| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X47 i5-8305G/i7-8709G |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Onze Mini Gaming PC wordt aangedreven door twee uitstekende processors. De Intel Core i5-8305G heeft 4 cores en 8 threads, een maximale turbofrequentie van 3,80 GHz en een cache van 6 MB. Het is ideaal voor gamers die op zoek zijn naar soepele prestaties en betrouwbare verwerkingskracht tegen een betaalbare prijs. De Intel Core i7-8709G daarentegen is een krachtigere optie voor wie op zoek is naar een meer meeslepende game-ervaring. Met 4 cores en 8 threads, een maximale turbofrequentie van 4,10 GHz en een cache van 8 MB kan hij de meest veeleisende games en applicaties gemakkelijk aan, wat zorgt voor verbluffende beelden en razendsnelle reactietijden.
Het ondersteunt niet alleen Windows 10, maar ook Linux OS, enz. waardoor u de flexibiliteit hebt om het besturingssysteem te kiezen dat het beste bij uw behoeften past. Of u nu de voorkeur geeft aan de bekendheid van Windows of de open-source veelzijdigheid van Linux, deze Mini PC heeft het voor u.
| Discrete Grafische Kaart | 4GB Discrete Grafische Kaart AMD RX VEGA M GH DDR5 Videogeheugen |
| CPU |
Intel Core i5-8305G: 4 Cores 8 Threads, 3,80 GHz Maximale Turbofrequentie, 6 MB Cache Intel Core i7-8709G: 4 Cores 8 Threads, 4,10 GHz Maximale Turbofrequentie, 8 MB Cache |
| GPU | Intel® HD Graphics 630 |
| Geheugen | DDR4 SO-DIMM*2, Tot 64GB |
| Opslag | M.2 NVMe 2280 SSD *1, M.2 NGFF 2280 SSD*1 |
| Ethernet | GbE RJ45 Intel i219*1, GbE RJ45 Realtek 8111*1 |
| Display Uitgang | HDMI 2.0*2, Mini DP*2, Ondersteunt 4-scherm display uitgang |
| Uitbreiding | M.2 WIFI Slot*1 (Uitbreidbaar WIFI / Bluetooth module), SD Kaart Slot*1 |
| Overig | Ondersteunt Wake-up on LAN, PXE boot |
| I/O Interface | USB 2.0*4, USB 3.0*4, Type-C*1, SPK*1, MIC*1, Aan/uit Schakelaar*1, HDMI*2, Mini DP*2, Gigabit LAN*2, DC*1, SD Kaart Slot*1 |
| OS |
Windows 10, Linux, etc. |
| Koelsysteem | Dubbele Intelligente Control Radiator Ventilator |
| Voeding | 1*DC 12V-19V |
| Afmetingen / Gewicht | 228,8 mm*148 mm*51,8 mm / Ongeveer 1,5 KG |
| Materiaal | Aluminium Legering + ABS |
| Installatie | Ondersteunt desktopinstallatie |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20°C tot +60°C; Opslagtemperatuur: -30°C tot +70°C; Opslagvochtigheid: 10% - 90% @ 30°C (Niet-condenserend) |
Met twee M.2 harde schijf interfaces, waarvan SSD1 ondersteuning biedt voor M.2 SATA, voor systeemspecifieke software, game-applicaties voldoende, snelle ruimte, enorme bestanden, wilt u opslaan.
![]()
Deze thuiswerk- en gaming-pc wordt ook aangedreven door dual-channel DDR4-geheugen tot 64 GB (32 GB*2) voor snelle reactietijden om u te helpen tijd te besparen.
![]()
De mini-pc is uitgerust met een krachtige 4GB DDR5 videogeheugen discrete grafische kaart RX VEGA M-GH. Baanbrekende grafische verwerkingskracht versnelt de output en rendering voor een dramatisch verbeterde productiviteit!
![]()
Ondersteuning voor 2*HDMI 2.0 + 2*Mini DP vier-scherm 4K HD display output, het vergroot uw mogelijkheden en brengt u meer flexibele ruimte.
![]()
De ABS behuizing, met zijn miniatuur formaat, is handiger in gebruik en kan voldoen aan de behoeften van een breed scala aan toepassingen, zoals grote games, commerciële rendering en educatieve omgevingen.
