| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | H68 Dual Core 3150U AMD Gamming PC |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $179.00 ~ $185.00 / Piece/Pieces |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Met een slanke en compacte behuizing is deze mini-pc uitgerust met dual-channel DDR4 RAM tot 32 GB, een Gigabit Ethernet RJ45 en twee harde schijven, wat uitstekende prestaties levert ter ondersteuning van een snelle en stabiele werking van de computer. Bovendien is deze mini gaming-pc uitgerust met HDMI en DP1.4 om een high-definition beeldkwaliteit te leveren en de game-ervaring te verbeteren.
| CPU |
AMD Athlon™ Gold 3150U, 2,4 GHz tot 3,3 GHz, L3 Cache 4M, 15W; AMD Ryzen™ 7 3750H 2,3 GHz tot 4,0 GHz, L3 Cache 4M, 35W |
| Grafische kaart | AMD Radeon™ Graphics, Radeon™ RX Vega 10 Graphics |
| RAM | Dual Channel DDR4 SO-DIMM 2400Mhz, Maximaal 32GB |
| Harde schijf | 1*M.2 NVMe 2280 SSD + 1* 2,5" SATA SSD/HDD |
| Triple Display | HDMI2.0*1 + DP1.4*1 + Type-C*1 |
| Ondersteunde OS | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, etc. |
| Connectoren aan de voorkant | 1* Aan/uit, 1* SPK, 1* MIC, 1* USB 3.0, 1* Type-C |
| Connectoren aan de achterkant | 1* HDMI2.0, 1* DP1.4, 2* USB3.0, 2* USB2.0, 1* RJ45 LAN, 1* DC IN 19V /3.42A |
| Ethernet | 1* RJ45 10/100M/1000M Gigabit Ethernet |
| Voeding | Ingang: AC 100-240V /50-60Hz; Uitgang: DC 19V/3.42A |
| Koelsysteem | Ventilator & Koellichaam |
| Materiaal behuizing | Aluminiumlegering |
| Bedrijfstemperatuur | -20~35℃ |
| Opslagtemperatuur | -20℃~ 85℃ (15- 35℃ aanbevolen) |
| Relatieve vochtigheid | 5%~95% (zonder condensatie) |
| Afmetingen | 51mm*128mm*128mm |
| Kleur | Grijs |
![]()
Als een draagbare desktopcomputer is hij gemaakt van aluminiumlegering metaalmateriaal en uitgerust met een koelventilator, die niet alleen overal kan worden gebruikt, maar ook de warmte tijdens de werking van de computer snel kan afvoeren om de behuizing koel te houden en de interne componenten te beschermen voor stabiele werking. Het compacte formaat, de unieke configuratie en de hoge prestaties maken hem niet alleen geschikt voor gaming en entertainment, maar ook breed inzetbaar voor thuiswerken, schoolonderwijs, multimediatoepassingen en zakelijk gebruik.
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | H68 Dual Core 3150U AMD Gamming PC |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $179.00 ~ $185.00 / Piece/Pieces |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Met een slanke en compacte behuizing is deze mini-pc uitgerust met dual-channel DDR4 RAM tot 32 GB, een Gigabit Ethernet RJ45 en twee harde schijven, wat uitstekende prestaties levert ter ondersteuning van een snelle en stabiele werking van de computer. Bovendien is deze mini gaming-pc uitgerust met HDMI en DP1.4 om een high-definition beeldkwaliteit te leveren en de game-ervaring te verbeteren.
| CPU |
AMD Athlon™ Gold 3150U, 2,4 GHz tot 3,3 GHz, L3 Cache 4M, 15W; AMD Ryzen™ 7 3750H 2,3 GHz tot 4,0 GHz, L3 Cache 4M, 35W |
| Grafische kaart | AMD Radeon™ Graphics, Radeon™ RX Vega 10 Graphics |
| RAM | Dual Channel DDR4 SO-DIMM 2400Mhz, Maximaal 32GB |
| Harde schijf | 1*M.2 NVMe 2280 SSD + 1* 2,5" SATA SSD/HDD |
| Triple Display | HDMI2.0*1 + DP1.4*1 + Type-C*1 |
| Ondersteunde OS | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, etc. |
| Connectoren aan de voorkant | 1* Aan/uit, 1* SPK, 1* MIC, 1* USB 3.0, 1* Type-C |
| Connectoren aan de achterkant | 1* HDMI2.0, 1* DP1.4, 2* USB3.0, 2* USB2.0, 1* RJ45 LAN, 1* DC IN 19V /3.42A |
| Ethernet | 1* RJ45 10/100M/1000M Gigabit Ethernet |
| Voeding | Ingang: AC 100-240V /50-60Hz; Uitgang: DC 19V/3.42A |
| Koelsysteem | Ventilator & Koellichaam |
| Materiaal behuizing | Aluminiumlegering |
| Bedrijfstemperatuur | -20~35℃ |
| Opslagtemperatuur | -20℃~ 85℃ (15- 35℃ aanbevolen) |
| Relatieve vochtigheid | 5%~95% (zonder condensatie) |
| Afmetingen | 51mm*128mm*128mm |
| Kleur | Grijs |
![]()
Als een draagbare desktopcomputer is hij gemaakt van aluminiumlegering metaalmateriaal en uitgerust met een koelventilator, die niet alleen overal kan worden gebruikt, maar ook de warmte tijdens de werking van de computer snel kan afvoeren om de behuizing koel te houden en de interne componenten te beschermen voor stabiele werking. Het compacte formaat, de unieke configuratie en de hoge prestaties maken hem niet alleen geschikt voor gaming en entertainment, maar ook breed inzetbaar voor thuiswerken, schoolonderwijs, multimediatoepassingen en zakelijk gebruik.
![]()