| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30 J6412 4LAN Dual COM 6USB |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze fanless mini PC kan worden uitgerust met de 12e generatie Intel J6412, 4-core, 4-thread processor met dual-channel DDR4-geheugen voor snellere respons, lager stroomverbruik en betere platformcompatibiliteit; evenals M.2 high-speed SSD, die snel kan worden gelezen en geschreven, schok- en valbestendig is en de reactiesnelheid en verwerkingssnelheid van de computer in alle opzichten verbetert.
De 12e generatie 4LAN Dual-COM fanless PC heeft een compleet interface-ontwerp met krachtige functies, zoals 6*USB-poorten, 4*Gigabit Ethernet-poorten, 2*COM-poorten en 1*HDMI-poort, die krachtige prestaties hebben om te voldoen aan de behoeften van het industriële veld, maar ook breed kan worden gebruikt in multimedia-onderwijs, intelligente medische systemen enzovoort.
| CPU | Intel 12e Generatie Celeron J6412 (4 Core 4 Thread) Processor |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Harde Schijf | 1*M.2 Key-M 2280/2242 NVME/SATA SSD |
| Geheugen | Dual-channel 3200MHz DDR4, tot 32GB |
| Ethernet | 4*intel i225 / i226 2.5G LAN, ondersteunt wake-on LAN en PXE boot |
| Uitbreidingsslot | 1*Mini-PCIe Slot, ondersteunt 4G / WIFI module; 1*7pin SATA3.0 HDD / SSD |
| OS | Windows 10, Windows 11, Linux |
| I/O Poort | 2*DB9 COM RS232 (COM1 ondersteunt RS485), 1*HDMI, 2*USB 3.1, 4*USB 2.0, 1*DC |
| Watchdog | Watchdog hardware reset functie (256 niveaus, 0~255 seconden) |
| Voeding | DC 12V |
| Materiaal | Chassis van hoogwaardige aluminiumlegering |
| Afmetingen | 136mm*126mm*40mm, gewicht: ongeveer 0,65kg |
| Installatie | Ondersteunt desktop- en VESA-wandmontage |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ tot +60℃ |
| Opslagtemperatuur |
-20℃ tot +70℃ |
Deze fanless mini PC is uitgerust met hoogwaardige componenten en chips, het heeft een industrieel computerarchitectuurontwerp, controleert strikt de duurzaamheid en stabiliteit van het product en doorstaat meerdere proces tests om te voldoen aan de behoeften van gebruikers in verschillende industrieën voor frequent gebruik, langdurige werking en ultralange standby-tijd.
![]()
De aluminiumlegering schaalstructuur is duurzaam, natuurlijke warmteafvoer, geen ventilatorruisinterferentie nodig, om de stabiele werking van het product te garanderen en zich aan te passen aan verschillende zware industriële omgevingen.
![]()
Het is ontworpen voor industriële omgevingen, met sterke hardwareondersteuning, kan hoge en lage temperaturen weerstaan, kan vochtbestendig, corrosiebestendig, trillingsbestendig en schokbestendig zijn, enz., met een sterk aanpassingsvermogen aan de omgeving.
![]()
Met 4* 2.5G LAN en twee standaard DB-9 seriële poorten, of het nu gaat om zakelijk controlegebruik, industriële automatisering, intelligent transport, medische systemen, beveiligingsbewaking, multimedia-onderwijs, deze 4LAN dual-COM mini PC kan worden gerealiseerd, dit product is zeer veelzijdig.
![]()
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30 J6412 4LAN Dual COM 6USB |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze fanless mini PC kan worden uitgerust met de 12e generatie Intel J6412, 4-core, 4-thread processor met dual-channel DDR4-geheugen voor snellere respons, lager stroomverbruik en betere platformcompatibiliteit; evenals M.2 high-speed SSD, die snel kan worden gelezen en geschreven, schok- en valbestendig is en de reactiesnelheid en verwerkingssnelheid van de computer in alle opzichten verbetert.
De 12e generatie 4LAN Dual-COM fanless PC heeft een compleet interface-ontwerp met krachtige functies, zoals 6*USB-poorten, 4*Gigabit Ethernet-poorten, 2*COM-poorten en 1*HDMI-poort, die krachtige prestaties hebben om te voldoen aan de behoeften van het industriële veld, maar ook breed kan worden gebruikt in multimedia-onderwijs, intelligente medische systemen enzovoort.
| CPU | Intel 12e Generatie Celeron J6412 (4 Core 4 Thread) Processor |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Harde Schijf | 1*M.2 Key-M 2280/2242 NVME/SATA SSD |
| Geheugen | Dual-channel 3200MHz DDR4, tot 32GB |
| Ethernet | 4*intel i225 / i226 2.5G LAN, ondersteunt wake-on LAN en PXE boot |
| Uitbreidingsslot | 1*Mini-PCIe Slot, ondersteunt 4G / WIFI module; 1*7pin SATA3.0 HDD / SSD |
| OS | Windows 10, Windows 11, Linux |
| I/O Poort | 2*DB9 COM RS232 (COM1 ondersteunt RS485), 1*HDMI, 2*USB 3.1, 4*USB 2.0, 1*DC |
| Watchdog | Watchdog hardware reset functie (256 niveaus, 0~255 seconden) |
| Voeding | DC 12V |
| Materiaal | Chassis van hoogwaardige aluminiumlegering |
| Afmetingen | 136mm*126mm*40mm, gewicht: ongeveer 0,65kg |
| Installatie | Ondersteunt desktop- en VESA-wandmontage |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ tot +60℃ |
| Opslagtemperatuur |
-20℃ tot +70℃ |
Deze fanless mini PC is uitgerust met hoogwaardige componenten en chips, het heeft een industrieel computerarchitectuurontwerp, controleert strikt de duurzaamheid en stabiliteit van het product en doorstaat meerdere proces tests om te voldoen aan de behoeften van gebruikers in verschillende industrieën voor frequent gebruik, langdurige werking en ultralange standby-tijd.
![]()
De aluminiumlegering schaalstructuur is duurzaam, natuurlijke warmteafvoer, geen ventilatorruisinterferentie nodig, om de stabiele werking van het product te garanderen en zich aan te passen aan verschillende zware industriële omgevingen.
![]()
Het is ontworpen voor industriële omgevingen, met sterke hardwareondersteuning, kan hoge en lage temperaturen weerstaan, kan vochtbestendig, corrosiebestendig, trillingsbestendig en schokbestendig zijn, enz., met een sterk aanpassingsvermogen aan de omgeving.
![]()
Met 4* 2.5G LAN en twee standaard DB-9 seriële poorten, of het nu gaat om zakelijk controlegebruik, industriële automatisering, intelligent transport, medische systemen, beveiligingsbewaking, multimedia-onderwijs, deze 4LAN dual-COM mini PC kan worden gerealiseerd, dit product is zeer veelzijdig.
![]()
![]()