|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X81 i7-12700H |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 12e generatie Intel Core I7 12700 H integreert een hogere combinatie van 14 cores en 24 threads, met een maximale frequentie van 4,7 GHz, wat ook DDR4-geheugen en een mini PCIe ondersteunt voor snellere gegevensoverdracht. De krachtige prestaties zorgen ervoor dat u zich op uw gemak voelt tijdens werk en entertainment.
Uitgerust met een ingebouwde NVIDIA 4G onafhankelijke grafische kaart, kunt u gemakkelijk 3A-games spelen, ontwerpen bewerken en thuis werken, en wordt het uw rechterhand, dit is onze gamingcomputer. De Nvidia GTX 1060 4G is een grafische kaart uit het middensegment van Nvidia's Pascal-architectuur. Het biedt fatsoenlijke gamingprestaties voor 1080p-gaming en kan de meeste moderne games op medium tot hoge instellingen aan. De combinatie van de Intel Core i7-12700H met de Nvidia GTX 1060 4GB in een mini-game-pc zou een goede gamingervaring bieden voor 1080p-gaming. Deze i7 mini-pc kan gemakkelijk voldoen aan de dagelijkse/kantoor-/gamingbehoeften van gebruikers en biedt een kosteneffectieve ervaring.
| CPU | Intel Alderlake i5-1240P/i7-1260P/i5-12500H/i7-12700H |
| GPU | Intel Xe Graphics (i5 en i7), Nvidia 4GB Discrete Grafische Kaart GDDR5 |
| Geheugen | 2*DDR4 SO-DIMM, Max tot 64GB |
| Opslag | 1*M.2 2280 SSD; 1*2,5 inch SATA HDD |
| Ethernet | 1*RJ45 (100M/1000M) realtek RT8111H |
| OS | Win8.1/Win10/Win11, Linux, etc. |
| Draadloze Connectiviteit | 1*M.2 Slot, ondersteunt 802.11B/G en 802.11B/G/NGAC; Standaard met (Intel 3165) twee draadloze antennes; Bluetooth 4.0 2-in-1 WIFI & BT Combo |
| Communicatiemodule | 1*MINI PCIE Slot (USB); 1*SIM-kaart (ondersteunt 4G/5G) |
| Video-uitgang | 2*HDMI 2.0, ondersteunt 4K 60Hz; 1*Type-c, ondersteunt DP1.4, USB3.1, 5V 3A |
| Audio-uitgang | 3,5 mm Jack, 1*Audio-uitgang, 1*MIC; 2*HDMI |
| I/O-poort | 6*USB2.0; 2*USB3.0; 1*Type-C (USB3.1 5V); 1*RJ45 LAN; 2*HDMI; 1*DC; 1*MIC; 1*Audio-uitgang; 1*Aan/uit-knop |
| Voeding | DC 19V 7.7A |
| Materiaal | Metaal en plastic |
| Afmetingen/Gewicht | 180 mm*180 mm*51 mm/Gewicht: 0,8 kg |
Compact en slank, deze gaming mini-pc heeft 4 GB discrete graphics en een krachtige Intel Core 14-core, 20-thread processor, twee M.2 SSD's en een DDR4 dual-channel RAM. Het ondersteunt triple 4K HD-display en 2-in-1 WIFI en Bluetooth 4.0. Daarnaast heeft het een dual-fan koperen koelsysteem om een stabiele werking van het apparaat te garanderen.
Deze gaming mini-pc heeft twee M.2 SSD's en een DDR4 dual-channel RAM, wat ultrahoge prestaties levert, snel en stabiel draait voor een vermakelijke ervaring.
![]()
De X81 heeft twee HDMI-poorten en Type-C-poorten voor triple-screen multitasking-oplossingen. De poorten bieden geweldige details en aangename helderheid voor gaming, videoweergave en contentcreatie in UHD 4K@60Hz resolutie.
![]()
Uitgerust met twee koelventilatoren + koperen pijpkoeling stabiliseert de koeltemperatuur van de kerncomponenten, terwijl de linker- en rechterzijkanten van de openingen de algehele luchtstroomactiviteit verbeteren, stillere en snellere warmteafvoer, zodat het lichaam een normale temperatuur behoudt.
