|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X37 2955U/3805U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De X37 is een mini-pc uitgerust met Intel Celeron 2955U/3205U, Intel Pentium 3805U processors, en kan worden gebruikt voor thuis, kantoor, zakelijk, studenten, onderwijs, etc. Deze draagbare mini-pc met ventilator koelsysteem, stabiele werking, kan 7*24 uur draaien. De mini-computer ingebouwde WiFi 802.11ac, en ondersteunt draadloze 2.4Ghz Wifi. Ten slotte, deze personal computer met rijke interfaces, is er een gemakkelijke verbinding tussen apparaten.
| CPU |
Intel Celeron Processor 3205U, 2M Cache, 1.50 GHz, 2 Cores 2 Threads, TDP: 15 W; Celeron 2955U, 2M Cache, 1.40 GHz Basisfrequentie, 2 Cores 2 Threads, TDP: 15 W; Intel Pentium Processor 3805U, 2M Cache, 1.90 GHz, 2 Cores 2 Threads, TDP: 15 W |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Audio | Hoofd systeem: Adopt Realtek ALC662 Audio Control Chip, Ondersteunt Dual Channel, Stereo, Line Out |
| Uitbreiding | 1* Half Height Mini PCIe Slot, Ondersteunt WiFi |
| HDMI | 1* HDMI Poort, Maximale Resolutie 1920*1080@60Hz |
| Geheugen | 1*DDR3L RAM 1333/1600MHz 1.35V, 1*204-pins SO-DIMM, Maximale capaciteit: 8GB |
| Harde Schijf | 1*Full Height mSATA SSD |
| Voeding | 1* DC 12V 5A/60W (AC NAAR DC,100~240V) |
| I/O Interface | 2*USB2.0, 2*USB3.0, 1*HDMI, 1*LAN, 1*MIC, 1*SPK, 1*Power Switch, 1*DC |
| Materiaal | Aluminium Legering + Plastic Behuizing |
| Afmetingen/Gewicht | 122MM * 115MM * 35MM/ Ongeveer 1.5kg |
| Werkomgeving | Bedrijfstemperatuur: -20℃ - +65℃, Opslagtemperatuur: -15℃ - +35℃, Relatieve Vochtigheid: 5% ~ 95% (niet-condenserend) |
Deze Mini PC is uitgerust met drie krachtige processors, namelijk de Intel Celeron Processor 3205U, Celeron 2955U en de Intel Pentium Processor 3805U. Ze hebben allemaal 2M cache, dual-core en dual-threaded configuraties, en een TDP van 15W. Elke processor heeft verschillende frequenties, waardoor de Mini PC verschillende taken kan uitvoeren, van dagelijks kantoorwerk, studie en mediaplayback tot complexe taken met hoge efficiëntie en energiebesparende prestaties.
![]()
Dit product wordt geleverd met 1*Gigabit Ethernet en 1*Mini-PClE Slot 802.11a/g/n ingebouwde Wi-Fi, wat een krachtige combinatie is. De Gigabit Ethernet biedt ultrasnelle bedrade verbindingen, ideaal voor data-intensieve taken zoals het downloaden van grote bestanden en online gaming. De Mini-PClE 802.11a/g/n WiFi zorgt daarentegen voor een sterkere signaalontvangst.
![]()
![]()
Het is ingenieus ontworpen met vijf koperen plaatpoorten die speciaal zijn voor warmteafvoer. Deze koperen plaatpoorten, met hun uitstekende thermische geleidbaarheid, kunnen de warmte die tijdens de werking van de computer wordt gegenereerd, snel overdragen. Aangevuld met een ingebouwde mini-koelventilator, wordt het warmteafvoersysteem nog krachtiger. De mini-koelventilator werkt stil maar efficiënt, circuleert constant lucht om de door de koperen plaatpoorten overgedragen warmte af te voeren. Samen zorgen ze ervoor dat de computer een stabiele temperatuur kan behouden, waardoor hij lange tijd stabiel kan werken zonder prestatieverlies als gevolg van oververhitting.
