|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X69 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-pc is een krachtige mini-desktop aangedreven door een AMD Ryzen 5 4500U processor. Het heeft uitstekende rekenkracht en multitaskingmogelijkheden voor diverse dagelijkse kantoor- en entertainmentbehoeften. De mini-pc heeft een compact ontwerp en is klein genoeg om op een bureau of in een entertainmentruimte met beperkte ruimte te passen. Het heeft ook goede thermische prestaties, wat zorgt voor stabiliteit en betrouwbaarheid tijdens lange perioden van hoge belasting. Het biedt uitstekende single-core en multi-core prestaties en kan diverse complexe taken aan, waaronder multimedia-editing, grafisch ontwerp en gaming.
Als gaming-pc, uitgerust met dual-channel DDR4-geheugentechnologie, biedt het snellere gegevensoverdrachtssnelheden en hogere bandbreedte, waardoor het algehele systeem responsiever wordt en applicaties soepeler laden en draaien. De mini-pc is ook uitgerust met een grote opslagcapaciteit om een groot aantal bestanden, media-inhoud en applicaties op te slaan.
Daarnaast beschikt het over een snelle draadloze netwerkverbinding en Bluetooth-technologie, wat handig is voor gebruikers om draadloos externe apparaten te verzenden en aan te sluiten. Kortom, de AMD Ryzen5 4500U DDR4 Mini PC is een krachtige, high-performance mini-desktop voor diverse kantoor- en entertainmentbehoeften. Het compacte ontwerp en de krachtige processor maken het een ideale keuze.
| GPU | AMD Ryzen™ 5 4500U, 6 Cores, 6 Threads, 2.4GHz tot 4.0GHz, L3 Cache 8M, 15W |
| GPU | AMD Radeon™ Graphics |
| Geheugen | Dual Channel DDR4, 2*260-pins SO-DIMM Slots |
| Harde Schijf | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1* 2.5" SATA SSD/HDD |
| Bekabeld LAN | 2*2.5G RJ45 Gigabit Ethernet |
| Draadloos LAN | AX200 of RZ608 Draadloze Module Ondersteunt WiFi6 en Bluetooth 5.0 |
| Video-uitgang | 1*HDMI 2.0, 1*DP, 1*TYPE-C, ondersteunt 4K 60Hz drievoudige schermuitvoer |
| I/O Poort | 2*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*HDMI, 1*DP, 2*LAN, 1*Full-function TYPE-C, 1*TYPE-C (Voeding Input), 1*Beveiligingsslot Gat |
| Afmetingen | 13.8cm * 13.8cm * 5.0cm |
| Koelsysteem | Ventilator & Koellichaam |
| Voedingsadapter | 65W GaN Snellader |
| Acceptabele Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20~35°C, Opslagtemperatuur: -20°C~ 85°C (15- 35°C Aanbevolen), Relatieve Vochtigheid: 5%~95% (geen condensatie) |
De gaming mini-pc heeft een klein formaat, minder dan 15 cm, zeer draagbaar, kan krachtige verwerkingskracht leveren voor thuisautomatisering en diverse locaties.![]()
Als gaming mini-pc is het uitgerust met dual-channel DDR4-geheugen en NVMe 2280 snelle solid-state, kan het meerdere webpagina's tegelijk laden, of meerdere grote bestanden tegelijk openen.![]()
Deze AMD mini-pc heeft 1*HDMI 2.0 + 1*DP + 1*TYPE-C, ondersteunt de drievoudige schermuitvoer ontworpen voor professionals, realiseert eenvoudig 3-scherm 4K UHD-weergave.![]()
De AMD R5 4500U gaming PC gebruikt puur koperen koeling, heatpipe-koeling met grote luchtkanalen, hoge koelingsefficiëntie. Ingebouwde intelligente controle chip voor warmteafvoer, ondersteunt stille warmteafvoer.![]()
Deze AMD gaming mini-pc is uitgerust met een 65W Gallium Nitride PD snellader, het is kleiner, lichter en handiger voor op reis.![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X69 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-pc is een krachtige mini-desktop aangedreven door een AMD Ryzen 5 4500U processor. Het heeft uitstekende rekenkracht en multitaskingmogelijkheden voor diverse dagelijkse kantoor- en entertainmentbehoeften. De mini-pc heeft een compact ontwerp en is klein genoeg om op een bureau of in een entertainmentruimte met beperkte ruimte te passen. Het heeft ook goede thermische prestaties, wat zorgt voor stabiliteit en betrouwbaarheid tijdens lange perioden van hoge belasting. Het biedt uitstekende single-core en multi-core prestaties en kan diverse complexe taken aan, waaronder multimedia-editing, grafisch ontwerp en gaming.
