|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X92 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De mini gaming pc, met zijn kleine formaat en krachtige prestaties, is uw beste gamingpartner. Hij is uitgerust met een krachtige AMD Ryzen R7-7840HS 8-core en 16-thread processor, die snel draait en een soepele ervaring biedt, zodat u zich kunt uitleven in de gamewereld.
De AMD RadeonTM 780M geïntegreerde grafische kaart heeft uitstekende prestaties, kan gemakkelijk diverse grootschalige games aan, presenteert een realistisch en prachtig beeld en biedt een visueel feest.
Het eenvoudige en stijlvolle exterieurontwerp, klein en verfijnd, is gemakkelijk mee te nemen. Of het nu voor een persoonlijke computer, entertainment of reizen met games is, u kunt altijd en overal een prachtige reis beginnen. Het uitstekende koelsysteem zorgt voor goede prestaties, zelfs tijdens langdurig gebruik.
Daarnaast is hij uitgerust met 1*DDR5 geheugen tot 64GB, 1*M.2 SSD en rijke interfaces, zoals 2*, 1*HDMI, etc. om aan diverse behoeften te voldoen. Kom en ervaar de oneindige opwinding die deze Mini gaming PC biedt en maak uw gamingleven kleurrijker!
| CPU | AMD Ryzen R7-7840HS, Frequentie: 3.8Ghz - 5.1Ghz, L3 Cache: 16MB |
| GPU | AMD RadeonTM 780M |
| Geheugen | 2*DDR5 SODIMM, frequentie 4800 Hz, tot 64GB |
| Harde Schijf | 1*M.2 2280-NVME PCIE4.0 SSD |
| Ethernet | 1*Gigabit LAN, 1*2.5G LAN (Bedraad Netwerk 2.5G 226V), ondersteunt WIFI6 en Bluetooth 5.2 module |
| I/O Interface | 2*USB3.2 Gen2, 2*USB2.0, 1*Type-C (USB4), 1*2.5G LAN, 1*Gigabit LAN, 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, 1*Aan/uit-knop, 1*Verlichtingsschakelaar |
| Verlichtingsondersteuning | RGB kan automatisch worden aangepast om te sluiten / openen / ademen |
| Voeding | 1*DC 20V 5A 100W |
| Afmetingen | 131.5mm*131.5mm*55mm |
| Gewicht | Ongeveer 0.55kg |
| Afmetingen Moederbord | 120mm*120mm |
Deze gaming mini PC is uitgerust met twee DDR5 geheugenslots, die maximaal 64GB ondersteunen en een maximale geheugenfrequentie van 5600MT/S, één PCI-E 4.0 slot, dat 1*2280 M.2 NVME protocol harde schijven ondersteunt.
![]()
De gaming PC heeft 1*2.5G LAN (Bedraad Netwerk 2.5G 226V), 1*Gigabit LAN, ondersteunt wifi6 en bluetooth5.2 module die snelle gegevensoverdrachtssnelheden heeft en snelle netwerkoverdrachten ondersteunt.
![]()
Hij heeft 1*HDMI, 1*DP en 1*Type-C interfaces. HDMI kan hoogwaardige audio- en videosignalen verzenden, en ondersteunt high-definition en ultra-high-definition resoluties. DP kan in sommige opzichten hogere prestaties leveren, en ondersteunt hogere verversingssnelheden en resoluties vergeleken met HDMI. TYPE C kan niet alleen worden gebruikt voor gegevensoverdracht, maar ook voor opladen, en de TYPE C interface ondersteunt meerdere protocollen, waardoor het zeer flexibel is bij het aansluiten van externe apparaten.
![]()
De mini computer beschikt over een dubbele koperen heatsink, een geheugen solid state koelventilator en een grote 9CM ventilator met een groot ventilatieoppervlak om snelle en stabiele warmteafvoer te ondersteunen.
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X92 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De mini gaming pc, met zijn kleine formaat en krachtige prestaties, is uw beste gamingpartner. Hij is uitgerust met een krachtige AMD Ryzen R7-7840HS 8-core en 16-thread processor, die snel draait en een soepele ervaring biedt, zodat u zich kunt uitleven in de gamewereld.
De AMD RadeonTM 780M geïntegreerde grafische kaart heeft uitstekende prestaties, kan gemakkelijk diverse grootschalige games aan, presenteert een realistisch en prachtig beeld en biedt een visueel feest.
Het eenvoudige en stijlvolle exterieurontwerp, klein en verfijnd, is gemakkelijk mee te nemen. Of het nu voor een persoonlijke computer, entertainment of reizen met games is, u kunt altijd en overal een prachtige reis beginnen. Het uitstekende koelsysteem zorgt voor goede prestaties, zelfs tijdens langdurig gebruik.
Daarnaast is hij uitgerust met 1*DDR5 geheugen tot 64GB, 1*M.2 SSD en rijke interfaces, zoals 2*, 1*HDMI, etc. om aan diverse behoeften te voldoen. Kom en ervaar de oneindige opwinding die deze Mini gaming PC biedt en maak uw gamingleven kleurrijker!
| CPU | AMD Ryzen R7-7840HS, Frequentie: 3.8Ghz - 5.1Ghz, L3 Cache: 16MB |
| GPU | AMD RadeonTM 780M |
| Geheugen | 2*DDR5 SODIMM, frequentie 4800 Hz, tot 64GB |
| Harde Schijf | 1*M.2 2280-NVME PCIE4.0 SSD |
| Ethernet | 1*Gigabit LAN, 1*2.5G LAN (Bedraad Netwerk 2.5G 226V), ondersteunt WIFI6 en Bluetooth 5.2 module |
| I/O Interface | 2*USB3.2 Gen2, 2*USB2.0, 1*Type-C (USB4), 1*2.5G LAN, 1*Gigabit LAN, 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, 1*Aan/uit-knop, 1*Verlichtingsschakelaar |
| Verlichtingsondersteuning | RGB kan automatisch worden aangepast om te sluiten / openen / ademen |
| Voeding | 1*DC 20V 5A 100W |
| Afmetingen | 131.5mm*131.5mm*55mm |
| Gewicht | Ongeveer 0.55kg |
| Afmetingen Moederbord | 120mm*120mm |
Deze gaming mini PC is uitgerust met twee DDR5 geheugenslots, die maximaal 64GB ondersteunen en een maximale geheugenfrequentie van 5600MT/S, één PCI-E 4.0 slot, dat 1*2280 M.2 NVME protocol harde schijven ondersteunt.
![]()
De gaming PC heeft 1*2.5G LAN (Bedraad Netwerk 2.5G 226V), 1*Gigabit LAN, ondersteunt wifi6 en bluetooth5.2 module die snelle gegevensoverdrachtssnelheden heeft en snelle netwerkoverdrachten ondersteunt.
![]()
Hij heeft 1*HDMI, 1*DP en 1*Type-C interfaces. HDMI kan hoogwaardige audio- en videosignalen verzenden, en ondersteunt high-definition en ultra-high-definition resoluties. DP kan in sommige opzichten hogere prestaties leveren, en ondersteunt hogere verversingssnelheden en resoluties vergeleken met HDMI. TYPE C kan niet alleen worden gebruikt voor gegevensoverdracht, maar ook voor opladen, en de TYPE C interface ondersteunt meerdere protocollen, waardoor het zeer flexibel is bij het aansluiten van externe apparaten.
![]()
De mini computer beschikt over een dubbele koperen heatsink, een geheugen solid state koelventilator en een grote 9CM ventilator met een groot ventilatieoppervlak om snelle en stabiele warmteafvoer te ondersteunen.
![]()
![]()