|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X72 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-pc kan aangepaste Intel N-serie processors ondersteunen: N100 / N200 / N300 / N305 / N95. Deze serie processors onderscheidt zich van de massa draagbare computers met zijn uitstekende energie-efficiëntie en langere batterijduur. Als zodanig zijn ze ideaal voor gebruikers die langdurige prestaties onderweg nodig hebben.
Bovendien bieden de Intel N100 / N200 / N300 / N305 / N95 processors uitstekende prestaties en zijn ze veelzijdige keuzes voor een verscheidenheid aan taken. Of u nu op internet surft, video's streamt of documenten bewerkt, deze processors zorgen voor een soepele en responsieve gebruikerservaring.
Deze mini-computer heeft een breed scala aan connectiviteitsopties, waaronder USB-poorten, HDMI-poorten en Wi-Fi-connectiviteit, waardoor het eenvoudig is om verbinding te maken met andere apparaten en netwerken. Het heeft een compact formaat en een lichtgewicht ontwerp, waardoor het draagbaar en gemakkelijk te vervoeren is. Het is een betrouwbaar en efficiënt hulpmiddel voor professionals die een compacte en krachtige computeroplossing nodig hebben.
| CPU | Intel N100 / N200 / N300 / N305 / N95 (optioneel) |
| GPU | Intel® UHD Graphics (Afhankelijk van CPU-model) |
| Ethernet | 1* 2.5G i225, RJ45 LAN, 2500M / 1000M / 100M / 10M |
| WiFi | Intel AC 7265 / 2.4G / 5G, WiFi 802.11 AC / A / B / G / N |
| Display Poorten | 2*HDMI 2.0b, ondersteunt 4K dual-screen display |
| Geheugen | 1*SO-DIMM DDR4, 3200MHz, tot 16GB |
| Harde Schijf | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD |
| OS | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| I/O Poorten | 4*USB 3.2 Gen 1, 1*Power knop, 1*DC, 2*HDMI, 1*2.5G RJ45 LAN, 1*AUD |
| Voeding | 1*DC IN, 12V / 5A |
| Koelsysteem | Volledig Koperen Koellichaam + Intelligente Temperatuurregeling Ventilator |
| Afmeting/Gewicht | 114mm*106mm*42mm / Ongeveer 300g |
| Garantieservice | 3 jaar garantie |
| Installatie | Ondersteunt wandmontage |
Met zijn compacte formaat (Afmeting: L: 114 mm B: 106 mm H: 42 mm; Gewicht: Ongeveer 300 g) en lichtgewicht ontwerp is het draagbaar en kan het gemakkelijk naar verschillende locaties worden vervoerd. Over het algemeen is deze mini-computer een betrouwbaar en efficiënt hulpmiddel voor professionals die een compacte en krachtige computeroplossing nodig hebben.
![]()
Deze mini-pc voor thuis- en kantoorwerk is uitgerust met DDR4 3200MHz RAM, tot 16 GB, en ondersteunt twee M.2 SSD's (1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD), waarmee u meerdere taken tegelijk kunt uitvoeren, zoals gelijktijdig samenwerken in Word, Excel, chatsoftware, videosoftware, enz. Wisselen ertussen is een fluitje van een cent.
![]()
Ingebouwde aangepaste geluidsarme koelventilator vermindert geluidsoverlast en maakt de werkomgeving stiller en comfortabeler.
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X72 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-pc kan aangepaste Intel N-serie processors ondersteunen: N100 / N200 / N300 / N305 / N95. Deze serie processors onderscheidt zich van de massa draagbare computers met zijn uitstekende energie-efficiëntie en langere batterijduur. Als zodanig zijn ze ideaal voor gebruikers die langdurige prestaties onderweg nodig hebben.
Bovendien bieden de Intel N100 / N200 / N300 / N305 / N95 processors uitstekende prestaties en zijn ze veelzijdige keuzes voor een verscheidenheid aan taken. Of u nu op internet surft, video's streamt of documenten bewerkt, deze processors zorgen voor een soepele en responsieve gebruikerservaring.
Deze mini-computer heeft een breed scala aan connectiviteitsopties, waaronder USB-poorten, HDMI-poorten en Wi-Fi-connectiviteit, waardoor het eenvoudig is om verbinding te maken met andere apparaten en netwerken. Het heeft een compact formaat en een lichtgewicht ontwerp, waardoor het draagbaar en gemakkelijk te vervoeren is. Het is een betrouwbaar en efficiënt hulpmiddel voor professionals die een compacte en krachtige computeroplossing nodig hebben.
| CPU | Intel N100 / N200 / N300 / N305 / N95 (optioneel) |
| GPU | Intel® UHD Graphics (Afhankelijk van CPU-model) |
| Ethernet | 1* 2.5G i225, RJ45 LAN, 2500M / 1000M / 100M / 10M |
| WiFi | Intel AC 7265 / 2.4G / 5G, WiFi 802.11 AC / A / B / G / N |
| Display Poorten | 2*HDMI 2.0b, ondersteunt 4K dual-screen display |
| Geheugen | 1*SO-DIMM DDR4, 3200MHz, tot 16GB |
| Harde Schijf | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD |
| OS | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| I/O Poorten | 4*USB 3.2 Gen 1, 1*Power knop, 1*DC, 2*HDMI, 1*2.5G RJ45 LAN, 1*AUD |
| Voeding | 1*DC IN, 12V / 5A |
| Koelsysteem | Volledig Koperen Koellichaam + Intelligente Temperatuurregeling Ventilator |
| Afmeting/Gewicht | 114mm*106mm*42mm / Ongeveer 300g |
| Garantieservice | 3 jaar garantie |
| Installatie | Ondersteunt wandmontage |
Met zijn compacte formaat (Afmeting: L: 114 mm B: 106 mm H: 42 mm; Gewicht: Ongeveer 300 g) en lichtgewicht ontwerp is het draagbaar en kan het gemakkelijk naar verschillende locaties worden vervoerd. Over het algemeen is deze mini-computer een betrouwbaar en efficiënt hulpmiddel voor professionals die een compacte en krachtige computeroplossing nodig hebben.
![]()
Deze mini-pc voor thuis- en kantoorwerk is uitgerust met DDR4 3200MHz RAM, tot 16 GB, en ondersteunt twee M.2 SSD's (1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD), waarmee u meerdere taken tegelijk kunt uitvoeren, zoals gelijktijdig samenwerken in Word, Excel, chatsoftware, videosoftware, enz. Wisselen ertussen is een fluitje van een cent.
![]()
Ingebouwde aangepaste geluidsarme koelventilator vermindert geluidsoverlast en maakt de werkomgeving stiller en comfortabeler.
![]()
![]()