|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X87 N100 Single LAN |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini computer maakt gebruik van de Intel N100 CPU, die een laag stroomverbruik heeft en geschikt is voor draagbare mini pc's of toepassingen die energie-efficiëntie vereisen. Het is geschikt voor basistaken zoals browsen op het web, kantoorapplicaties en multimediaweergave.
De draagbare mini pc is klein van formaat, gemakkelijk mee te nemen, neemt niet te veel ruimte in beslag, ondersteunt enkele netwerkverbinding en dubbele high-definition display-uitgang, kan twee schermen tegelijkertijd aansluiten, kan een duidelijke en delicate beeldkwaliteit bieden, geschikt voor het bekijken van high-definition video's, grafisch ontwerp, enz., om een breder gezichtsveld en een comfortabelere gebruikerservaring te bieden.
De mini PC uitgerust met M.2 NVMe SSD verbetert de snelheid aanzienlijk, beter dan traditionele SATA SSD's. Dit geldt voor het opstarten van het systeem, het openen van programma's en het laden van games, waardoor waardevolle tijd wordt bespaard en wachttijd wordt verminderd. En ingebouwde Intel AT201 NIC, ondersteunt WiFi 6 en BT5.2. Draadloze transmissie over lange afstanden biedt soepelere signalen, snellere paginaladen en verbeterde streaming van tv-drama's. Vergeleken met traditionele mini desktopcomputers zijn mini computers meestal voordeliger geprijsd en hebben ze een hogere prijs-kwaliteitverhouding.
| CPU | Intel N100 / N200 / N300 / N305 |
| GPU | Intel UHD Graphics, tot 750MHz (Afhankelijk van CPU) |
| Geheugen | 1*12G LPDDR5 RAM, Max tot 16GB (On-board, ondersteunt geen zelfvervanging) |
| Harde Schijf | 1*M.2 NVMe 2280 SSD |
| Ethernet | 1*8111H Gigabit Ethernet |
| Draadloze Verbinding | Ondersteunt WiFi 6 / Bluetooth5.2 draadloze transmissie, Standaard distributie AX201 WIFI6 module (On-board, ondersteunt geen zelfvervanging) |
| I/O Interface | 3*USB3.2, 2*HDMI (4K), 1*Gigabit LAN, 1*Type-C (stroomingang), 1*Audio, 1*Aan/uit-knop, 1*DC |
| Besturingssysteem | Windows 11, etc. |
| Koelsysteem | Intelligente temperatuurregeling ventilator |
| Voeding | 1*DC 12V-2.5A |
| Installatie | VESA / Muur / Beugel / Desktop |
| Afmetingen | 145mm×62mm×20mm, gewicht: ongeveer 150g |
| Materiaal | PVC behuizing |
Zo compact als een smartphone, slechts 2 cm dik. Het kan gemakkelijk worden aangesloten op verschillende apparaten zoals monitoren, tv's in de woonkamer, projectoren en printers zonder veel ruimte in te nemen.
![]()
De draagbare mini pc is klein van formaat, gemakkelijk mee te nemen, neemt niet te veel ruimte in beslag, ondersteunt enkele netwerkverbinding en dubbele high-definition display-uitgang, kan twee schermen tegelijkertijd aansluiten, kan een duidelijke en delicate beeldkwaliteit bieden, geschikt voor het bekijken van high-definition video's, grafisch ontwerp, enz., om een breder gezichtsveld en een comfortabelere gebruikerservaring te bieden.
![]()
De N100 mini mainframe beschikt over een geluidsarm koelsysteem dat efficiënt warmte afvoert en de temperatuur van het lichaam op normale niveaus houdt.
![]()
Of het nu gaat om werk en thuis, entertainment en gaming, mediaconsumptie, onderwijs en training, of presentatie en onderwijs, de mini computer kan aan uw behoeften voldoen.
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X87 N100 Single LAN |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini computer maakt gebruik van de Intel N100 CPU, die een laag stroomverbruik heeft en geschikt is voor draagbare mini pc's of toepassingen die energie-efficiëntie vereisen. Het is geschikt voor basistaken zoals browsen op het web, kantoorapplicaties en multimediaweergave.
De draagbare mini pc is klein van formaat, gemakkelijk mee te nemen, neemt niet te veel ruimte in beslag, ondersteunt enkele netwerkverbinding en dubbele high-definition display-uitgang, kan twee schermen tegelijkertijd aansluiten, kan een duidelijke en delicate beeldkwaliteit bieden, geschikt voor het bekijken van high-definition video's, grafisch ontwerp, enz., om een breder gezichtsveld en een comfortabelere gebruikerservaring te bieden.
De mini PC uitgerust met M.2 NVMe SSD verbetert de snelheid aanzienlijk, beter dan traditionele SATA SSD's. Dit geldt voor het opstarten van het systeem, het openen van programma's en het laden van games, waardoor waardevolle tijd wordt bespaard en wachttijd wordt verminderd. En ingebouwde Intel AT201 NIC, ondersteunt WiFi 6 en BT5.2. Draadloze transmissie over lange afstanden biedt soepelere signalen, snellere paginaladen en verbeterde streaming van tv-drama's. Vergeleken met traditionele mini desktopcomputers zijn mini computers meestal voordeliger geprijsd en hebben ze een hogere prijs-kwaliteitverhouding.
| CPU | Intel N100 / N200 / N300 / N305 |
| GPU | Intel UHD Graphics, tot 750MHz (Afhankelijk van CPU) |
| Geheugen | 1*12G LPDDR5 RAM, Max tot 16GB (On-board, ondersteunt geen zelfvervanging) |
| Harde Schijf | 1*M.2 NVMe 2280 SSD |
| Ethernet | 1*8111H Gigabit Ethernet |
| Draadloze Verbinding | Ondersteunt WiFi 6 / Bluetooth5.2 draadloze transmissie, Standaard distributie AX201 WIFI6 module (On-board, ondersteunt geen zelfvervanging) |
| I/O Interface | 3*USB3.2, 2*HDMI (4K), 1*Gigabit LAN, 1*Type-C (stroomingang), 1*Audio, 1*Aan/uit-knop, 1*DC |
| Besturingssysteem | Windows 11, etc. |
| Koelsysteem | Intelligente temperatuurregeling ventilator |
| Voeding | 1*DC 12V-2.5A |
| Installatie | VESA / Muur / Beugel / Desktop |
| Afmetingen | 145mm×62mm×20mm, gewicht: ongeveer 150g |
| Materiaal | PVC behuizing |
Zo compact als een smartphone, slechts 2 cm dik. Het kan gemakkelijk worden aangesloten op verschillende apparaten zoals monitoren, tv's in de woonkamer, projectoren en printers zonder veel ruimte in te nemen.
![]()
De draagbare mini pc is klein van formaat, gemakkelijk mee te nemen, neemt niet te veel ruimte in beslag, ondersteunt enkele netwerkverbinding en dubbele high-definition display-uitgang, kan twee schermen tegelijkertijd aansluiten, kan een duidelijke en delicate beeldkwaliteit bieden, geschikt voor het bekijken van high-definition video's, grafisch ontwerp, enz., om een breder gezichtsveld en een comfortabelere gebruikerservaring te bieden.
![]()
De N100 mini mainframe beschikt over een geluidsarm koelsysteem dat efficiënt warmte afvoert en de temperatuur van het lichaam op normale niveaus houdt.
![]()
Of het nu gaat om werk en thuis, entertainment en gaming, mediaconsumptie, onderwijs en training, of presentatie en onderwijs, de mini computer kan aan uw behoeften voldoen.
![]()
![]()