|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X102 N100 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $148.00 ~ $195.00 / Piece/Pieces |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-pc maakt gebruik van een Intel N100-processor en ondersteunt Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, CentOS, enz. Als mini-computer is hij uitgerust met LPDDR5 onboard geheugen, een M.2 harde schijf met SSD, twee RJ45 Gigabit Ethernet-poorten, een full-featured Type-C-interface en een 35W GaN-oplader, met een laag stroomverbruik geschikt voor thuisdata, video- en audioservers. Hij kan niet alleen worden gebruikt voor thuisaudio- en videoservers, maar ook als een mini-desktopcomputer ter vervanging van gewone computers voor grensoverschrijdende e-commerce, onderwijs, medische en andere servers, evenals cloudterminals en andere toepassingsgebieden.
| CPU | Intel N100 (4 Cores 4 Threads, Turbofrequentie: 3,40 GHz, L3-Cache: 6 MB) |
| GPU | Intel UHD Graphics 24 EUs (Alder Lake), 750 MHz |
| Ethernet | 2*Gigabit Ethernet RJ45 |
| WIFI | WIFI5 |
| Opslag | 1*M.2 2242(NGFF) SSD |
| Geheugen | LPDDR5, Maximaal tot 12 GB |
| Besturingssysteem | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| Triple Display | HDMI*1, TYPE-C*1, Audio*1 |
| Kenmerken | Full-featured Type-C, Dual-LAN, GaN-adapter, Mini-formaat. |
| Uitbreiding | Dual-band Wifi/Bluetooth, Dual-GIGE LAN |
| Moederbord: | Aangepast Mini-moederbord |
| USB | 2*USB3.2, 2*USB2.0 |
| Afmetingen | 7,3*7,3*4,3CM/0,2KG |
| Voeding | 35W GaN-adapter |
![]()
Deze kantoor mini-pc is kleiner, je kunt hem overal mee naartoe nemen en hij neemt geen ruimte in beslag. Deze mini-computer is ook uitgerust met een quad-core en quad-threaded Intel n100-processor, 6 MB intelligente cache, 3,4 GHz turbofrequentie, dubbele Gigabit Ethernet-poorten en standaard een nieuwe generatie LPDDR5 12 GB geheugen en ondersteunt ook M.2 2242 NVME/SATA SSD, die geconfigureerd kan worden met 2 TB opslag, met ultra-hoge prestaties, die kan voldoen aan kantoorbehoeften en een breed scala aan toepassingen heeft.
![]()
Deze mini-computer ondersteunt dual-Gigabit LAN (bedrade netwerkkaart), dual-band Wifi (ondersteunt 2,4 GHz en 5 GHz draadloze netwerkkaart), wat de overdrachtssnelheid aanzienlijk verbetert en de netwerktransmissie sneller maakt. Deze thuis-kantoor mini-pc heeft ook een full-featured Type-C-poort (ondersteunt N-ISDN), die dual-screen (4k 60Hz) displays en een HDMI-interface kan ondersteunen om te voldoen aan de behoeften van thuisaudio en -video en kantoor.
![]()
Deze mini-computer maakt gebruik van een puur koperen D6 heatpipe-radiator en turbineventilatorbladen, die hoge prestaties leveren en snel en stil warmte kunnen afvoeren, het warmteafvoereffect is goed.
![]()
Deze mini-computer is uitgerust met een full-featured Type-C-interface, die compatibel is met DC- en PD-protocollen, en een standaard 35W GaN-voeding, vergeleken met gewone oude voedingen, is de oplaadsnelheid stabiel en aanzienlijk verbeterd.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X102 N100 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $148.00 ~ $195.00 / Piece/Pieces |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-pc maakt gebruik van een Intel N100-processor en ondersteunt Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, CentOS, enz. Als mini-computer is hij uitgerust met LPDDR5 onboard geheugen, een M.2 harde schijf met SSD, twee RJ45 Gigabit Ethernet-poorten, een full-featured Type-C-interface en een 35W GaN-oplader, met een laag stroomverbruik geschikt voor thuisdata, video- en audioservers. Hij kan niet alleen worden gebruikt voor thuisaudio- en videoservers, maar ook als een mini-desktopcomputer ter vervanging van gewone computers voor grensoverschrijdende e-commerce, onderwijs, medische en andere servers, evenals cloudterminals en andere toepassingsgebieden.
| CPU | Intel N100 (4 Cores 4 Threads, Turbofrequentie: 3,40 GHz, L3-Cache: 6 MB) |
| GPU | Intel UHD Graphics 24 EUs (Alder Lake), 750 MHz |
| Ethernet | 2*Gigabit Ethernet RJ45 |
| WIFI | WIFI5 |
| Opslag | 1*M.2 2242(NGFF) SSD |
| Geheugen | LPDDR5, Maximaal tot 12 GB |
| Besturingssysteem | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| Triple Display | HDMI*1, TYPE-C*1, Audio*1 |
| Kenmerken | Full-featured Type-C, Dual-LAN, GaN-adapter, Mini-formaat. |
| Uitbreiding | Dual-band Wifi/Bluetooth, Dual-GIGE LAN |
| Moederbord: | Aangepast Mini-moederbord |
| USB | 2*USB3.2, 2*USB2.0 |
| Afmetingen | 7,3*7,3*4,3CM/0,2KG |
| Voeding | 35W GaN-adapter |
![]()
Deze kantoor mini-pc is kleiner, je kunt hem overal mee naartoe nemen en hij neemt geen ruimte in beslag. Deze mini-computer is ook uitgerust met een quad-core en quad-threaded Intel n100-processor, 6 MB intelligente cache, 3,4 GHz turbofrequentie, dubbele Gigabit Ethernet-poorten en standaard een nieuwe generatie LPDDR5 12 GB geheugen en ondersteunt ook M.2 2242 NVME/SATA SSD, die geconfigureerd kan worden met 2 TB opslag, met ultra-hoge prestaties, die kan voldoen aan kantoorbehoeften en een breed scala aan toepassingen heeft.
![]()
Deze mini-computer ondersteunt dual-Gigabit LAN (bedrade netwerkkaart), dual-band Wifi (ondersteunt 2,4 GHz en 5 GHz draadloze netwerkkaart), wat de overdrachtssnelheid aanzienlijk verbetert en de netwerktransmissie sneller maakt. Deze thuis-kantoor mini-pc heeft ook een full-featured Type-C-poort (ondersteunt N-ISDN), die dual-screen (4k 60Hz) displays en een HDMI-interface kan ondersteunen om te voldoen aan de behoeften van thuisaudio en -video en kantoor.
![]()
Deze mini-computer maakt gebruik van een puur koperen D6 heatpipe-radiator en turbineventilatorbladen, die hoge prestaties leveren en snel en stil warmte kunnen afvoeren, het warmteafvoereffect is goed.
![]()
Deze mini-computer is uitgerust met een full-featured Type-C-interface, die compatibel is met DC- en PD-protocollen, en een standaard 35W GaN-voeding, vergeleken met gewone oude voedingen, is de oplaadsnelheid stabiel en aanzienlijk verbeterd.
![]()