-geheugen met hoge capaciteit om multitasking en het draaien van grote software eenvoudig aan te kunnen. Als mini-pc ondersteunt hij meerdere besturingssystemen en kan hij worden uitgerust met een schat aan applicaties en functies om te voldoen aan de behoeften van thuis, kantoor en gaming.
| CPU | Ondersteunt 13e Gen Intel Core i5-1340P/ i7-1360P |
| GPU |
Intel Core i5-1340P: Intel Iris Xe Graphics 80 (Alder Lake); Core i7-1360P: Intel Iris Xe Graphics 96 (Alder Lake) |
| Geheugen | 2*DDR5 SODIMM, Max tot 64GB |
| Harde Schijf |
2*M.2 2280 (één ondersteunt NGFF2280/NVME2280 en de andere NVME2280); 1* 2.5-inch HDD/SSD |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN, ondersteunt PXE boot |
| I/O Interface | 4*USB3.0, 2*USB2.0; 1*thunderbolt4 ondersteunt 4K-uitvoer; 2*HDMI2.0; 1*AUX; 1*MIC; 1*DP1.4; 1*Aan/uit-knop; 1*DC |
| Uitbreidingsslot |
1*M2 2230 Slot, ondersteunt WIFI 802.11B/G/N/AC, standaard met AX201 wifi6 module; Moederbord uitbreidbaar 2*232; COM1 optioneel RS485; 2*USB2.0 Pins |
| Besturingssysteem | Windows10, Windows11, LINUX |
| Video-uitvoer | 2*HDMI 2.0, 1*DP1.4, 1*thunderbolt 4 |
| Koelsysteem | Stille Turbo Koelventilator |
| Materiaal | PVC+Metaal |
| Garantieservice | 3 Jaar Garantie |
| Voeding | DC 19V 4.7A |
| Afmetingen | 168*128*47mm; Gewicht: ongeveer 0,75kg |
| Kleur | Zwart en Grijs |
| Geschikte Temperatuur |
Opslag Temp:-30℃ tot +70℃ Bedrijfstemperatuur:-20℃ tot +60℃ Relatieve Vochtigheid 10%~90% @30℃ (niet-condenserend) |
![]()
Deze mini-pc voor thuiswerken is compact, dun en draagbaar. Hij is ook uitgerust met een 13e generatie Intel Core processor met een krachtige 12-core toevoeging, heeft een ultra-hoge prestatie en kan meerdere besturingssystemen tegelijkertijd efficiënt draaien.
![]()
Als thuis-mini-pc is hij uitgerust met twee RJ45 Gigabit Ethernet, twee dual-channel DDR5 RAM, twee M.2 SSD's die op hoge snelheid kunnen draaien, evenals een Intel Torch XE grafische kaart, ondersteuning voor Thunderbolt 4 8K-uitvoer, WIFI6 en Bluetooth 5.2 om te voldoen aan de behoeften van thuis en op kantoor.
![]()
Deze mini-pc kan drie schermen ondersteunen, zodat u tegelijkertijd populaire online games kunt spelen en video en audio kunt bekijken tijdens het werken, en de verwerkingssnelheid is drastisch verhoogd. Bovendien is hij ook gekoppeld aan een Intel Torch XE grafische kaart om 8K video-uitvoer en audio/video-entertainment met ultra-hoge definitie beeldkwaliteit te ondersteunen, waardoor de originele kleur van de video wordt hersteld en u een geheel nieuwe ervaring wordt geboden.
![]()
Deze computer heeft een ingebouwde turbokoeler en een grote ventilator voor warmteafvoer, die warmte snel en met weinig geluid afvoert, wat de efficiënte werking van de computer bevordert.
