|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X78 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Uitgerust met een Intel Core processor van de 12e of 13e generatie op deze fanless mini PC, verbetert dit de multitasking-mogelijkheden aanzienlijk en zorgt het ervoor dat meerdere programma's tegelijkertijd soepeler draaien, wat een indrukwekkende prestatie levert.
Het kan niet alleen als een mini-desktopcomputer voor thuis en op kantoor worden gebruikt, maar ook als een industriële computer voor scenario's die een computer met hoge prestaties vereisen.
Er zijn één DP, twee HDMI en één Type-C op de mini-computer, die 2*4K en 2* 8K video-uitvoer ondersteunt, en tot vier HDR-schermen tegelijkertijd verbindt voor een nieuwe kijkervaring tot 4K/8K 60Hz.
| CPU | Intel Core i3-1215U, i5-1235U, i7-1255U, i7-1355U Processor |
| Geheugen | 2* 260-pins SO-DIMM DDR4, Maximaal tot 64GB (2*32GB of 1*64GB) |
| Opslag | 1* M.2 NVME 2280 / NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD, 1* 2.5" SATA SSD / HDD |
| Vier Video-uitgangen |
1x DP 1.4 maximale resolutie (H-DMI 1.4): 4096 x 2304 @60Hz |
| I/O Poort |
1x Aan/uit, 4x USB 3.0, 1x SPK, 1x MIC, 1x DP 1.4, 2x H-DMI 2.0, 1x Type-C Thunderbolt 4, 2x USB 2.0, 2x 2.5GbE RJ45 LAN, 1x DC IN 12V |
| OS | Windows 11, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos, Openelec, etc. |
| Bekabeld | 2* 2.5GbE RJ45 Intel i225V/i226V |
| Draadloos | Ondersteunt WiFi 6 & Bluetooth 5.0 |
| Uitbreiding | 2* USB 2.0, 1*RS232 / RS485, 1*RS232 kan op het moederbord worden uitgebreid |
| Voeding | DC-IN 5.5*2.5mm, DC 19V 3.42A/64.98W (AC naar DC, 100~240V) |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Bedrijfstemperatuur | -20~60℃ |
| Opslagtemperatuur | -30~70℃ |
| Relatieve Vochtigheid |
10%-90% (geen condensatie) |
De Mini PC wordt aangedreven door een nieuwe Intel Core processor van de 12e generatie met ondersteuning voor dual-channel DDR4-geheugen, uitbreidbaar tot 64GB (32GB*2). Tegelijkertijd worden twee M.2 solid-state drives ondersteund, waardoor bestandsoverdracht en software-laden sneller gaan.
![]()
Het ondersteunt 2*4K en 2* 8K video-uitvoer, en verbindt tot vier HDR-schermen tegelijkertijd voor een nieuwe kijkervaring tot 4K/8K 60Hz.
![]()
De computer biedt ook een breed scala aan connectiviteitsopties, waaronder meerdere USB-poorten, HDMI- en DisplayPort-poorten, evenals ethernet- en Wi-Fi-connectiviteit. Hierdoor kunnen gebruikers eenvoudig externe apparaten aansluiten, zoals monitoren, toetsenborden, muizen en andere randapparatuur.
![]()
Deze Core mini iPC is uitgerust met een nieuw fanless koelontwerp, het heeft een metalen behuizing van aluminiumlegering bedekt met een koellichaam aan de bovenkant om warmte snel en effectief af te voeren, waardoor de binnenkant van de machine schoon blijft en niet alleen energie bespaart, maar ook stille werking ondersteunt.
![]()
Het kan niet alleen als een mini-desktopcomputer voor thuis en op kantoor worden gebruikt, maar ook als een industriële computer voor scenario's die een computer met hoge prestaties vereisen.
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X78 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Uitgerust met een Intel Core processor van de 12e of 13e generatie op deze fanless mini PC, verbetert dit de multitasking-mogelijkheden aanzienlijk en zorgt het ervoor dat meerdere programma's tegelijkertijd soepeler draaien, wat een indrukwekkende prestatie levert.
Het kan niet alleen als een mini-desktopcomputer voor thuis en op kantoor worden gebruikt, maar ook als een industriële computer voor scenario's die een computer met hoge prestaties vereisen.
Er zijn één DP, twee HDMI en één Type-C op de mini-computer, die 2*4K en 2* 8K video-uitvoer ondersteunt, en tot vier HDR-schermen tegelijkertijd verbindt voor een nieuwe kijkervaring tot 4K/8K 60Hz.
| CPU | Intel Core i3-1215U, i5-1235U, i7-1255U, i7-1355U Processor |
| Geheugen | 2* 260-pins SO-DIMM DDR4, Maximaal tot 64GB (2*32GB of 1*64GB) |
| Opslag | 1* M.2 NVME 2280 / NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD, 1* 2.5" SATA SSD / HDD |
| Vier Video-uitgangen |
1x DP 1.4 maximale resolutie (H-DMI 1.4): 4096 x 2304 @60Hz |
| I/O Poort |
1x Aan/uit, 4x USB 3.0, 1x SPK, 1x MIC, 1x DP 1.4, 2x H-DMI 2.0, 1x Type-C Thunderbolt 4, 2x USB 2.0, 2x 2.5GbE RJ45 LAN, 1x DC IN 12V |
| OS | Windows 11, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos, Openelec, etc. |
| Bekabeld | 2* 2.5GbE RJ45 Intel i225V/i226V |
| Draadloos | Ondersteunt WiFi 6 & Bluetooth 5.0 |
| Uitbreiding | 2* USB 2.0, 1*RS232 / RS485, 1*RS232 kan op het moederbord worden uitgebreid |
| Voeding | DC-IN 5.5*2.5mm, DC 19V 3.42A/64.98W (AC naar DC, 100~240V) |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Bedrijfstemperatuur | -20~60℃ |
| Opslagtemperatuur | -30~70℃ |
| Relatieve Vochtigheid |
10%-90% (geen condensatie) |
De Mini PC wordt aangedreven door een nieuwe Intel Core processor van de 12e generatie met ondersteuning voor dual-channel DDR4-geheugen, uitbreidbaar tot 64GB (32GB*2). Tegelijkertijd worden twee M.2 solid-state drives ondersteund, waardoor bestandsoverdracht en software-laden sneller gaan.
![]()
Het ondersteunt 2*4K en 2* 8K video-uitvoer, en verbindt tot vier HDR-schermen tegelijkertijd voor een nieuwe kijkervaring tot 4K/8K 60Hz.
![]()
De computer biedt ook een breed scala aan connectiviteitsopties, waaronder meerdere USB-poorten, HDMI- en DisplayPort-poorten, evenals ethernet- en Wi-Fi-connectiviteit. Hierdoor kunnen gebruikers eenvoudig externe apparaten aansluiten, zoals monitoren, toetsenborden, muizen en andere randapparatuur.
![]()
Deze Core mini iPC is uitgerust met een nieuw fanless koelontwerp, het heeft een metalen behuizing van aluminiumlegering bedekt met een koellichaam aan de bovenkant om warmte snel en effectief af te voeren, waardoor de binnenkant van de machine schoon blijft en niet alleen energie bespaart, maar ook stille werking ondersteunt.
![]()
Het kan niet alleen als een mini-desktopcomputer voor thuis en op kantoor worden gebruikt, maar ook als een industriële computer voor scenario's die een computer met hoge prestaties vereisen.
![]()
![]()