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X81 i7-12700H |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De 12e generatie Intel Core I7 12700 H integreert een hogere combinatie van 14 cores en 24 threads, met een maximale frequentie van 4,7 GHz, wat ook DDR4-geheugen en een mini PCIe ondersteunt voor snellere gegevensoverdracht. De krachtige prestaties zorgen ervoor dat u zich op uw gemak voelt tijdens werk en entertainment.
Uitgerust met een ingebouwde NVIDIA 4G onafhankelijke grafische kaart, kunt u gemakkelijk 3A-games spelen, ontwerpen bewerken en thuis werken, en wordt het uw rechterhand, dit is onze gamingcomputer. De Nvidia GTX 1060 4G is een grafische kaart uit het middensegment van Nvidia's Pascal-architectuur. Het biedt fatsoenlijke gamingprestaties voor 1080p-gaming en kan de meeste moderne games op medium tot hoge instellingen aan. De combinatie van de Intel Core i7-12700H met de Nvidia GTX 1060 4GB in een mini-game-pc zou een goede gamingervaring bieden voor 1080p-gaming. Deze i7 mini-pc kan gemakkelijk voldoen aan de dagelijkse/kantoor-/gamingbehoeften van gebruikers en biedt een kosteneffectieve ervaring.
| CPU | Intel Alderlake i5-1240P/i7-1260P/i5-12500H/i7-12700H |
| GPU | Intel Xe Graphics (i5 en i7), Nvidia 4GB Discrete Grafische Kaart GDDR5 |
| Geheugen | 2*DDR4 SO-DIMM, Max tot 64GB |
| Opslag | 1*M.2 2280 SSD; 1*2,5 inch SATA HDD |
| Ethernet | 1*RJ45 (100M/1000M) realtek RT8111H |
| OS | Win8.1/Win10/Win11, Linux, etc. |
| Draadloze Connectiviteit | 1*M.2 Slot, ondersteunt 802.11B/G en 802.11B/G/NGAC; Standaard met (Intel 3165) twee draadloze antennes; Bluetooth 4.0 2-in-1 WIFI & BT Combo |
| Communicatiemodule | 1*MINI PCIE Slot (USB); 1*SIM-kaart (ondersteunt 4G/5G) |
| Video-uitgang | 2*HDMI 2.0, ondersteunt 4K 60Hz; 1*Type-c, ondersteunt DP1.4, USB3.1, 5V 3A |
| Audio-uitgang | 3,5 mm Jack, 1*Audio-uitgang, 1*MIC; 2*HDMI |
| I/O-poort | 6*USB2.0; 2*USB3.0; 1*Type-C (USB3.1 5V); 1*RJ45 LAN; 2*HDMI; 1*DC; 1*MIC; 1*Audio-uitgang; 1*Aan/uit-knop |
| Voeding | DC 19V 7.7A |
| Materiaal | Metaal en plastic |
| Afmetingen/Gewicht | 180 mm*180 mm*51 mm/Gewicht: 0,8 kg |
Compact en slank, deze gaming mini-pc heeft 4 GB discrete graphics en een krachtige Intel Core 14-core, 20-thread processor, twee M.2 SSD's en een DDR4 dual-channel RAM. Het ondersteunt triple 4K HD-display en 2-in-1 WIFI en Bluetooth 4.0. Daarnaast heeft het een dual-fan koperen koelsysteem om een stabiele werking van het apparaat te garanderen.
Deze gaming mini-pc heeft twee M.2 SSD's en een DDR4 dual-channel RAM, wat ultrahoge prestaties levert, snel en stabiel draait voor een vermakelijke ervaring.
![]()
De X81 heeft twee HDMI-poorten en Type-C-poorten voor triple-screen multitasking-oplossingen. De poorten bieden geweldige details en aangename helderheid voor gaming, videoweergave en contentcreatie in UHD 4K@60Hz resolutie.
![]()
Uitgerust met twee koelventilatoren + koperen pijpkoeling stabiliseert de koeltemperatuur van de kerncomponenten, terwijl de linker- en rechterzijkanten van de openingen de algehele luchtstroomactiviteit verbeteren, stillere en snellere warmteafvoer, zodat het lichaam een normale temperatuur behoudt.
![]()
![]()
![]()