|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X97 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Ervaar extreme prestaties en geniet van efficiënt kantoorwerk en geweldig entertainment. Deze mini computer biedt u een geheel nieuwe ervaring. Hij is uitgerust met de krachtige Intel Core i7-1360P, i7-1270P of i5-1350P processor. Of het nu gaat om complexe multitasking of het draaien van grote software, het wordt moeiteloos afgehandeld.
Uitgerust met dual-channel DDR4 3200MHZ geheugen, ondersteunt het tot 64 GB, wat een ruime garantie biedt voor de soepele werking van het systeem. De combinatie van 1*2.5G bekabelde LAN en Wireless WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) zorgt voor een snelle en stabiele netwerkervaring, zowel via bekabelde als draadloze verbinding. Bluetooth 5.2 is ook handig voor het aansluiten van diverse randapparatuur.
Met 2*HDMI 2.0 en 1*Type-C (1.4) interfaces ondersteunt het drie schermen met 4K-display output (60Hz), waardoor u meerdere monitoren tegelijk kunt aansluiten, uw werkruimte kunt uitbreiden of een verbluffend visueel entertainmenteffect kunt creëren. Het ontwerp met een puur koperen koellichaam en ventilator zorgt ervoor dat de computer stabiele prestaties kan handhaven tijdens langdurig gebruik, de temperatuur effectief verlaagt en de levensduur van de hardware verlengt. Of het nu voor professioneel kantoorwerk, creatief ontwerp of thuisentertainment is, deze mini computer is uw ideale keuze.
| CPU |
Intel Core i7-1360P, 12 Cores 16 Threads, Maximale Turbofrequentie tot 5.00 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i7-1270P, 12 Cores 16 Threads, Maximale Turbofrequentie tot 4.80 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i5-1350P, 12 Cores 16 Threads, Maximale Turbofrequentie tot 4.70 GHz, 12MB Cache, 28W |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics in aanmerking komend |
| RAM | Dual-channel DDR4 3200MHZ, tot 64 GB |
| Opslag | 2*M.2 SSD (1*M.2 2280 PCIe4.0 / NVMe, 1*M.2 2242 PCIe3.0 / SATA / NGFF) |
| Ethernet | 1*2.5G Bekabeld LAN, Wireless WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) |
| Display Output | 2*HDMI 2.0, 1*Type-C (1.4), Ondersteuning voor Drie Schermen 4K Display Output (60Hz) |
| OS | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, Linux, etc. |
| I/O Interface | USB3.0*4, Type-C (1.4)*1, 2.5G RJ45 LAN*1, Audio Jack*1, HDMI 2.0*2, DC-IN *1, Power Button*1 |
| Koelsysteem | Puurs Koperen Koellichaam en Ventilator |
| Afmetingen | 114mm * 106.5mm * 43.5mm |
| Gewicht | Ongeveer 400g (barebone PC) |
| Voeding | AC 100~240V, 50/60Hz, 19V/6.32A / DC 5.5-2.5MM |
Ondanks zijn compacte formaat is onze mini-pc uitgerust met uitgebreide componenten. Ruimtebesparend, hij past comfortabel op uw bureau. Draagbaar, hij ondersteunt gebruik altijd en overal - handig en praktisch.
![]()
Deze mini-pc kan worden uitgerust met de volgende Intel Core serie CPU-processors: Intel Core i7-1360P, i7-1270P, i5-1350P, 12 Cores 16 Threads Processor. Deze processors kunnen efficiënt meerdere taken uitvoeren en vrij schakelen om uitstekende multitasking-mogelijkheden te bieden.
![]()
Uitgerust met dual-channel DDR4 3200MHZ geheugen, ondersteunt het tot 64 GB, wat een ruime garantie biedt voor de soepele werking van het systeem. De combinatie van 1*2.5G bekabelde LAN en Wireless WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) zorgt voor een snelle en stabiele netwerkervaring, zowel via bekabelde als draadloze verbinding. Bluetooth 5.2 is ook handig voor het aansluiten van diverse randapparatuur.