![]()
Het is krachtig en veelzijdig. In zakelijke kantooromgevingen kan het soepel WPS, Excel, PS, CAD en andere kantoorsoftware draaien om de werkefficiëntie te verbeteren. In gaming en entertainment kan het bijna alle populaire online games draaien, wat een soepele ervaring biedt. Op het gebied van media-educatie is het een ideaal apparaat voor onderwijs in scholen en trainingsinstellingen, en geschikt voor meerdere scenario's.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X37 2955U/3805U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De X37 is een mini-pc uitgerust met Intel Celeron 2955U/3205U, Intel Pentium 3805U processors, en kan worden gebruikt voor thuis, kantoor, zakelijk, studenten, onderwijs, etc. Deze draagbare mini-pc met ventilator koelsysteem, stabiele werking, kan 7*24 uur draaien. De mini-computer ingebouwde WiFi 802.11ac, en ondersteunt draadloze 2.4Ghz Wifi. Ten slotte, deze personal computer met rijke interfaces, is er een gemakkelijke verbinding tussen apparaten.
| CPU |
Intel Celeron Processor 3205U, 2M Cache, 1.50 GHz, 2 Cores 2 Threads, TDP: 15 W; Celeron 2955U, 2M Cache, 1.40 GHz Basisfrequentie, 2 Cores 2 Threads, TDP: 15 W; Intel Pentium Processor 3805U, 2M Cache, 1.90 GHz, 2 Cores 2 Threads, TDP: 15 W |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Audio | Hoofd systeem: Adopt Realtek ALC662 Audio Control Chip, Ondersteunt Dual Channel, Stereo, Line Out |
| Uitbreiding | 1* Half Height Mini PCIe Slot, Ondersteunt WiFi |
| HDMI | 1* HDMI Poort, Maximale Resolutie 1920*1080@60Hz |
| Geheugen | 1*DDR3L RAM 1333/1600MHz 1.35V, 1*204-pins SO-DIMM, Maximale capaciteit: 8GB |
| Harde Schijf | 1*Full Height mSATA SSD |
| Voeding | 1* DC 12V 5A/60W (AC NAAR DC,100~240V) |
| I/O Interface | 2*USB2.0, 2*USB3.0, 1*HDMI, 1*LAN, 1*MIC, 1*SPK, 1*Power Switch, 1*DC |
| Materiaal | Aluminium Legering + Plastic Behuizing |
| Afmetingen/Gewicht | 122MM * 115MM * 35MM/ Ongeveer 1.5kg |
| Werkomgeving | Bedrijfstemperatuur: -20℃ - +65℃, Opslagtemperatuur: -15℃ - +35℃, Relatieve Vochtigheid: 5% ~ 95% (niet-condenserend) |
Deze Mini PC is uitgerust met drie krachtige processors, namelijk de Intel Celeron Processor 3205U, Celeron 2955U en de Intel Pentium Processor 3805U. Ze hebben allemaal 2M cache, dual-core en dual-threaded configuraties, en een TDP van 15W. Elke processor heeft verschillende frequenties, waardoor de Mini PC verschillende taken kan uitvoeren, van dagelijks kantoorwerk, studie en mediaplayback tot complexe taken met hoge efficiëntie en energiebesparende prestaties.
![]()
Dit product wordt geleverd met 1*Gigabit Ethernet en 1*Mini-PClE Slot 802.11a/g/n ingebouwde Wi-Fi, wat een krachtige combinatie is. De Gigabit Ethernet biedt ultrasnelle bedrade verbindingen, ideaal voor data-intensieve taken zoals het downloaden van grote bestanden en online gaming. De Mini-PClE 802.11a/g/n WiFi zorgt daarentegen voor een sterkere signaalontvangst.
![]()
![]()
Het is ingenieus ontworpen met vijf koperen plaatpoorten die speciaal zijn voor warmteafvoer. Deze koperen plaatpoorten, met hun uitstekende thermische geleidbaarheid, kunnen de warmte die tijdens de werking van de computer wordt gegenereerd, snel overdragen. Aangevuld met een ingebouwde mini-koelventilator, wordt het warmteafvoersysteem nog krachtiger. De mini-koelventilator werkt stil maar efficiënt, circuleert constant lucht om de door de koperen plaatpoorten overgedragen warmte af te voeren. Samen zorgen ze ervoor dat de computer een stabiele temperatuur kan behouden, waardoor hij lange tijd stabiel kan werken zonder prestatieverlies als gevolg van oververhitting.
![]()
Het is krachtig en veelzijdig. In zakelijke kantooromgevingen kan het soepel WPS, Excel, PS, CAD en andere kantoorsoftware draaien om de werkefficiëntie te verbeteren. In gaming en entertainment kan het bijna alle populaire online games draaien, wat een soepele ervaring biedt. Op het gebied van media-educatie is het een ideaal apparaat voor onderwijs in scholen en trainingsinstellingen, en geschikt voor meerdere scenario's.
![]()