|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X64G |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De Fanless Industriële PC is geruisloos en bestand tegen stof, vuil en corrosie, waardoor onderhoudskosten worden verlaagd en stilstand wordt geminimaliseerd. De Mini PC wordt aangedreven door een Intel Core I7-1165G7 quad-core, octa-threaded processor met een kerffrequentie tot 4,7 GHz, een aanzienlijke verbetering ten opzichte van de vorige generatie core om u een snelle ervaring te bieden.
Het kan worden gebruikt voor online live lessen, automatische optische inspectie, machineautomatisering, ePolice infotainment, bewakings- of beeldverwerkingsapparatuur en de gezondheidszorg. De Industriële Mini PC is absoluut een goede keuze als uw kantoorassistent en thuisentertainmenttool. Bovendien is er met de rijke interfaces van 2 * RJ45 LAN, 1 * HDMI, 4 * USB 3.0 en 2 * USB 2.0 een eenvoudige interconnectie tussen apparaten.
| Processor | Intel Core i7-1165G7, 12M Cache, 4 Cores 8 Threads, tot 4,70 GHz |
| Processor Graphics | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Geheugen | SODIMM DDR4 2x geheugenslots, maximale ondersteuning tot 32 GB |
| Opslag |
1x M.2 SSD NVMe 2280 (vooraf geïnstalleerde SSD van dit type); |
| Externe I/O | 1x Aan/uit-knop, 1x Audio combi-aansluiting (ondersteunt MIC-in en hoofdtelefoonuitgang), 1x 4-pins voedingsingang, 2x USB3.0, 4x USB2.0, 2x COM DB9 (ondersteunt RS232/RS422/RS485 instelbaar), 2x 2,5 GbE RJ45 LAN intel i225V, 1x HDMI, 2x USB2.0, 1x ATX/AT-schakelaar (schakelaar naar AT om automatische inschakelfunctie in te stellen), 1x EXT IO (ondersteunt uitbreiding 4x RS232 (3 lijnen); 10 lijnen GPIO; 1x Voedingsschakelaar), 5x Antenneconnectoren (voor WiFi/3G 4G 5G) |
| Interne I/O | 2x SODIMM DDR4-sockets, 1x M.2 2280 NVME, 1x M.2 SATA 2242/2260/2280, 1x M.2 2230-socket voor WiFi/BT-module, 1x M.2 3042/3052-socket voor 3G/4G/5G-module, 2x EXTIO-sockets, 1x SIM-slot |
| OS Ondersteuning | Windows 10, WES10, LINUX |
| Andere functie | Ondersteunt watchdog, PXE, WOL, automatische inschakeling |
| Werktemperatuur. | ﹣20℃tot + 60℃ |
| Opslagtemperatuur. | ﹣30℃tot + 70℃ |
| Opslagvochtigheid | 10% - 90% niet-condenserend |
| Voeding | DC 9V-36V |
| Afmetingen | 300 mm x 155 mm x 50 mm |
| Gewicht | 2,0 KG |
| OEM/ODM-service | 1: Geef uw specifieke vereisten op. 2: Onze ontwerpers maken het ontwerpconcept. 3: U bevestigt het ontwerpconcept. 4: Wij beginnen met de productie. |
Intel Core i7 1165G7 processor, tot 4,7 GHz, kan eenvoudig schakelen tussen meerdere taken zonder vertraging, krachtige prestaties, voor een soepelere ervaring.
![]()
Deze industriële mini-computer is stofdicht, corrosiebestendig, trillingsbestendig, schokbestendig en storingsbestendig, en kan normaal werken in diverse temperatuur- en vochtigheidsomgevingen.
![]()
Met sterke opslaghardwareondersteuning ondersteunt het dual-channel DDR4 SODIMM-geheugen tot 32 GB (16 GB x 2); en 3 soorten harde schijven tegelijk: 1*M.2 SATA, 1*M.2 NVME 2280, 1*2,5-inch HDD/SSD. Zowel snelheid als capaciteit zijn beschikbaar met hoge compatibiliteit en stabiliteit.
