|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30 Single LAN 6USB |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $123.00 ~ $256.00 Piece/Pieces |
| Levertijd: | 3 assen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Een mini-desktop-pc is zeker een goede keuze als uw kantoorassistent en thuisentertainmentapparaat. Dit is een mini-pc met 4e, 5e, 6e, 7e generatie Intel Core i3, i5, i7, Intel Celeron en Intel Pentium processors.
Als micro-mini-pc en mini-persoonlijke computer is hij klein, ruimtebesparend en heeft hij een laag stroomverbruik, zodat hij kan worden gebruikt als mini-desktopcomputer voor thuis, kantoor, zakelijk gebruik, studenten, enz.
Deze mini-pc ondersteunt installatie met Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu of Centos, enz. Dankzij het ontwerp zonder ventilator werkt hij 7/24 uur en draait hij stabieler en betrouwbaarder in terminals, multimedia en andere verschillende toepassingen.
Bovendien is er met de rijke interfaces van 1*RJ45, 1*HDMI, 1*VGA, 4*USB3.0 en 2*USB2.0 een eenvoudige interconnectie tussen apparaten.
| CPU | Intel Celeron 2955U/ 3205U/ 3855U/ 3955U; Core i3-4010Y/ 4010U/ 5005U; Core i5-4200U/ 5200U; Core i7-4500U/ 5500U |
| BIOS | Amerikaans |
| Geheugen |
1* Single Channel SODIMM, DDR3L 1333/1600MHz; 2GB/4GB/8GB/16GB optioneel (alleen 5e generatie CPU ondersteunt 16GB RAM) |
| Harde schijf |
Ondersteunt 1* mSATA SSD + 1* 2.5” SSD / HDD; 32GB / 64GB /128GB / 256GB / 512GB / 1TB Optioneel, 160GB/500GB/1TB HDD optioneel |
| Uitbreiding | 1* Mini-PCIe Slot, Ondersteunt WiFi Module |
| Ethernet | 1 x RJ45 10/100/1000Mbps Realtek 8111F Gigabits Ethernet |
| WIFI | Module met dubbele antenne, 300M, 802.11.b/g/n |
| Functies | Ondersteunt Wake UP on LAN, S5 RTC Wake Settings (inschakelen op een ingestelde tijd), PXE Boot, Restore on AC power loss (automatisch inschakelen). |
| Voeding | Ingang: DC100-240V AC/50-60Hz, Uitgang: DC 12V-3A 36W /5A 60W |
| OS | Win 10/8 /7, Linux, Ubuntu, Openelec, etc. |
| Koelsysteem | Passieve koeling zonder ventilator en koellichaam |
| Display | 1*VGA en 1*HDMI, Ondersteuning voor synchrone of asynchrone weergave. |
| Afmetingen | 133mm*125mm*40mm |
| USB-poorten | 4* USB3.0, 2*USB2.0 |
| Materiaal | Chassis van aluminiumlegering |
| Geschikte temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ +65°C; Opslagtemperatuur: -20 ~ +85°C (15°C - 35°C aanbevolen); Relatieve luchtvochtigheid: 10% ~ 90% (zonder condensatie) |
Wat betreft geheugen, de mini-desktopcomputer is uitgerust met één single-channel SODIMM, DDR3L (1333/1600MHz), en biedt opties van 2GB/4GB/8GB/16GB (alleen de 5e generatie CPU ondersteunt 16GB geheugen), wat voldoet aan de geheugenvereisten van verschillende software en zorgt voor een soepele werking van het systeem.
Wat betreft opslag, ondersteunt het 1*mSATA SSD en een 2.5" SSD/HDD harde schijf, met optionele capaciteiten van 32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB, en 160GB/500GB/1TB HDD optioneel, wat gemakkelijk uw werkdocumenten, high-definition video's, grote software en andere enorme gegevens kan bevatten.
Deze mini-pc zonder ventilator met één Mini-PCIe slot, ondersteunt WiFi-module, met dubbele antenne WiFi-module, de snelheid bereikt 300M, 802.11.b/g/n, waardoor u kunt genieten van het gemak van draadloos netwerken.
Eén RJ45 10/100/1000Mbps Realtek 8111F Gigabit Ethernet-interface, zorgt voor een snelle en stabiele bekabelde netwerkverbinding, ondersteunt netwerk-wake-up en andere functies, om aan uw diverse netwerkbehoeften te voldoen.
![]()
Het passieve koelontwerp zonder ventilator en het koellichaam zorgen ervoor dat de computer een lage en stabiele temperatuur behoudt tijdens bedrijf, waardoor prestatievermindering door oververhitting wordt voorkomen. Tegelijkertijd is er geen ventilatorgeluid, wat zorgt voor een stille gebruiksomgeving.
