|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X74 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze Mini PC wordt geleverd met 12e Generatie Intel Core i5 1240P, Core i7 1260P of Core i9 12900H. Het kan worden gebruikt als een mini desktopcomputer voor zakelijk gebruik, thuis, op kantoor en gaming. Deze Intel Core i5/i7/i9 mini PC is een krachtige en compacte mini desktop PC.
Als mini PC levert hij uitstekende prestaties met 2*DDR4 RAM, single-channel DDR4 tot 64GB, evenals 2*M.2 SSD's en een 2,5-inch harde schijf. Hij heeft rijke connectiviteitsopties met 2*2,5G RJ45 Gigabit Ethernetpoorten en 2*HDMI, 1*DP, ondersteunt 4K Ultra HD triple display, wat u een HD multimedia-ervaring biedt.
Deze dual-purpose kantoor- en gaming-pc biedt hoge prestaties en een hoge prijs-kwaliteitverhouding; hij heeft een goede uitbreidbaarheid in een compact formaat, waarvan het chassis zo klein is ontworpen dat het in kleine ruimtes past. Het kan breed worden gebruikt voor thuisentertainment, 3D-gaming, zakelijk en kantoor, HTPC, onderwijs en training, enz.
Bovendien is er dankzij de rijke interfaces een eenvoudige interconnectie tussen apparaten. Deze compacte en krachtige mini PC is het overwegen waard.
| CPU | Intel 12e Generatie Core i7 1260P Processor, 12 Cores 16 Threads, 2.1GHz |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics in aanmerking komend, 1.40 GHz |
| Harde Schijf | 2*M.2 2280 NVME/NGFF SSD, 1*2,5 inch SATA HDD/SSD |
| Geheugen | 2*DDR4 SODIMM, Max tot 64GB (single channel DDR4) |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN, ondersteunt wake-on LAN, PXE boot. |
| Uitbreiding | 1*M.2 2230 Slot (ondersteunt Wifi 802.11B/G/N/AC/AX, Bluetooth 4.0, AT200NGW-WIFI6)), 2*USB2.0 pinnen, Moederbord uitbreidbaar 2*RS232 (COM1 optioneel RS485) |
| OS | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| I/O Interface | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*Audio In/Uit, 1*TYPE-C (Ondersteunt Thunderbolt 4), 1*Aan/uit-knop, 1*DP, 1*DC |
| Voeding | 1*DC, Ondersteunt 12-19V, Voedingsingang 60W-90W |
| Afmetingen/Gewicht | 175mm*128mm*45mm / gewicht: ongeveer 0.5kg |
| Installatie | Desktop en wandmontage |
| Materiaal | PVC |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20℃ tot +60℃, Opslagtemperatuur: -30℃ tot +70℃, Opslagvochtigheid: 10%~90% @30℃ (geen condensatie) |
Deze mini PC is uitgerust met een Intel Core i7-1260P, 12-core, 16-thread processor met een maximale kloksnelheid van 4.70GHz, met hoge prestaties en verwerkingssnelheid.![]()
De Intel Core gaming PC uitgerust met 2*SODIMM DDR4 3200MHz geheugen, tot 64GB, 2*M.2 2280 NVME/NGFF SSD en 1*2,5 inch SATA HDD/SSD, wat super snelle lees-/schrijfsnelheden en operationele snelheden heeft.![]()
De Intel gaming mini PC uitgerust met een puur koperen radiator en een grote geluidsarme ventilator, die een geavanceerd koelsysteem gebruikt om een stabiele temperatuur te garanderen tijdens operaties onder hoge belasting.![]()
Het heeft een krachtige geïntegreerde grafische kaart, 2*HDMI-interfaces, 1*DP-poort en audio-decoder die in staat is om high-definition video- en audiostanden te verwerken, waardoor u kunt genieten van een realistischere en indrukwekkendere entertainmentervaring.![]()
Het heeft een 8K Ultra HD-display, dat het echte beeld herstelt en de high-definition ervaring van games of films verbetert.![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X74 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze Mini PC wordt geleverd met 12e Generatie Intel Core i5 1240P, Core i7 1260P of Core i9 12900H. Het kan worden gebruikt als een mini desktopcomputer voor zakelijk gebruik, thuis, op kantoor en gaming. Deze Intel Core i5/i7/i9 mini PC is een krachtige en compacte mini desktop PC.
