|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X94 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-computer is uitgerust met een rijke set interfaces, wat handig is voor het aansluiten van externe apparaten zoals monitoren, toetsenbord en muis, en luidsprekers. Het heeft een sterke uitbreidbaarheid. Het kan niet alleen voor games worden gebruikt, maar ook voldoen aan diverse behoeften zoals dagelijks kantoorwerk, persoonlijke computer en audio-visueel entertainment, waardoor de functie van één machine voor meerdere doeleinden wordt gerealiseerd.
De componenten zijn relatief eenvoudig, wat onderhoud en upgrades gemakkelijk maakt, en de kosten en tijd van onderhoud vermindert. Het kan DDR5 4800MHz dual-channel laptopgeheugen ondersteunen, maximaal 64GB. Equipped met dubbele M.2 2280 NVMe harde schijf (Dual PCIE4.0 of PCIE4.0 + PCIE3.0), 1*2.5-inch SATA HDD / SSD (7mm). Draadloze WiFi6 + Bluetooth / dubbele 2.5G bekabelde netwerkpoorten, ondersteunt PXE-functie, HDMI 2.1, Type-C (USB4.0) (8K) en DP1.4 (4K@120Hz).
| CPU | AMD R9 7940HS/ R7-7840HS; AMD 9 6900HX; AMD R7 PRO 6850U; AMD R5 6600U |
| GPU | AMD Radeon 780M / 2800MHz, 2700MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 660M, 1900MHz |
| Geheugen | 2*DDR5 SODIMM, 4800MHz, Maximaal 64GB |
| Harde schijf | 2*M.2 2280 NVMe SSD; 2.5”SATA HDD / SSD |
| Ethernet | 2*2.5G Gigabit Ethernet (RTL8125bg), ondersteunt WIFI6 + Bluetooth 5.0 |
| Video-ondersteuning | 1*HDMI2.1, 1*Type-C (8K), 1*DP1.4 (4K@120Hz) |
| OS | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux, etc. |
| Afmetingen | 149x145x50mm |
| Gewicht | Ongeveer 800g |
| Voeding | 19V / 6.32A 120W, 5.5 / 2.5mm, AC 200~240V |
| I/O Interface | 3*USB2.0; 3*USB3.2; 2*RJ45 2.5G LAN; 1*Type-C (USB4.0); 1*HDMI 2.1; 1*DP 1.4; 1*DC; 1*Power knop |
Deze mini-pc is uitgerust metdubbele M.2 2280 NVMe harde schijf (Dual PCIE4.0 of PCIE4.0 + PCIE3.0), 1*2.5-inch SATA HDD / SSD (7mm).Mini PC Heeft Dubbele 2.5G Gigabit Ethernet:
![]()
Mini PC Ondersteunt Drie Schermen HD Display:
![]()
Mini PC Koelsysteem:
![]()
Mini PC Toepassing:
![]()
en audio-visueel entertainment, waardoor de functie van één machine voor meerdere doeleinden wordt gerealiseerd.Mini PC Interface Demonstratie:
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X94 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-computer is uitgerust met een rijke set interfaces, wat handig is voor het aansluiten van externe apparaten zoals monitoren, toetsenbord en muis, en luidsprekers. Het heeft een sterke uitbreidbaarheid. Het kan niet alleen voor games worden gebruikt, maar ook voldoen aan diverse behoeften zoals dagelijks kantoorwerk, persoonlijke computer en audio-visueel entertainment, waardoor de functie van één machine voor meerdere doeleinden wordt gerealiseerd.
De componenten zijn relatief eenvoudig, wat onderhoud en upgrades gemakkelijk maakt, en de kosten en tijd van onderhoud vermindert. Het kan DDR5 4800MHz dual-channel laptopgeheugen ondersteunen, maximaal 64GB. Equipped met dubbele M.2 2280 NVMe harde schijf (Dual PCIE4.0 of PCIE4.0 + PCIE3.0), 1*2.5-inch SATA HDD / SSD (7mm). Draadloze WiFi6 + Bluetooth / dubbele 2.5G bekabelde netwerkpoorten, ondersteunt PXE-functie, HDMI 2.1, Type-C (USB4.0) (8K) en DP1.4 (4K@120Hz).
| CPU | AMD R9 7940HS/ R7-7840HS; AMD 9 6900HX; AMD R7 PRO 6850U; AMD R5 6600U |
| GPU | AMD Radeon 780M / 2800MHz, 2700MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 660M, 1900MHz |
| Geheugen | 2*DDR5 SODIMM, 4800MHz, Maximaal 64GB |
| Harde schijf | 2*M.2 2280 NVMe SSD; 2.5”SATA HDD / SSD |
| Ethernet | 2*2.5G Gigabit Ethernet (RTL8125bg), ondersteunt WIFI6 + Bluetooth 5.0 |
| Video-ondersteuning | 1*HDMI2.1, 1*Type-C (8K), 1*DP1.4 (4K@120Hz) |
| OS | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux, etc. |
| Afmetingen | 149x145x50mm |
| Gewicht | Ongeveer 800g |
| Voeding | 19V / 6.32A 120W, 5.5 / 2.5mm, AC 200~240V |
| I/O Interface | 3*USB2.0; 3*USB3.2; 2*RJ45 2.5G LAN; 1*Type-C (USB4.0); 1*HDMI 2.1; 1*DP 1.4; 1*DC; 1*Power knop |
Deze mini-pc is uitgerust metdubbele M.2 2280 NVMe harde schijf (Dual PCIE4.0 of PCIE4.0 + PCIE3.0), 1*2.5-inch SATA HDD / SSD (7mm).Mini PC Heeft Dubbele 2.5G Gigabit Ethernet:
![]()
Mini PC Ondersteunt Drie Schermen HD Display:
![]()
Mini PC Koelsysteem:
![]()
Mini PC Toepassing:
![]()
en audio-visueel entertainment, waardoor de functie van één machine voor meerdere doeleinden wordt gerealiseerd.Mini PC Interface Demonstratie:
![]()
![]()