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X64G |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De Fanless Industriële PC is geruisloos en bestand tegen stof, vuil en corrosie, waardoor onderhoudskosten worden verlaagd en stilstand wordt geminimaliseerd. De Mini PC wordt aangedreven door een Intel Core I7-1165G7 quad-core, octa-threaded processor met een kerffrequentie tot 4,7 GHz, een aanzienlijke verbetering ten opzichte van de vorige generatie core om u een snelle ervaring te bieden.
Het kan worden gebruikt voor online live lessen, automatische optische inspectie, machineautomatisering, ePolice infotainment, bewakings- of beeldverwerkingsapparatuur en de gezondheidszorg. De Industriële Mini PC is absoluut een goede keuze als uw kantoorassistent en thuisentertainmenttool. Bovendien is er met de rijke interfaces van 2 * RJ45 LAN, 1 * HDMI, 4 * USB 3.0 en 2 * USB 2.0 een eenvoudige interconnectie tussen apparaten.
| Processor | Intel Core i7-1165G7, 12M Cache, 4 Cores 8 Threads, tot 4,70 GHz |
| Processor Graphics | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Geheugen | SODIMM DDR4 2x geheugenslots, maximale ondersteuning tot 32 GB |
| Opslag |
1x M.2 SSD NVMe 2280 (vooraf geïnstalleerde SSD van dit type); |
| Externe I/O | 1x Aan/uit-knop, 1x Audio combi-aansluiting (ondersteunt MIC-in en hoofdtelefoonuitgang), 1x 4-pins voedingsingang, 2x USB3.0, 4x USB2.0, 2x COM DB9 (ondersteunt RS232/RS422/RS485 instelbaar), 2x 2,5 GbE RJ45 LAN intel i225V, 1x HDMI, 2x USB2.0, 1x ATX/AT-schakelaar (schakelaar naar AT om automatische inschakelfunctie in te stellen), 1x EXT IO (ondersteunt uitbreiding 4x RS232 (3 lijnen); 10 lijnen GPIO; 1x Voedingsschakelaar), 5x Antenneconnectoren (voor WiFi/3G 4G 5G) |
| Interne I/O | 2x SODIMM DDR4-sockets, 1x M.2 2280 NVME, 1x M.2 SATA 2242/2260/2280, 1x M.2 2230-socket voor WiFi/BT-module, 1x M.2 3042/3052-socket voor 3G/4G/5G-module, 2x EXTIO-sockets, 1x SIM-slot |
| OS Ondersteuning | Windows 10, WES10, LINUX |
| Andere functie | Ondersteunt watchdog, PXE, WOL, automatische inschakeling |
| Werktemperatuur. | ﹣20℃tot + 60℃ |
| Opslagtemperatuur. | ﹣30℃tot + 70℃ |
| Opslagvochtigheid | 10% - 90% niet-condenserend |
| Voeding | DC 9V-36V |
| Afmetingen | 300 mm x 155 mm x 50 mm |
| Gewicht | 2,0 KG |
| OEM/ODM-service | 1: Geef uw specifieke vereisten op. 2: Onze ontwerpers maken het ontwerpconcept. 3: U bevestigt het ontwerpconcept. 4: Wij beginnen met de productie. |
Intel Core i7 1165G7 processor, tot 4,7 GHz, kan eenvoudig schakelen tussen meerdere taken zonder vertraging, krachtige prestaties, voor een soepelere ervaring.
![]()
Deze industriële mini-computer is stofdicht, corrosiebestendig, trillingsbestendig, schokbestendig en storingsbestendig, en kan normaal werken in diverse temperatuur- en vochtigheidsomgevingen.
![]()
Met sterke opslaghardwareondersteuning ondersteunt het dual-channel DDR4 SODIMM-geheugen tot 32 GB (16 GB x 2); en 3 soorten harde schijven tegelijk: 1*M.2 SATA, 1*M.2 NVME 2280, 1*2,5-inch HDD/SSD. Zowel snelheid als capaciteit zijn beschikbaar met hoge compatibiliteit en stabiliteit.
![]()
![]()