| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X26W J1900 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 3 assen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit X26W model Mini PC is uitgerust met een Celeron J1900 processor, die u een soepele thuis- en kantoorervaring kan bieden. Met tot 8 GB DDR3 high-frequency geheugen en 1*mSATA SSD-interface, kan het tot 2 TB opslagcapaciteit ondersteunen, wat de snelheid van gegevenslezen en verwerkingsmogelijkheden aanzienlijk verbetert.
Kortom, deze Mini Desktop PC combineert vele voordelen zoals hoge prestaties, grote opslag, compact en draagbaar, goede warmteafvoer en rijke interfaces. Het is een krachtige assistent voor kantoor en een kernapparaat voor thuisentertainment, wat u veel gemak kan bieden.
| CPU | Intel Celeron J1900 4 Cores 4 Threads Processor, 2.42 GHz Burst Frequentie, 2MB L2 Cache, 10W TDP, 22NM Lithografie |
| GPU | Intel® HD Graphics voor Intel Atom® Processor Z3700 Serie |
| Ethernet | 2*Gigabit Ethernet, RJ45 Intel i211 Netwerkkaart, Ondersteunt Netwerk Wake-up, PXE Boot |
| Display | 1*HDMI, 1*VGA, Ondersteunt synchrone en asynchrone dual-screen weergave |
| Audio | Realtek ALC662 audio control chip, ondersteunt dual-channel, stereo, Line out |
| Graphics Engine | DirectX11.1.OCL 1.2, OGL 3.2;
Codering: H.264.MPEG2/4, VC1, WMV9;
Decodering: H264, MPEG2 Besturingssysteem Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu, CentOS, etc. |
| Voeding | 1*DC-IN 5.5*2.5, 12V 5A/60W (AC NAAR DC, 100~240V) |
| I/O Interface | 5*USB2.0, 1*USB3.0, 2*Ethernet, 1*HDMI, 1*VGA, 1*COM RS232, 1*AUD, 1*DC, 1*Power Switch |
| Afmetingen | 198mm*198mm*38mm |
| Gewicht | Ongeveer 1.0kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Legering Chassis | Installatie VESA/Wandmontage/Desktop |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20℃ tot 65℃; Opslagtemperatuur: 15℃ - 35℃; Bedrijfsvochtigheid: 5%-95% (Relatieve Vochtigheid, Geen Condensatie) |
| Celeron Mini PC Laag Stroomverbruik: | De Celeron Mini PC heeft een laag stroomverbruik en energiebesparend ontwerp, waardoor de hele machine slechts 10W verbruikt. Indien 8 uur per dag gebruikt, verbruikt de mini-host slechts 1 kWh elektriciteit per week, terwijl de grote host meer verbruikt. Op de lange termijn is het de beste keuze voor zowel kantoor- als thuisgebruik. |
Het chassis van aluminiumlegering is niet alleen stijlvol en mooi, maar heeft ook uitstekende warmteafvoerprestaties. Het kan warmte snel afvoeren, zodat de Mini Desktop Computer nog steeds stabiel kan draaien tijdens langdurige werking.
![]()
Celeron Mini PC Fanless Koelmethode:
De hele machine maakt gebruik van een fanless ice spike warmteafvoerontwerp, en de warmte wordt snel naar buiten afgevoerd via de warmtegeleidende volledig aluminiumlegering behuizing, wat zorgt voor langdurige stabiele werking van de machine.
![]()
De mini-host heeft een sterke uitbreidbaarheid en is geschikt voor gebruik in diverse levensscenario's, of het nu gaat om thuiswerken of gaming-entertainment. Het kan ook worden aangesloten op de tv-projectie in de woonkamer, auto, bewaking, etc.
![]()
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X26W J1900 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit X26W model Mini PC is uitgerust met een Celeron J1900 processor, die u een soepele thuis- en kantoorervaring kan bieden. Met tot 8 GB DDR3 high-frequency geheugen en 1*mSATA SSD-interface, kan het tot 2 TB opslagcapaciteit ondersteunen, wat de snelheid van gegevenslezen en verwerkingsmogelijkheden aanzienlijk verbetert.
Kortom, deze Mini Desktop PC combineert vele voordelen zoals hoge prestaties, grote opslag, compact en draagbaar, goede warmteafvoer en rijke interfaces. Het is een krachtige assistent voor kantoor en een kernapparaat voor thuisentertainment, wat u veel gemak kan bieden.
| CPU | Intel Celeron J1900 4 Cores 4 Threads Processor, 2.42 GHz Burst Frequentie, 2MB L2 Cache, 10W TDP, 22NM Lithografie |
| GPU | Intel® HD Graphics voor Intel Atom® Processor Z3700 Serie |
| Ethernet | 2*Gigabit Ethernet, RJ45 Intel i211 Netwerkkaart, Ondersteunt Netwerk Wake-up, PXE Boot |
| Display | 1*HDMI, 1*VGA, Ondersteunt synchrone en asynchrone dual-screen weergave |
| Audio | Realtek ALC662 audio control chip, ondersteunt dual-channel, stereo, Line out |
| Graphics Engine | DirectX11.1.OCL 1.2, OGL 3.2;
Codering: H.264.MPEG2/4, VC1, WMV9;
Decodering: H264, MPEG2 Besturingssysteem Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu, CentOS, etc. |
| Voeding | 1*DC-IN 5.5*2.5, 12V 5A/60W (AC NAAR DC, 100~240V) |
| I/O Interface | 5*USB2.0, 1*USB3.0, 2*Ethernet, 1*HDMI, 1*VGA, 1*COM RS232, 1*AUD, 1*DC, 1*Power Switch |
| Afmetingen | 198mm*198mm*38mm |
| Gewicht | Ongeveer 1.0kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Legering Chassis | Installatie VESA/Wandmontage/Desktop |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20℃ tot 65℃; Opslagtemperatuur: 15℃ - 35℃; Bedrijfsvochtigheid: 5%-95% (Relatieve Vochtigheid, Geen Condensatie) |
| Celeron Mini PC Laag Stroomverbruik: | De Celeron Mini PC heeft een laag stroomverbruik en energiebesparend ontwerp, waardoor de hele machine slechts 10W verbruikt. Indien 8 uur per dag gebruikt, verbruikt de mini-host slechts 1 kWh elektriciteit per week, terwijl de grote host meer verbruikt. Op de lange termijn is het de beste keuze voor zowel kantoor- als thuisgebruik. |
Het chassis van aluminiumlegering is niet alleen stijlvol en mooi, maar heeft ook uitstekende warmteafvoerprestaties. Het kan warmte snel afvoeren, zodat de Mini Desktop Computer nog steeds stabiel kan draaien tijdens langdurige werking.
![]()
Celeron Mini PC Fanless Koelmethode:
De hele machine maakt gebruik van een fanless ice spike warmteafvoerontwerp, en de warmte wordt snel naar buiten afgevoerd via de warmtegeleidende volledig aluminiumlegering behuizing, wat zorgt voor langdurige stabiele werking van de machine.
![]()
De mini-host heeft een sterke uitbreidbaarheid en is geschikt voor gebruik in diverse levensscenario's, of het nu gaat om thuiswerken of gaming-entertainment. Het kan ook worden aangesloten op de tv-projectie in de woonkamer, auto, bewaking, etc.
![]()
![]()