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X97 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Ervaar extreme prestaties en geniet van efficiënt kantoorwerk en geweldig entertainment. Deze mini computer biedt u een geheel nieuwe ervaring. Hij is uitgerust met de krachtige Intel Core i7-1360P, i7-1270P of i5-1350P processor. Of het nu gaat om complexe multitasking of het draaien van grote software, het wordt moeiteloos afgehandeld.
Uitgerust met dual-channel DDR4 3200MHZ geheugen, ondersteunt het tot 64 GB, wat een ruime garantie biedt voor de soepele werking van het systeem. De combinatie van 1*2.5G bekabelde LAN en Wireless WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) zorgt voor een snelle en stabiele netwerkervaring, zowel via bekabelde als draadloze verbinding. Bluetooth 5.2 is ook handig voor het aansluiten van diverse randapparatuur.
Met 2*HDMI 2.0 en 1*Type-C (1.4) interfaces ondersteunt het drie schermen met 4K-display output (60Hz), waardoor u meerdere monitoren tegelijk kunt aansluiten, uw werkruimte kunt uitbreiden of een verbluffend visueel entertainmenteffect kunt creëren. Het ontwerp met een puur koperen koellichaam en ventilator zorgt ervoor dat de computer stabiele prestaties kan handhaven tijdens langdurig gebruik, de temperatuur effectief verlaagt en de levensduur van de hardware verlengt. Of het nu voor professioneel kantoorwerk, creatief ontwerp of thuisentertainment is, deze mini computer is uw ideale keuze.
| CPU |
Intel Core i7-1360P, 12 Cores 16 Threads, Maximale Turbofrequentie tot 5.00 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i7-1270P, 12 Cores 16 Threads, Maximale Turbofrequentie tot 4.80 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i5-1350P, 12 Cores 16 Threads, Maximale Turbofrequentie tot 4.70 GHz, 12MB Cache, 28W |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics in aanmerking komend |
| RAM | Dual-channel DDR4 3200MHZ, tot 64 GB |
| Opslag | 2*M.2 SSD (1*M.2 2280 PCIe4.0 / NVMe, 1*M.2 2242 PCIe3.0 / SATA / NGFF) |
| Ethernet | 1*2.5G Bekabeld LAN, Wireless WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) |
| Display Output | 2*HDMI 2.0, 1*Type-C (1.4), Ondersteuning voor Drie Schermen 4K Display Output (60Hz) |
| OS | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, Linux, etc. |
| I/O Interface | USB3.0*4, Type-C (1.4)*1, 2.5G RJ45 LAN*1, Audio Jack*1, HDMI 2.0*2, DC-IN *1, Power Button*1 |
| Koelsysteem | Puurs Koperen Koellichaam en Ventilator |
| Afmetingen | 114mm * 106.5mm * 43.5mm |
| Gewicht | Ongeveer 400g (barebone PC) |
| Voeding | AC 100~240V, 50/60Hz, 19V/6.32A / DC 5.5-2.5MM |
Ondanks zijn compacte formaat is onze mini-pc uitgerust met uitgebreide componenten. Ruimtebesparend, hij past comfortabel op uw bureau. Draagbaar, hij ondersteunt gebruik altijd en overal - handig en praktisch.
![]()
Deze mini-pc kan worden uitgerust met de volgende Intel Core serie CPU-processors: Intel Core i7-1360P, i7-1270P, i5-1350P, 12 Cores 16 Threads Processor. Deze processors kunnen efficiënt meerdere taken uitvoeren en vrij schakelen om uitstekende multitasking-mogelijkheden te bieden.
![]()
Uitgerust met dual-channel DDR4 3200MHZ geheugen, ondersteunt het tot 64 GB, wat een ruime garantie biedt voor de soepele werking van het systeem. De combinatie van 1*2.5G bekabelde LAN en Wireless WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) zorgt voor een snelle en stabiele netwerkervaring, zowel via bekabelde als draadloze verbinding. Bluetooth 5.2 is ook handig voor het aansluiten van diverse randapparatuur.
![]()
![]()