![]()
De ultra-hoge configuratie kan voldoen aan de behoeften van kantoor, ontwerp, videobewerking, online games, enz. Met ultra-hoge stabiliteit en compactheid en draagbaarheid kan hij altijd en overal aan uw behoeften voldoen.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X90 Core i5-1340P/i7-1360P |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $306.00 ~ $660.00 / Piece/Pieces |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-pc voor thuiswerken met 13e generatie Intel Core i5-1340P en i7-1360P processors. Dubbele RJ45 Gigabit Ethernet maakt dit model geschikt voor een breed scala aan omgevingen.De Mini PC Host is een krachtige draagbare computer met uitstekende verwerkingskracht en een efficiënt koelsysteem. Hij is uitgerust met drie krachtige harde schijven en DDR5-geheugen met hoge capaciteit om multitasking en het draaien van grote software eenvoudig aan te kunnen. Als mini-pc ondersteunt hij meerdere besturingssystemen en kan hij worden uitgerust met een schat aan applicaties en functies om te voldoen aan de behoeften van thuis, kantoor en gaming.
| CPU | Ondersteunt 13e Gen Intel Core i5-1340P/ i7-1360P |
| GPU |
Intel Core i5-1340P: Intel Iris Xe Graphics 80 (Alder Lake); Core i7-1360P: Intel Iris Xe Graphics 96 (Alder Lake) |
| Geheugen | 2*DDR5 SODIMM, Max tot 64GB |
| Harde Schijf |
2*M.2 2280 (één ondersteunt NGFF2280/NVME2280 en de andere NVME2280); 1* 2.5-inch HDD/SSD |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN, ondersteunt PXE boot |
| I/O Interface | 4*USB3.0, 2*USB2.0; 1*thunderbolt4 ondersteunt 4K-uitvoer; 2*HDMI2.0; 1*AUX; 1*MIC; 1*DP1.4; 1*Aan/uit-knop; 1*DC |
| Uitbreidingsslot |
1*M2 2230 Slot, ondersteunt WIFI 802.11B/G/N/AC, standaard met AX201 wifi6 module; Moederbord uitbreidbaar 2*232; COM1 optioneel RS485; 2*USB2.0 Pins |
| Besturingssysteem | Windows10, Windows11, LINUX |
| Video-uitvoer | 2*HDMI 2.0, 1*DP1.4, 1*thunderbolt 4 |
| Koelsysteem | Stille Turbo Koelventilator |
| Materiaal | PVC+Metaal |
| Garantieservice | 3 Jaar Garantie |
| Voeding | DC 19V 4.7A |
| Afmetingen | 168*128*47mm; Gewicht: ongeveer 0,75kg |
| Kleur | Zwart en Grijs |
| Geschikte Temperatuur |
Opslag Temp:-30℃ tot +70℃ Bedrijfstemperatuur:-20℃ tot +60℃ Relatieve Vochtigheid 10%~90% @30℃ (niet-condenserend) |
![]()
Deze mini-pc voor thuiswerken is compact, dun en draagbaar. Hij is ook uitgerust met een 13e generatie Intel Core processor met een krachtige 12-core toevoeging, heeft een ultra-hoge prestatie en kan meerdere besturingssystemen tegelijkertijd efficiënt draaien.
![]()
Als thuis-mini-pc is hij uitgerust met twee RJ45 Gigabit Ethernet, twee dual-channel DDR5 RAM, twee M.2 SSD's die op hoge snelheid kunnen draaien, evenals een Intel Torch XE grafische kaart, ondersteuning voor Thunderbolt 4 8K-uitvoer, WIFI6 en Bluetooth 5.2 om te voldoen aan de behoeften van thuis en op kantoor.
![]()
Deze mini-pc kan drie schermen ondersteunen, zodat u tegelijkertijd populaire online games kunt spelen en video en audio kunt bekijken tijdens het werken, en de verwerkingssnelheid is drastisch verhoogd. Bovendien is hij ook gekoppeld aan een Intel Torch XE grafische kaart om 8K video-uitvoer en audio/video-entertainment met ultra-hoge definitie beeldkwaliteit te ondersteunen, waardoor de originele kleur van de video wordt hersteld en u een geheel nieuwe ervaring wordt geboden.
![]()
Deze computer heeft een ingebouwde turbokoeler en een grote ventilator voor warmteafvoer, die warmte snel en met weinig geluid afvoert, wat de efficiënte werking van de computer bevordert.
![]()
De ultra-hoge configuratie kan voldoen aan de behoeften van kantoor, ontwerp, videobewerking, online games, enz. Met ultra-hoge stabiliteit en compactheid en draagbaarheid kan hij altijd en overal aan uw behoeften voldoen.
![]()