| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X79 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini gaming computer is klein van formaat maar super krachtig. De grafische kaart is AMD RX 6400 4G, wat beter is dan de Nvidia GTX 1650. Uniek warmteafvoerontwerp. Dubbele warmtepijp, krachtige warmteafvoerconfiguratie en ontwerp van het warmteafvoerluchtpad.
Als AMD mini computer is hij uitgerust met een krachtige roterende ventilator om de koeltemperatuur van de kerncomponenten te garanderen. Tegelijkertijd verbetert de open lay-out van de behuizing de algehele luchtstroomactiviteit en vermindert het bedrijfsgeluid. TDP tot 50W. Ultra-laag energieverbruik.
Deze AMD Ryzen 7 5800H mini computer met enorme prestaties kan dagelijks kantoorwerk, beeldbewerking, videobewerking, technische tekeningen, online games en andere multi-scene behoeften soepeler uitvoeren. Het is de beste keuze voor gamers, en ook een perfect cadeau voor je familie of vrienden.
| CPU | AMD Ryzen™ 7 5800H, 8 Cores 16 Threads, L3 cache 16MB, Stroomverbruik 35-54W |
| Grafische kaart | AMD Radeon™ RX 6400 GDDR6 4G |
| Geheugen | 2*DDR4 32G 3200MHz (Dubbel kaartslot) |
| Harde schijf | 2*M.2 NVME 2280 SSD |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 LAN (Bedrade netwerkkaart), Ingebouwde WIFI6 draadloze kaart |
| Verlichting | RGB Verlichtingseffect Componenten |
| HDMI | HDMI 2.0 b*1, DP 1.4*1, Type-c*1 |
| I/O Interface | HDMI x1, 2.5GbE LAN x2, USB3.0 x4, DP x1, MICx1, SPK x1, Type-c x1, DC-In 180W x1 |
| Afmetingen | 22.5 CM*22.5 CM*6.5 CM |
| Gewicht | Ongeveer 1.6KG |
| Voeding | AC 180W, Adapter Voeding 20V@9A (DC IN 7.4*5.0mm) |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatie | VESA/Wandmontage/Desktop |
De mini PC wordt aangedreven door AMD Ryzen™ 7 5800H, een processor met 8 cores en 16 threads met 3.2GHz-4.4GHz L3 cache 16MB, stroomverbruik 35W-54W.![]()
De krachtige koelingsconfiguratie met grote luchtinlaat, unieke uitlaatventilatie en dubbele warmtepijpen en ontwerp van het koelluchtpad verbetert de koelprestaties aanzienlijk. Laag geluidsniveau maar snelle warmteafvoer.
![]()
Deze AMD Ryzen 7 5800H Mini PC is uitgerust met 1*HDMI, 1*DP en 1*Type-C interfaces, die 4K 60Hz drie schermen HD-weergave ondersteunen.
![]()
Deze gaming mini PC wordt aangedreven door AMD Ryzen™ 7 5800H en Radeon™ RX 6400 4G discrete grafische kaart met dual-channel DDR4 RAM, dual M.2 NVMe 2280 SSD, dual 2.5G ethernet (ondersteunt Wifi 6), 6*warmtepijpen en RGB-verlichtingseffectcomponenten, wat krachtig is en sterke prestaties levert.
![]()
De mini PC heeft dual 2.5G LAN, die de Wifi6-module ondersteunt die speciaal is ontworpen voor gaming en de AX200 / RZ608 draadloze netwerkkaart gebruikt die de 6GHz-band en een piekoverdracht van 2.4Gbps ondersteunt.
![]()
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X79 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini gaming computer is klein van formaat maar super krachtig. De grafische kaart is AMD RX 6400 4G, wat beter is dan de Nvidia GTX 1650. Uniek warmteafvoerontwerp. Dubbele warmtepijp, krachtige warmteafvoerconfiguratie en ontwerp van het warmteafvoerluchtpad.
Als AMD mini computer is hij uitgerust met een krachtige roterende ventilator om de koeltemperatuur van de kerncomponenten te garanderen. Tegelijkertijd verbetert de open lay-out van de behuizing de algehele luchtstroomactiviteit en vermindert het bedrijfsgeluid. TDP tot 50W. Ultra-laag energieverbruik.
Deze AMD Ryzen 7 5800H mini computer met enorme prestaties kan dagelijks kantoorwerk, beeldbewerking, videobewerking, technische tekeningen, online games en andere multi-scene behoeften soepeler uitvoeren. Het is de beste keuze voor gamers, en ook een perfect cadeau voor je familie of vrienden.
| CPU | AMD Ryzen™ 7 5800H, 8 Cores 16 Threads, L3 cache 16MB, Stroomverbruik 35-54W |
| Grafische kaart | AMD Radeon™ RX 6400 GDDR6 4G |
| Geheugen | 2*DDR4 32G 3200MHz (Dubbel kaartslot) |
| Harde schijf | 2*M.2 NVME 2280 SSD |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 LAN (Bedrade netwerkkaart), Ingebouwde WIFI6 draadloze kaart |
| Verlichting | RGB Verlichtingseffect Componenten |
| HDMI | HDMI 2.0 b*1, DP 1.4*1, Type-c*1 |
| I/O Interface | HDMI x1, 2.5GbE LAN x2, USB3.0 x4, DP x1, MICx1, SPK x1, Type-c x1, DC-In 180W x1 |
| Afmetingen | 22.5 CM*22.5 CM*6.5 CM |
| Gewicht | Ongeveer 1.6KG |
| Voeding | AC 180W, Adapter Voeding 20V@9A (DC IN 7.4*5.0mm) |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatie | VESA/Wandmontage/Desktop |
De mini PC wordt aangedreven door AMD Ryzen™ 7 5800H, een processor met 8 cores en 16 threads met 3.2GHz-4.4GHz L3 cache 16MB, stroomverbruik 35W-54W.![]()
De krachtige koelingsconfiguratie met grote luchtinlaat, unieke uitlaatventilatie en dubbele warmtepijpen en ontwerp van het koelluchtpad verbetert de koelprestaties aanzienlijk. Laag geluidsniveau maar snelle warmteafvoer.
![]()
Deze AMD Ryzen 7 5800H Mini PC is uitgerust met 1*HDMI, 1*DP en 1*Type-C interfaces, die 4K 60Hz drie schermen HD-weergave ondersteunen.
![]()
Deze gaming mini PC wordt aangedreven door AMD Ryzen™ 7 5800H en Radeon™ RX 6400 4G discrete grafische kaart met dual-channel DDR4 RAM, dual M.2 NVMe 2280 SSD, dual 2.5G ethernet (ondersteunt Wifi 6), 6*warmtepijpen en RGB-verlichtingseffectcomponenten, wat krachtig is en sterke prestaties levert.
![]()
De mini PC heeft dual 2.5G LAN, die de Wifi6-module ondersteunt die speciaal is ontworpen voor gaming en de AX200 / RZ608 draadloze netwerkkaart gebruikt die de 6GHz-band en een piekoverdracht van 2.4Gbps ondersteunt.
![]()
![]()