Als gaming-pc, uitgerust met dual-channel DDR4-geheugentechnologie, biedt het snellere gegevensoverdrachtssnelheden en hogere bandbreedte, waardoor het algehele systeem responsiever wordt en applicaties soepeler laden en draaien. De mini-pc is ook uitgerust met een grote opslagcapaciteit om een groot aantal bestanden, media-inhoud en applicaties op te slaan.
Daarnaast beschikt het over een snelle draadloze netwerkverbinding en Bluetooth-technologie, wat handig is voor gebruikers om draadloos externe apparaten te verzenden en aan te sluiten. Kortom, de AMD Ryzen5 4500U DDR4 Mini PC is een krachtige, high-performance mini-desktop voor diverse kantoor- en entertainmentbehoeften. Het compacte ontwerp en de krachtige processor maken het een ideale keuze.
| GPU | AMD Ryzen™ 5 4500U, 6 Cores, 6 Threads, 2.4GHz tot 4.0GHz, L3 Cache 8M, 15W |
| GPU | AMD Radeon™ Graphics |
| Geheugen | Dual Channel DDR4, 2*260-pins SO-DIMM Slots |
| Harde Schijf | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1* 2.5" SATA SSD/HDD |
| Bekabeld LAN | 2*2.5G RJ45 Gigabit Ethernet |
| Draadloos LAN | AX200 of RZ608 Draadloze Module Ondersteunt WiFi6 en Bluetooth 5.0 |
| Video-uitgang | 1*HDMI 2.0, 1*DP, 1*TYPE-C, ondersteunt 4K 60Hz drievoudige schermuitvoer |
| I/O Poort | 2*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*HDMI, 1*DP, 2*LAN, 1*Full-function TYPE-C, 1*TYPE-C (Voeding Input), 1*Beveiligingsslot Gat |
| Afmetingen | 13.8cm * 13.8cm * 5.0cm |
| Koelsysteem | Ventilator & Koellichaam |
| Voedingsadapter | 65W GaN Snellader |
| Acceptabele Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20~35°C, Opslagtemperatuur: -20°C~ 85°C (15- 35°C Aanbevolen), Relatieve Vochtigheid: 5%~95% (geen condensatie) |
De gaming mini-pc heeft een klein formaat, minder dan 15 cm, zeer draagbaar, kan krachtige verwerkingskracht leveren voor thuisautomatisering en diverse locaties.![]()
Als gaming mini-pc is het uitgerust met dual-channel DDR4-geheugen en NVMe 2280 snelle solid-state, kan het meerdere webpagina's tegelijk laden, of meerdere grote bestanden tegelijk openen.![]()
Deze AMD mini-pc heeft 1*HDMI 2.0 + 1*DP + 1*TYPE-C, ondersteunt de drievoudige schermuitvoer ontworpen voor professionals, realiseert eenvoudig 3-scherm 4K UHD-weergave.![]()
De AMD R5 4500U gaming PC gebruikt puur koperen koeling, heatpipe-koeling met grote luchtkanalen, hoge koelingsefficiëntie. Ingebouwde intelligente controle chip voor warmteafvoer, ondersteunt stille warmteafvoer.![]()
Deze AMD gaming mini-pc is uitgerust met een 65W Gallium Nitride PD snellader, het is kleiner, lichter en handiger voor op reis.![]()
![]()