|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X97 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De Intel Core i9-12900HK processor biedt verbluffende prestaties en functionaliteit voor veeleisende gebruikers. Met de geavanceerde 10e-generatie architectuur en 14-core ontwerp kan de i9-12900HK de meest veeleisende applicaties en taken moeiteloos aan. Het heeft extreem krachtige verwerkingskracht en een hogere klokfrequentie, wat zorgt voor soepele en responsieve prestaties. De geavanceerde architectuur, hoge klokfrequentie en indrukwekkende energie-efficiëntie maken het een uitstekende keuze voor gebruikers die veeleisende projecten moeten afhandelen of video's met hoge resolutie moeten bewerken.
Deze mini-pc is compatibel met meerdere besturingssystemen zoals Windows 10, Windows 11, Ubuntu en Linux, wat voldoet aan de gebruiksgewoonten van verschillende gebruikers. Tegelijkertijd zorgt het ontwerp van een puur koperen koellichaam en ventilator voor stabiele prestaties van het apparaat onder intensieve belasting en vermindert het effectief de temperatuur, waardoor uw gebruik gemakkelijker wordt. Kies deze mini-pc en begin uw reis naar een efficiënt digitaal leven.
| CPU | Intel Core i9-12900HK, 14 Cores 20 Threads, Max Turbo Frequentie tot 5.00 GHz, 24MB Cache, 45W |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics in aanmerking komend |
| Harde schijf | 2*M.2 SSD (1*M.2 2280 PCle4.0 / NVMe, 1*M.2 2242 PCle3.0 / SATA / NGFF) |
| Geheugen | Dual-Channel DDR4 3200MHZ, tot 64G |
| Display Output | 2*HDMI 2.0, 1*Type-C (1.4), Ondersteunt Drie Schermen 4K Display Output (60Hz) |
| Ethernet | 1*2.5G Bedraad LAN, Draadloos WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) |
| OS | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, Linux, etc. |
| I/O Interface | USB3.0*4, Type-C (1.4)*1, 2.5G RJ45 LAN*1, Audio Jack*1, HDMI 2.0*2, DC-IN *1, Power Button*1 |
| Voeding | AC 100~240V, 50/60Hz, 19V/6.32A / DC 5.5-2.5MM |
| Koelsysteem | Puurs Koperen Koellichaam en Ventilator |
| Afmetingen | 114mm * 106.5mm * 43.5mm |
| Gewicht | Ongeveer 400g (barebone pc) |
Deze mini-pc wordt aangedreven door een Intel Core i9-12900HK processor. Met een krachtige 14-core, 20-thread configuratie, tot 5.00GHz en 24MB cache, biedt het u ongekende verwerkingssnelheid en multitaskingmogelijkheden.
![]()
Deze mini-pc beschikt over dual-channel DDR4 3200MHZ geheugen met ondersteuning tot 64G, wat u voldoende geheugenruimte biedt voor werk en ontspanning. Ondertussen is het uitgerust met 2*M.2 SSD-poorten, waaronder 1*M.2 2280 PCle4.0/NVMe en 1*M.2 2242 PCle3.0/SATA/NGFF, waardoor u een snelle opslagoplossing kunt kiezen op basis van uw behoeften.
![]()
Het heeft 2 HDMI 2.0 en 1 Type-C (1.4) interfaces, die drie-scherm 4K display output (60Hz) ondersteunen, wat zorgt voor een verbluffende visuele ervaring. Of het nu gaat om professioneel ontwerp, gaming en entertainment, of kantoorapplicaties, het kan gemakkelijk worden afgehandeld.
![]()
Uitgerust met 1*2.5G bekabelde netwerkpoort en draadloze WiFi6 en Bluetooth 5.2 (Intel AX201) kunt u genieten van een snelle netwerkverbinding, of u nu bekabeld of draadloos bent verbonden.
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X97 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De Intel Core i9-12900HK processor biedt verbluffende prestaties en functionaliteit voor veeleisende gebruikers. Met de geavanceerde 10e-generatie architectuur en 14-core ontwerp kan de i9-12900HK de meest veeleisende applicaties en taken moeiteloos aan. Het heeft extreem krachtige verwerkingskracht en een hogere klokfrequentie, wat zorgt voor soepele en responsieve prestaties. De geavanceerde architectuur, hoge klokfrequentie en indrukwekkende energie-efficiëntie maken het een uitstekende keuze voor gebruikers die veeleisende projecten moeten afhandelen of video's met hoge resolutie moeten bewerken.
Deze mini-pc is compatibel met meerdere besturingssystemen zoals Windows 10, Windows 11, Ubuntu en Linux, wat voldoet aan de gebruiksgewoonten van verschillende gebruikers. Tegelijkertijd zorgt het ontwerp van een puur koperen koellichaam en ventilator voor stabiele prestaties van het apparaat onder intensieve belasting en vermindert het effectief de temperatuur, waardoor uw gebruik gemakkelijker wordt. Kies deze mini-pc en begin uw reis naar een efficiënt digitaal leven.
| CPU | Intel Core i9-12900HK, 14 Cores 20 Threads, Max Turbo Frequentie tot 5.00 GHz, 24MB Cache, 45W |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics in aanmerking komend |
| Harde schijf | 2*M.2 SSD (1*M.2 2280 PCle4.0 / NVMe, 1*M.2 2242 PCle3.0 / SATA / NGFF) |
| Geheugen | Dual-Channel DDR4 3200MHZ, tot 64G |
| Display Output | 2*HDMI 2.0, 1*Type-C (1.4), Ondersteunt Drie Schermen 4K Display Output (60Hz) |
| Ethernet | 1*2.5G Bedraad LAN, Draadloos WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) |
| OS | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, Linux, etc. |
| I/O Interface | USB3.0*4, Type-C (1.4)*1, 2.5G RJ45 LAN*1, Audio Jack*1, HDMI 2.0*2, DC-IN *1, Power Button*1 |
| Voeding | AC 100~240V, 50/60Hz, 19V/6.32A / DC 5.5-2.5MM |
| Koelsysteem | Puurs Koperen Koellichaam en Ventilator |
| Afmetingen | 114mm * 106.5mm * 43.5mm |
| Gewicht | Ongeveer 400g (barebone pc) |
Deze mini-pc wordt aangedreven door een Intel Core i9-12900HK processor. Met een krachtige 14-core, 20-thread configuratie, tot 5.00GHz en 24MB cache, biedt het u ongekende verwerkingssnelheid en multitaskingmogelijkheden.
![]()
Deze mini-pc beschikt over dual-channel DDR4 3200MHZ geheugen met ondersteuning tot 64G, wat u voldoende geheugenruimte biedt voor werk en ontspanning. Ondertussen is het uitgerust met 2*M.2 SSD-poorten, waaronder 1*M.2 2280 PCle4.0/NVMe en 1*M.2 2242 PCle3.0/SATA/NGFF, waardoor u een snelle opslagoplossing kunt kiezen op basis van uw behoeften.
![]()
Het heeft 2 HDMI 2.0 en 1 Type-C (1.4) interfaces, die drie-scherm 4K display output (60Hz) ondersteunen, wat zorgt voor een verbluffende visuele ervaring. Of het nu gaat om professioneel ontwerp, gaming en entertainment, of kantoorapplicaties, het kan gemakkelijk worden afgehandeld.
![]()
Uitgerust met 1*2.5G bekabelde netwerkpoort en draadloze WiFi6 en Bluetooth 5.2 (Intel AX201) kunt u genieten van een snelle netwerkverbinding, of u nu bekabeld of draadloos bent verbonden.
![]()
![]()