![]()
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X47 i5-8305G/i7-8709G |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Onze Mini Gaming PC wordt aangedreven door twee uitstekende processors. De Intel Core i5-8305G heeft 4 cores en 8 threads, een maximale turbofrequentie van 3,80 GHz en een cache van 6 MB. Het is ideaal voor gamers die op zoek zijn naar soepele prestaties en betrouwbare verwerkingskracht tegen een betaalbare prijs. De Intel Core i7-8709G daarentegen is een krachtigere optie voor wie op zoek is naar een meer meeslepende game-ervaring. Met 4 cores en 8 threads, een maximale turbofrequentie van 4,10 GHz en een cache van 8 MB kan hij de meest veeleisende games en applicaties gemakkelijk aan, wat zorgt voor verbluffende beelden en razendsnelle reactietijden.
Het ondersteunt niet alleen Windows 10, maar ook Linux OS, enz. waardoor u de flexibiliteit hebt om het besturingssysteem te kiezen dat het beste bij uw behoeften past. Of u nu de voorkeur geeft aan de bekendheid van Windows of de open-source veelzijdigheid van Linux, deze Mini PC heeft het voor u.
| Discrete Grafische Kaart | 4GB Discrete Grafische Kaart AMD RX VEGA M GH DDR5 Videogeheugen |
| CPU |
Intel Core i5-8305G: 4 Cores 8 Threads, 3,80 GHz Maximale Turbofrequentie, 6 MB Cache Intel Core i7-8709G: 4 Cores 8 Threads, 4,10 GHz Maximale Turbofrequentie, 8 MB Cache |
| GPU | Intel® HD Graphics 630 |
| Geheugen | DDR4 SO-DIMM*2, Tot 64GB |
| Opslag | M.2 NVMe 2280 SSD *1, M.2 NGFF 2280 SSD*1 |
| Ethernet | GbE RJ45 Intel i219*1, GbE RJ45 Realtek 8111*1 |
| Display Uitgang | HDMI 2.0*2, Mini DP*2, Ondersteunt 4-scherm display uitgang |
| Uitbreiding | M.2 WIFI Slot*1 (Uitbreidbaar WIFI / Bluetooth module), SD Kaart Slot*1 |
| Overig | Ondersteunt Wake-up on LAN, PXE boot |
| I/O Interface | USB 2.0*4, USB 3.0*4, Type-C*1, SPK*1, MIC*1, Aan/uit Schakelaar*1, HDMI*2, Mini DP*2, Gigabit LAN*2, DC*1, SD Kaart Slot*1 |
| OS |
Windows 10, Linux, etc. |
| Koelsysteem | Dubbele Intelligente Control Radiator Ventilator |
| Voeding | 1*DC 12V-19V |
| Afmetingen / Gewicht | 228,8 mm*148 mm*51,8 mm / Ongeveer 1,5 KG |
| Materiaal | Aluminium Legering + ABS |
| Installatie | Ondersteunt desktopinstallatie |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20°C tot +60°C; Opslagtemperatuur: -30°C tot +70°C; Opslagvochtigheid: 10% - 90% @ 30°C (Niet-condenserend) |
Met twee M.2 harde schijf interfaces, waarvan SSD1 ondersteuning biedt voor M.2 SATA, voor systeemspecifieke software, game-applicaties voldoende, snelle ruimte, enorme bestanden, wilt u opslaan.
![]()
Deze thuiswerk- en gaming-pc wordt ook aangedreven door dual-channel DDR4-geheugen tot 64 GB (32 GB*2) voor snelle reactietijden om u te helpen tijd te besparen.
![]()
De mini-pc is uitgerust met een krachtige 4GB DDR5 videogeheugen discrete grafische kaart RX VEGA M-GH. Baanbrekende grafische verwerkingskracht versnelt de output en rendering voor een dramatisch verbeterde productiviteit!
![]()
Ondersteuning voor 2*HDMI 2.0 + 2*Mini DP vier-scherm 4K HD display output, het vergroot uw mogelijkheden en brengt u meer flexibele ruimte.
![]()
De ABS behuizing, met zijn miniatuur formaat, is handiger in gebruik en kan voldoen aan de behoeften van een breed scala aan toepassingen, zoals grote games, commerciële rendering en educatieve omgevingen.
![]()
![]()