|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X26UL I5-4200Y |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $147 - $180 Piece/Pieces |
| Levertijd: | 3 assen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De x26ul mini computer is slechts 197×197×40 mm groot en weegt 1,5 kg, wat ruimtebesparend en draagbaar is! Het ontwerp voor warmteafvoer met een stille ventilator is efficiënt en stil, wat zorgt voor een stillere en comfortabelere kantooromgeving.
Deze mini desktop computer ondersteunt M.2 NVMe SSD + SATA3.0 HDD/SSD dubbele harde schijf combinatie, opstarten in seconden en enorme opslag.
Het heeft ook een dual-channel DDR4 geheugenslot, dat tot 32 GB 3200 MHz hoogfrequent geheugen ondersteunt, en multi-task switching om te voldoen aan professionele kantoor- en entertainmentbehoeften.
Bovendien is het vooraf geïnstalleerd met Windows/Linux en andere systeemondersteuning, naadloos aangepast aan zakelijke, thuis-, onderwijs- en andere scenario's! Het aluminiumlegering chassis kan een breed temperatuurbereik van -20°C tot 60°C ondersteunen en kan stabiel werken in zware omstandigheden.
| CPU | Intel Core i5-4200Y 2 Cores 4 Threads Processor, 3 MB Intel® Smart Cache, 1,90 GHz Max Turbo Frequentie, 22NM Lithografie, 11,5W TDP |
| GPU | Intel® HD Graphics 4200 |
| Harde Schijf | 1*M.2 SSD NVME/NGFF, 1*SATA3.0 HDD/SSD |
| Geheugen | 2*DDR4 DIMM RAM, 3200MHz, Tot 32GB Capaciteit, Single-channel Tot 16GB |
| Uitbreiding | 1*M.2 Slot, ondersteunt WIFI module |
| Audio | Realtek ALC Series High-fidelity Audio Discrete Sound Card |
| Ethernet | 1*LAN, Realtek 8111H Gigabit Ethernet |
| Besturingssysteem | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, etc. |
| Display | 1*VGA, 1*HDMI, Ondersteunt Synchrone En Asynchrone Dual Screen Display |
| Voeding | 1*DC-IN 12V 5A |
| I/O Interface | 4*USB3.0, 2*USB2.0, 1*HDMI, 1*VGA, 1*MIC, 1*SPK, 1*LAN, 1*Power Switch, 1*DC 12V |
| Afmeting | 197mm×197mm×40mm |
| Gewicht | Ongeveer 1,5 kg |
| Koelmethode | Ventilator Koelmethode |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: - 20°~60°, Relatieve Vochtigheid: 0% - 95% (Niet-condenserend) |
Deze mini computer uitgerust met Intel Core i5-4200Y dual-core quad-thread processor, de turbofrequentie kan 3,0 GHz bereiken, met 3 MB smart cache en 11,5 W ultralaag energieverbruik ontwerp, kan het gemakkelijk omgaan met multitasking en dagelijkse kantoorbehoeften!
Of het nu gaat om documentverwerking, surfen op het web of lichte ontwerpsoftware, het kan soepel draaien. 22 nanometer procestechnologie, perfecte balans tussen prestaties en energiebesparing, langdurige stabiliteit zonder verwarming.
![]()
De mini computer is uitgerust met één Gigabit netwerkpoort (Realtek 8111H) om een hoge-snelheid netwerk te garanderen, en de M.2-sleuf kan de WiFi- en Bluetooth-module uitbreiden. Het ondersteunt bedrade of draadloze dubbele kanalen, waardoor draadloos kantoor flexibeler, met lage latentie, en remote kantoor om een stabiel signaal te garanderen.
![]()
Mini desktop uitgerust met één HDMI en één VGA dubbele display-interface, het ondersteunt synchrone/asynchrone dual-screen output x display, waarmee u de werkinterface kunt uitbreiden of het scherm kunt splitsen, en de gelijktijdige werking van meerdere applicaties kunt realiseren. Met Intel HD 4200 geïntegreerde graphics kan het gemakkelijk high-definition audio en video en basis grafische verwerking aan, waardoor u tegelijkertijd kunt werken en entertainen.
![]()
Deze mini computer is klein en verfijnd, neemt geen ruimte in beslag en kan gemakkelijk worden geïntegreerd in verschillende kantooromgevingen.