![]()
Deze mini-computer zonder ventilator is compact en verfijnd, ondersteunt VESA-montage, en de meegeleverde montagebeugel maakt het eenvoudig om de computer achter de monitor te installeren. Met slechts een paar eenvoudige stappen kunt u de computer slim verbergen en uw bureau netjes en opgeruimd maken.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30 Single LAN 6USB |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $123.00 ~ $256.00 Piece/Pieces |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Een mini-desktop-pc is zeker een goede keuze als uw kantoorassistent en thuisentertainmentapparaat. Dit is een mini-pc met 4e, 5e, 6e, 7e generatie Intel Core i3, i5, i7, Intel Celeron en Intel Pentium processors.
Als micro-mini-pc en mini-persoonlijke computer is hij klein, ruimtebesparend en heeft hij een laag stroomverbruik, zodat hij kan worden gebruikt als mini-desktopcomputer voor thuis, kantoor, zakelijk gebruik, studenten, enz.
Deze mini-pc ondersteunt installatie met Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu of Centos, enz. Dankzij het ontwerp zonder ventilator werkt hij 7/24 uur en draait hij stabieler en betrouwbaarder in terminals, multimedia en andere verschillende toepassingen.
Bovendien is er met de rijke interfaces van 1*RJ45, 1*HDMI, 1*VGA, 4*USB3.0 en 2*USB2.0 een eenvoudige interconnectie tussen apparaten.
| CPU | Intel Celeron 2955U/ 3205U/ 3855U/ 3955U; Core i3-4010Y/ 4010U/ 5005U; Core i5-4200U/ 5200U; Core i7-4500U/ 5500U |
| BIOS | Amerikaans |
| Geheugen |
1* Single Channel SODIMM, DDR3L 1333/1600MHz; 2GB/4GB/8GB/16GB optioneel (alleen 5e generatie CPU ondersteunt 16GB RAM) |
| Harde schijf |
Ondersteunt 1* mSATA SSD + 1* 2.5” SSD / HDD; 32GB / 64GB /128GB / 256GB / 512GB / 1TB Optioneel, 160GB/500GB/1TB HDD optioneel |
| Uitbreiding | 1* Mini-PCIe Slot, Ondersteunt WiFi Module |
| Ethernet | 1 x RJ45 10/100/1000Mbps Realtek 8111F Gigabits Ethernet |
| WIFI | Module met dubbele antenne, 300M, 802.11.b/g/n |
| Functies | Ondersteunt Wake UP on LAN, S5 RTC Wake Settings (inschakelen op een ingestelde tijd), PXE Boot, Restore on AC power loss (automatisch inschakelen). |
| Voeding | Ingang: DC100-240V AC/50-60Hz, Uitgang: DC 12V-3A 36W /5A 60W |
| OS | Win 10/8 /7, Linux, Ubuntu, Openelec, etc. |
| Koelsysteem | Passieve koeling zonder ventilator en koellichaam |
| Display | 1*VGA en 1*HDMI, Ondersteuning voor synchrone of asynchrone weergave. |
| Afmetingen | 133mm*125mm*40mm |
| USB-poorten | 4* USB3.0, 2*USB2.0 |
| Materiaal | Chassis van aluminiumlegering |
| Geschikte temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ +65°C; Opslagtemperatuur: -20 ~ +85°C (15°C - 35°C aanbevolen); Relatieve luchtvochtigheid: 10% ~ 90% (zonder condensatie) |
Wat betreft geheugen, de mini-desktopcomputer is uitgerust met één single-channel SODIMM, DDR3L (1333/1600MHz), en biedt opties van 2GB/4GB/8GB/16GB (alleen de 5e generatie CPU ondersteunt 16GB geheugen), wat voldoet aan de geheugenvereisten van verschillende software en zorgt voor een soepele werking van het systeem.
Wat betreft opslag, ondersteunt het 1*mSATA SSD en een 2.5" SSD/HDD harde schijf, met optionele capaciteiten van 32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB, en 160GB/500GB/1TB HDD optioneel, wat gemakkelijk uw werkdocumenten, high-definition video's, grote software en andere enorme gegevens kan bevatten.
Deze mini-pc zonder ventilator met één Mini-PCIe slot, ondersteunt WiFi-module, met dubbele antenne WiFi-module, de snelheid bereikt 300M, 802.11.b/g/n, waardoor u kunt genieten van het gemak van draadloos netwerken.
Eén RJ45 10/100/1000Mbps Realtek 8111F Gigabit Ethernet-interface, zorgt voor een snelle en stabiele bekabelde netwerkverbinding, ondersteunt netwerk-wake-up en andere functies, om aan uw diverse netwerkbehoeften te voldoen.
![]()
Het passieve koelontwerp zonder ventilator en het koellichaam zorgen ervoor dat de computer een lage en stabiele temperatuur behoudt tijdens bedrijf, waardoor prestatievermindering door oververhitting wordt voorkomen. Tegelijkertijd is er geen ventilatorgeluid, wat zorgt voor een stille gebruiksomgeving.
![]()
Deze mini-computer zonder ventilator is compact en verfijnd, ondersteunt VESA-montage, en de meegeleverde montagebeugel maakt het eenvoudig om de computer achter de monitor te installeren. Met slechts een paar eenvoudige stappen kunt u de computer slim verbergen en uw bureau netjes en opgeruimd maken.
![]()