| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30G |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit is een miniatuur industriële pc die aangepaste Intel Celeron J4125, J6412, J1900 en N2840 processors kan ondersteunen. Het wordt geleverd met dual LAN (2* RJ45) en dual COM (2* RS232/RS485). Deze fanless J6412 industriële pc heeft 1*M.2 2280 PCIE / SATA SSD en 1*7pin SATA 3.0 6Gbps harde schijf, waarmee u uw eigen aangepaste opslagoplossing kunt creëren met de balans tussen snelheid en capaciteit om aan uw behoeften te voldoen. En het is uitgerust met DDR4 2400MHz geheugen dat 1,5x sneller en 20% energiezuiniger is dan DDR3 1600MHz geheugen, het biedt uitstekende prestaties voor dagelijkse computer taken.
Bovendien heeft deze fanless industriële mini-pc ook 1* VGA-interface, 1* HDMI 4K 30Hz display-interface die synchrone of asynchrone dual-screen weergave ondersteunt en kan worden geïnstalleerd met Windows 7, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos, etc.
| Processor | Intel Celeron J6412, 4 Cores 4 Threads, Tot 2.60GHz |
| Processor Graphics | Intel® UHD Graphics voor 10e Generatie Intel® Processors |
| Display | 1* VGA-interface en 1* HDMI 4K 30Hz display-interface, ondersteunt synchrone of asynchrone dual-screen weergave |
| Ethernet | 2* Realtek RTL8111H Gigabit Ethernet (1 netwerk optioneel) met Wake-on-LAN en PXE boot |
| Geheugen | 1*SODIMM DDR4 2133 / 2400MHz, Maximaal 16G |
| Opslag | 1*M.2 2280 PCIE / SATA SSD, 1* 7pin SATA 3.0 6Gbps HDD / SSD |
| Uitbreidingsslot | 1* Mini-PCIe slot (zowel half- als full-size kaart ondersteund), ondersteunt WIFI/4G module |
| I/O Interface | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 1*AUDIO, 1*DC, 1*Power knop |
| OS | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| BIOS | 128Mb Flash ROM |
| Watchdog | Ondersteunt hardware reset functie (256 niveaus, 0~255 seconden) |
| Voeding | DC-IN 5.5*2.5 DC 12V-3A/ 36W (AC NAAR DC, 100~ 240V) |
| Geschikte Temperatuur |
Bedrijfstemperatuur: -10℃ tot +60℃, Opslagtemperatuur: -20℃ tot +70℃, Opslagvochtigheid: 5%~95% (relatieve vochtigheid, geen condensatie) |
Deze fanless J6412 industriële pc heeft 1*M.2 2280 PCIE / SATA SSD en 1*7pin SATA 3.0 6Gbps harde schijf, waarmee u uw eigen aangepaste opslagoplossing kunt creëren met de balans tussen snelheid en capaciteit om aan uw behoeften te voldoen.
![]()
Het is uitgerust met DDR4 2400MHz geheugen dat 1,5x sneller en 20% energiezuiniger is dan DDR3 1600MHz geheugen, Mini PC X30G biedt uitstekende prestaties voor dagelijkse computer taken.Interne Uitbreidbaarheid Fanless Industriële PC:
![]()
Toepassing Fanless Industriële PC:
![]()
![]()
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30G |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit is een miniatuur industriële pc die aangepaste Intel Celeron J4125, J6412, J1900 en N2840 processors kan ondersteunen. Het wordt geleverd met dual LAN (2* RJ45) en dual COM (2* RS232/RS485). Deze fanless J6412 industriële pc heeft 1*M.2 2280 PCIE / SATA SSD en 1*7pin SATA 3.0 6Gbps harde schijf, waarmee u uw eigen aangepaste opslagoplossing kunt creëren met de balans tussen snelheid en capaciteit om aan uw behoeften te voldoen. En het is uitgerust met DDR4 2400MHz geheugen dat 1,5x sneller en 20% energiezuiniger is dan DDR3 1600MHz geheugen, het biedt uitstekende prestaties voor dagelijkse computer taken.
Bovendien heeft deze fanless industriële mini-pc ook 1* VGA-interface, 1* HDMI 4K 30Hz display-interface die synchrone of asynchrone dual-screen weergave ondersteunt en kan worden geïnstalleerd met Windows 7, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos, etc.
| Processor | Intel Celeron J6412, 4 Cores 4 Threads, Tot 2.60GHz |
| Processor Graphics | Intel® UHD Graphics voor 10e Generatie Intel® Processors |
| Display | 1* VGA-interface en 1* HDMI 4K 30Hz display-interface, ondersteunt synchrone of asynchrone dual-screen weergave |
| Ethernet | 2* Realtek RTL8111H Gigabit Ethernet (1 netwerk optioneel) met Wake-on-LAN en PXE boot |
| Geheugen | 1*SODIMM DDR4 2133 / 2400MHz, Maximaal 16G |
| Opslag | 1*M.2 2280 PCIE / SATA SSD, 1* 7pin SATA 3.0 6Gbps HDD / SSD |
| Uitbreidingsslot | 1* Mini-PCIe slot (zowel half- als full-size kaart ondersteund), ondersteunt WIFI/4G module |
| I/O Interface | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 1*AUDIO, 1*DC, 1*Power knop |
| OS | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| BIOS | 128Mb Flash ROM |
| Watchdog | Ondersteunt hardware reset functie (256 niveaus, 0~255 seconden) |
| Voeding | DC-IN 5.5*2.5 DC 12V-3A/ 36W (AC NAAR DC, 100~ 240V) |
| Geschikte Temperatuur |
Bedrijfstemperatuur: -10℃ tot +60℃, Opslagtemperatuur: -20℃ tot +70℃, Opslagvochtigheid: 5%~95% (relatieve vochtigheid, geen condensatie) |
Deze fanless J6412 industriële pc heeft 1*M.2 2280 PCIE / SATA SSD en 1*7pin SATA 3.0 6Gbps harde schijf, waarmee u uw eigen aangepaste opslagoplossing kunt creëren met de balans tussen snelheid en capaciteit om aan uw behoeften te voldoen.
![]()
Het is uitgerust met DDR4 2400MHz geheugen dat 1,5x sneller en 20% energiezuiniger is dan DDR3 1600MHz geheugen, Mini PC X30G biedt uitstekende prestaties voor dagelijkse computer taken.Interne Uitbreidbaarheid Fanless Industriële PC:
![]()
Toepassing Fanless Industriële PC:
![]()
![]()
![]()