|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X65 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De mini gamecomputer is verkrijgbaar met Intel Celeron N5105 en Intel Pentium Silver N6005 processors. Het ondersteunt 1* M.2 NVME SSD tot 1TB en 1* onboard LPDDR4x tot 16GB voor hoge prestaties en kosteneffectiviteit. Als gaming mini PC heeft het ook 2*HDMI 2.0 en 2*Intel 2.5G LAN, ter ondersteuning van 4K 60Hz HD dual-screen display output met ultra-high-definition beeldkwaliteit en ultra-high netwerktransmissiesnelheid.
De gaming mini PC is in staat om een breed scala aan toepassingen te vervullen en kan ook comfortabel de meeste behoeften voor thuis, entertainment, kantoor en het bijpraten van tv-programma's enz. aan.
| CPU | Intel Pentium Silver N6005, Intel Celeron N5105 |
| Display | 2*HDMI 2.0 Display Output (4096x2160@60Hz) |
| Geheugen | 1*LPDDR4x SODIMM, Max tot 16GB |
| Harde schijf | 1*M.2 M-Key 2242 SSD, standaard NVME PCIE3.0*2, optioneel SATA3.0 |
| Ethernet | 1*2.5GbE RJ45 LAN intel i225V LAN |
| Uitbreidingsslot | 1*M.2 E-Key (PCIe3.0 x1 + USB2.0 protocol), WIFI, etc. |
| I/O Poort | 4*USB 3.0, 1*LAN, 1*Power knop, 2*HDMI 2.0 4K 60Hz, 1*TF Kaartslot, 1*2-in-1 Audio Jack, 1*Type-C (Voeding input) |
| Voeding | DC 12V 2.5A (TYPE-C voedingsingangspoort) |
| OS | Windows10, Windows11, Linux, etc. |
| Afmetingen | 75mm*75mm*52mm |
| Gewicht | Ongeveer 300g |
| Koelsysteem | Intelligente temperatuurregeling ventilator + volledig koperen koellichaam |
| Werkomgeving | Opslagtemperatuur: -40℃ ~ +85℃, Bedrijfstemperatuur: -20℃ ~ +60℃, Opslagvochtigheid: 5% ~ 90% (geen condensatie) |
De gaming mini-PC heeft een compact formaat van 75 mm lengte, 75 mm breedte, 52 mm hoogte en weegt slechts ongeveer 300 gram. Met een kleine ruimtebezetting kunt u hem in uw zak stoppen en overal mee naartoe nemen.
![]()
Het is uitgerust met 8GB LPDDR4X RAM en high-performance solid state, die zelf geüpgraded kunnen worden, webpagina's zonder vertraging openen, wat de efficiëntie van het werk aanzienlijk verbetert.
![]()
De gaming mini PC is in staat om een breed scala aan toepassingen te vervullen en kan comfortabel de meeste behoeften voor thuis, entertainment, kantoor en het bijpraten van tv-programma's enz. aan.
![]()
![]()
Uitgerust met TF-kaartsleuf, HDMI, USB3.0-interface, kan worden aangesloten op het dockingstation, zowel voor snelle gegevensoverdracht, video-uitvoer en andere doeleinden.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X65 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
De mini gamecomputer is verkrijgbaar met Intel Celeron N5105 en Intel Pentium Silver N6005 processors. Het ondersteunt 1* M.2 NVME SSD tot 1TB en 1* onboard LPDDR4x tot 16GB voor hoge prestaties en kosteneffectiviteit. Als gaming mini PC heeft het ook 2*HDMI 2.0 en 2*Intel 2.5G LAN, ter ondersteuning van 4K 60Hz HD dual-screen display output met ultra-high-definition beeldkwaliteit en ultra-high netwerktransmissiesnelheid.
De gaming mini PC is in staat om een breed scala aan toepassingen te vervullen en kan ook comfortabel de meeste behoeften voor thuis, entertainment, kantoor en het bijpraten van tv-programma's enz. aan.
| CPU | Intel Pentium Silver N6005, Intel Celeron N5105 |
| Display | 2*HDMI 2.0 Display Output (4096x2160@60Hz) |
| Geheugen | 1*LPDDR4x SODIMM, Max tot 16GB |
| Harde schijf | 1*M.2 M-Key 2242 SSD, standaard NVME PCIE3.0*2, optioneel SATA3.0 |
| Ethernet | 1*2.5GbE RJ45 LAN intel i225V LAN |
| Uitbreidingsslot | 1*M.2 E-Key (PCIe3.0 x1 + USB2.0 protocol), WIFI, etc. |
| I/O Poort | 4*USB 3.0, 1*LAN, 1*Power knop, 2*HDMI 2.0 4K 60Hz, 1*TF Kaartslot, 1*2-in-1 Audio Jack, 1*Type-C (Voeding input) |
| Voeding | DC 12V 2.5A (TYPE-C voedingsingangspoort) |
| OS | Windows10, Windows11, Linux, etc. |
| Afmetingen | 75mm*75mm*52mm |
| Gewicht | Ongeveer 300g |
| Koelsysteem | Intelligente temperatuurregeling ventilator + volledig koperen koellichaam |
| Werkomgeving | Opslagtemperatuur: -40℃ ~ +85℃, Bedrijfstemperatuur: -20℃ ~ +60℃, Opslagvochtigheid: 5% ~ 90% (geen condensatie) |
De gaming mini-PC heeft een compact formaat van 75 mm lengte, 75 mm breedte, 52 mm hoogte en weegt slechts ongeveer 300 gram. Met een kleine ruimtebezetting kunt u hem in uw zak stoppen en overal mee naartoe nemen.
![]()
Het is uitgerust met 8GB LPDDR4X RAM en high-performance solid state, die zelf geüpgraded kunnen worden, webpagina's zonder vertraging openen, wat de efficiëntie van het werk aanzienlijk verbetert.
![]()
De gaming mini PC is in staat om een breed scala aan toepassingen te vervullen en kan comfortabel de meeste behoeften voor thuis, entertainment, kantoor en het bijpraten van tv-programma's enz. aan.
![]()
![]()
Uitgerust met TF-kaartsleuf, HDMI, USB3.0-interface, kan worden aangesloten op het dockingstation, zowel voor snelle gegevensoverdracht, video-uitvoer en andere doeleinden.
![]()