Als mini PC levert hij uitstekende prestaties met 2*DDR4 RAM, single-channel DDR4 tot 64GB, evenals 2*M.2 SSD's en een 2,5-inch harde schijf. Hij heeft rijke connectiviteitsopties met 2*2,5G RJ45 Gigabit Ethernetpoorten en 2*HDMI, 1*DP, ondersteunt 4K Ultra HD triple display, wat u een HD multimedia-ervaring biedt.
Deze dual-purpose kantoor- en gaming-pc biedt hoge prestaties en een hoge prijs-kwaliteitverhouding; hij heeft een goede uitbreidbaarheid in een compact formaat, waarvan het chassis zo klein is ontworpen dat het in kleine ruimtes past. Het kan breed worden gebruikt voor thuisentertainment, 3D-gaming, zakelijk en kantoor, HTPC, onderwijs en training, enz.
Bovendien is er dankzij de rijke interfaces een eenvoudige interconnectie tussen apparaten. Deze compacte en krachtige mini PC is het overwegen waard.
| CPU | Intel 12e Generatie Core i7 1260P Processor, 12 Cores 16 Threads, 2.1GHz |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics in aanmerking komend, 1.40 GHz |
| Harde Schijf | 2*M.2 2280 NVME/NGFF SSD, 1*2,5 inch SATA HDD/SSD |
| Geheugen | 2*DDR4 SODIMM, Max tot 64GB (single channel DDR4) |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN, ondersteunt wake-on LAN, PXE boot. |
| Uitbreiding | 1*M.2 2230 Slot (ondersteunt Wifi 802.11B/G/N/AC/AX, Bluetooth 4.0, AT200NGW-WIFI6)), 2*USB2.0 pinnen, Moederbord uitbreidbaar 2*RS232 (COM1 optioneel RS485) |
| OS | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| I/O Interface | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*Audio In/Uit, 1*TYPE-C (Ondersteunt Thunderbolt 4), 1*Aan/uit-knop, 1*DP, 1*DC |
| Voeding | 1*DC, Ondersteunt 12-19V, Voedingsingang 60W-90W |
| Afmetingen/Gewicht | 175mm*128mm*45mm / gewicht: ongeveer 0.5kg |
| Installatie | Desktop en wandmontage |
| Materiaal | PVC |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20℃ tot +60℃, Opslagtemperatuur: -30℃ tot +70℃, Opslagvochtigheid: 10%~90% @30℃ (geen condensatie) |
Deze mini PC is uitgerust met een Intel Core i7-1260P, 12-core, 16-thread processor met een maximale kloksnelheid van 4.70GHz, met hoge prestaties en verwerkingssnelheid.![]()
De Intel Core gaming PC uitgerust met 2*SODIMM DDR4 3200MHz geheugen, tot 64GB, 2*M.2 2280 NVME/NGFF SSD en 1*2,5 inch SATA HDD/SSD, wat super snelle lees-/schrijfsnelheden en operationele snelheden heeft.![]()
De Intel gaming mini PC uitgerust met een puur koperen radiator en een grote geluidsarme ventilator, die een geavanceerd koelsysteem gebruikt om een stabiele temperatuur te garanderen tijdens operaties onder hoge belasting.![]()
Het heeft een krachtige geïntegreerde grafische kaart, 2*HDMI-interfaces, 1*DP-poort en audio-decoder die in staat is om high-definition video- en audiostanden te verwerken, waardoor u kunt genieten van een realistischere en indrukwekkendere entertainmentervaring.![]()
Het heeft een 8K Ultra HD-display, dat het echte beeld herstelt en de high-definition ervaring van games of films verbetert.![]()
![]()
![]()