Hoewel het klein is, heeft het een zeer krachtige configuratie. Of het nu gaat om het verwerken van dagelijkse kantoorsoftware zoals documentbewerking en het maken van spreadsheets, of het gebruik van professionele tekentools en diverse managementsoftware, het kan het gemakkelijk aan.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X26UL I5-4200Y |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $147 - $180 Piece/Pieces |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De x26ul mini computer is slechts 197×197×40 mm groot en weegt 1,5 kg, wat ruimtebesparend en draagbaar is! Het ontwerp voor warmteafvoer met een stille ventilator is efficiënt en stil, wat zorgt voor een stillere en comfortabelere kantooromgeving.
Deze mini desktop computer ondersteunt M.2 NVMe SSD + SATA3.0 HDD/SSD dubbele harde schijf combinatie, opstarten in seconden en enorme opslag.
Het heeft ook een dual-channel DDR4 geheugenslot, dat tot 32 GB 3200 MHz hoogfrequent geheugen ondersteunt, en multi-task switching om te voldoen aan professionele kantoor- en entertainmentbehoeften.
Bovendien is het vooraf geïnstalleerd met Windows/Linux en andere systeemondersteuning, naadloos aangepast aan zakelijke, thuis-, onderwijs- en andere scenario's! Het aluminiumlegering chassis kan een breed temperatuurbereik van -20°C tot 60°C ondersteunen en kan stabiel werken in zware omstandigheden.
| CPU | Intel Core i5-4200Y 2 Cores 4 Threads Processor, 3 MB Intel® Smart Cache, 1,90 GHz Max Turbo Frequentie, 22NM Lithografie, 11,5W TDP |
| GPU | Intel® HD Graphics 4200 |
| Harde Schijf | 1*M.2 SSD NVME/NGFF, 1*SATA3.0 HDD/SSD |
| Geheugen | 2*DDR4 DIMM RAM, 3200MHz, Tot 32GB Capaciteit, Single-channel Tot 16GB |
| Uitbreiding | 1*M.2 Slot, ondersteunt WIFI module |
| Audio | Realtek ALC Series High-fidelity Audio Discrete Sound Card |
| Ethernet | 1*LAN, Realtek 8111H Gigabit Ethernet |
| Besturingssysteem | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, etc. |
| Display | 1*VGA, 1*HDMI, Ondersteunt Synchrone En Asynchrone Dual Screen Display |
| Voeding | 1*DC-IN 12V 5A |
| I/O Interface | 4*USB3.0, 2*USB2.0, 1*HDMI, 1*VGA, 1*MIC, 1*SPK, 1*LAN, 1*Power Switch, 1*DC 12V |
| Afmeting | 197mm×197mm×40mm |
| Gewicht | Ongeveer 1,5 kg |
| Koelmethode | Ventilator Koelmethode |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: - 20°~60°, Relatieve Vochtigheid: 0% - 95% (Niet-condenserend) |
Deze mini computer uitgerust met Intel Core i5-4200Y dual-core quad-thread processor, de turbofrequentie kan 3,0 GHz bereiken, met 3 MB smart cache en 11,5 W ultralaag energieverbruik ontwerp, kan het gemakkelijk omgaan met multitasking en dagelijkse kantoorbehoeften!
Of het nu gaat om documentverwerking, surfen op het web of lichte ontwerpsoftware, het kan soepel draaien. 22 nanometer procestechnologie, perfecte balans tussen prestaties en energiebesparing, langdurige stabiliteit zonder verwarming.
![]()
De mini computer is uitgerust met één Gigabit netwerkpoort (Realtek 8111H) om een hoge-snelheid netwerk te garanderen, en de M.2-sleuf kan de WiFi- en Bluetooth-module uitbreiden. Het ondersteunt bedrade of draadloze dubbele kanalen, waardoor draadloos kantoor flexibeler, met lage latentie, en remote kantoor om een stabiel signaal te garanderen.
![]()
Mini desktop uitgerust met één HDMI en één VGA dubbele display-interface, het ondersteunt synchrone/asynchrone dual-screen output x display, waarmee u de werkinterface kunt uitbreiden of het scherm kunt splitsen, en de gelijktijdige werking van meerdere applicaties kunt realiseren. Met Intel HD 4200 geïntegreerde graphics kan het gemakkelijk high-definition audio en video en basis grafische verwerking aan, waardoor u tegelijkertijd kunt werken en entertainen.
![]()
Deze mini computer is klein en verfijnd, neemt geen ruimte in beslag en kan gemakkelijk worden geïntegreerd in verschillende kantooromgevingen.
Hoewel het klein is, heeft het een zeer krachtige configuratie. Of het nu gaat om het verwerken van dagelijkse kantoorsoftware zoals documentbewerking en het maken van spreadsheets, of het gebruik van professionele tekentools en diverse managementsoftware, het kan het gemakkelijk aan.
![]()