|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X74 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 12e Generatie Intel 14-core krachtige processor, goed in multitasking, ondersteunt optionele Intel 12e Generatie Core i5/i7/i9 CPU's. Met dubbele ethernet en een mini-mainframe met drie schermen, is deze klaar om aan al uw behoeften te voldoen, zoals kantoorontwerp, audio/video-bewerking, rendering en stabiele werking van games of thuiswerkplekken, wat kan voldoen aan uw dagelijkse behoeften en werkentertainment.
De mini-pc heeft een compact formaat, waardoor hij geschikt is voor een bureau met beperkte ruimte, een entertainmentruimte of een thuisbioscoop. Ondanks zijn kleine formaat biedt hij tal van connectiviteitsopties, waaronder meerdere USB-poorten, HDMI- en DisplayPort-poorten, Ethernet-poorten en audio-aansluitingen om te voldoen aan de connectiviteitsbehoeften van diverse externe apparaten.
Het compacte formaat van deze draagbare mini-pc stelt u in staat om altijd en overal te gamen. Het lage stroomverbruik en de geruisloze functies maken hem milieuvriendelijker, in lijn met moderne groene leefconcepten. Het is ook onze klassieke mini-pc met ventilator.
| CPU | Intel Core I9-12900H 14 Cores En 20 Threads |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics in aanmerking komend |
| Geheugen | 2*DDR4 SODIMM, Maximaal tot 64GB |
| Harde Schijf | 2*M.2 2280 SSD, 1*2.5 inch HDD/SSD |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN |
| Uitbreidingsslot |
1*M.2 2230 Slot (AT200NGW-WIFI6), Moederbord uitbreidbaar met 2*RS232 (COM1 optioneel RS485), 2*USB2.0 pinnen |
| USB | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0 |
| HDMI | 2*HDMI 2.0 |
| I/O Poort | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*Audio In/Uit, 1*TYPE-C, 1*Aan/uit-knop, 1*DP, 1*DC |
| Voeding | 1*DC, Ondersteunt 12-19V, Voedingsingang 60W-90W |
| OS | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| Afmetingen/Gewicht | 175mm*128mm*45mm / Ongeveer 0.5kg |
| Materiaal | PVC |
| Garantieservice | 3 jaar garantie |
De high-end Mini PC wordt geleverd met een 12e Generatie Intel Core I9-12900H 14-core en 20-thread CPU, en de turbofrequentie is tot 5.0GHz. Hij is krachtig met hoge prestaties voor multitasking.
![]()
Deze mini-pc heeft 2* SODIMM DDR4 RAM, maximaal 64GB, 1* M.2 NVME 2280/NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD en 1* 2.5" harde schijf.
![]()
De mini-computer is uitgerust met 2*HDMI 2.0 en 1*DP 1.4 poorten, die een 4K HD-display met drie schermen kunnen ondersteunen. Met ultra-hoge definitie beeldkwaliteit, herstelt het echte beeld.
![]()
Deze Intel Core mini-pc is uitgerust met een puur koperen radiator en een grote stille ventilator, die warmte stiller, sneller en stabieler kan afvoeren om de behuizing op een normale temperatuur te houden.
![]()
Ondanks zijn kleine formaat biedt hij tal van connectiviteitsopties, waaronder meerdere 6*USB-poorten, 2*HDMI- en DP-poorten, 2*Ethernet-poorten, audio-aansluitingen enzovoort, om te voldoen aan de connectiviteitsbehoeften van diverse externe apparaten.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X74 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 12e Generatie Intel 14-core krachtige processor, goed in multitasking, ondersteunt optionele Intel 12e Generatie Core i5/i7/i9 CPU's. Met dubbele ethernet en een mini-mainframe met drie schermen, is deze klaar om aan al uw behoeften te voldoen, zoals kantoorontwerp, audio/video-bewerking, rendering en stabiele werking van games of thuiswerkplekken, wat kan voldoen aan uw dagelijkse behoeften en werkentertainment.
De mini-pc heeft een compact formaat, waardoor hij geschikt is voor een bureau met beperkte ruimte, een entertainmentruimte of een thuisbioscoop. Ondanks zijn kleine formaat biedt hij tal van connectiviteitsopties, waaronder meerdere USB-poorten, HDMI- en DisplayPort-poorten, Ethernet-poorten en audio-aansluitingen om te voldoen aan de connectiviteitsbehoeften van diverse externe apparaten.
Het compacte formaat van deze draagbare mini-pc stelt u in staat om altijd en overal te gamen. Het lage stroomverbruik en de geruisloze functies maken hem milieuvriendelijker, in lijn met moderne groene leefconcepten. Het is ook onze klassieke mini-pc met ventilator.
| CPU | Intel Core I9-12900H 14 Cores En 20 Threads |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics in aanmerking komend |
| Geheugen | 2*DDR4 SODIMM, Maximaal tot 64GB |
| Harde Schijf | 2*M.2 2280 SSD, 1*2.5 inch HDD/SSD |
| Ethernet | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2.5G LAN |
| Uitbreidingsslot |
1*M.2 2230 Slot (AT200NGW-WIFI6), Moederbord uitbreidbaar met 2*RS232 (COM1 optioneel RS485), 2*USB2.0 pinnen |
| USB | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0 |
| HDMI | 2*HDMI 2.0 |
| I/O Poort | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*Audio In/Uit, 1*TYPE-C, 1*Aan/uit-knop, 1*DP, 1*DC |
| Voeding | 1*DC, Ondersteunt 12-19V, Voedingsingang 60W-90W |
| OS | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| Afmetingen/Gewicht | 175mm*128mm*45mm / Ongeveer 0.5kg |
| Materiaal | PVC |
| Garantieservice | 3 jaar garantie |
De high-end Mini PC wordt geleverd met een 12e Generatie Intel Core I9-12900H 14-core en 20-thread CPU, en de turbofrequentie is tot 5.0GHz. Hij is krachtig met hoge prestaties voor multitasking.
![]()
Deze mini-pc heeft 2* SODIMM DDR4 RAM, maximaal 64GB, 1* M.2 NVME 2280/NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD en 1* 2.5" harde schijf.
![]()
De mini-computer is uitgerust met 2*HDMI 2.0 en 1*DP 1.4 poorten, die een 4K HD-display met drie schermen kunnen ondersteunen. Met ultra-hoge definitie beeldkwaliteit, herstelt het echte beeld.
![]()
Deze Intel Core mini-pc is uitgerust met een puur koperen radiator en een grote stille ventilator, die warmte stiller, sneller en stabieler kan afvoeren om de behuizing op een normale temperatuur te houden.
![]()
Ondanks zijn kleine formaat biedt hij tal van connectiviteitsopties, waaronder meerdere 6*USB-poorten, 2*HDMI- en DP-poorten, 2*Ethernet-poorten, audio-aansluitingen enzovoort, om te voldoen aan de connectiviteitsbehoeften van diverse externe apparaten.
![]()