|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X31G |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze industriële mini PC is uitgerust met een Intel Core i5-6200U dual-core, quad-thread processor, met een hoogfrequente DDR4-geheugen, tot 32 GB en een snelle M.2 NVME 2280 solid-state harde schijf. Alle aspecten van de computer zijn verbeterd voor reactiesnelheid en verwerkingssnelheid, om te voldoen aan de behoeften van de industrie en andere omgevingen.
Als fanless industriële pc wordt deze aangedreven door rijke interfaces, zoals 2*RS232 COM, 2*Gigabit Ethernet, 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*HDMI, 1*VGA enzovoort. Deze kunnen flexibel worden aangepast aan apparaten met verschillende snelheden en kunnen worden aangesloten op meerdere monitoren, tv's, projectoren en andere apparatuur, ondersteuning voor 4K HD-uitvoerweergave. Geschikt voor multimedia in schoolonderwijs, reclameschermen voor buitenshuis/binnenshuis in fabrieken en andere toepassingen.
| CPU | Intel Core i5-6200U Dual-Core Quad-Thread, Hoogfrequentie 2.3GHz, FLEX 2.8GHz |
| GPU | Intel® HD Graphics 520 |
| Geheugen | 1*DDR4 SODIMM, tot 32 GB |
| Harde Schijf | 1*M.2 NVME 2280 SSD, 1*SATA SSD/HDD 6GB/S (De hele machine ondersteunt geen 2,5-inch harde schijf) |
| Ethernet | 2*RTL8111H Gigabit Ethernet, ondersteunt Wake-on-LAN en PXE-boot |
| I/O Interface | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*RS232 COM, 1*VGA, 1*HDMI, 1*DC 12V, 1*SPK/MIC, 1*Aan/uit-knop |
| Uitbreidingsslot |
1*M.2 slot, Ondersteunt WIFI/Bluetooth module, 1*M.2 slot, Ondersteunt 4G/5G module, moederbord met SIM-kaartsleuf |
| Besturingssysteem | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| Installatie | Desktop en wandmontage |
| Voeding | 12V5A |
| Afmetingen | 180*128*55 mm |
| Gewicht | Ongeveer 1,2 Kg |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Zilver |
| Geschikte Temperatuur |
Bedrijfstemperatuur: -10℃ tot +60℃, Opslagtemperatuur: -30℃ tot +70℃, Opslagvochtigheid: 5%~95% (relatieve vochtigheid, geen condensatie) |
Deze industriële mini PC is uitgerust met een Intel Core i5-6200U dual-core, quad-thread processor, met hoogfrequent geheugen en een snelle solid-state harde schijf. Alle aspecten van de computer zijn verbeterd voor reactiesnelheid en verwerkingssnelheid, om te voldoen aan de behoeften van de industrie en andere omgevingen.
![]()
De industriële controle-pc, met sterke hardwareondersteuning, is stabieler dan gewone computers en heeft een groter aanpassingsvermogen aan de omgeving. Het kan normaal functioneren, zelfs in diverse zware omgevingen zoals industrieel stof, hoge temperaturen en trillingen.
![]()
Volledig aluminiumlegering materiaalproces, de voorkant van het bureau met een banner-rastervorm, gesloten eenheidsvorming, lichaam en radiator, of het nu gaat om een omgeving met hoge trillingen/stofomgeving, hoge en lage temperatuuromgeving, het kan ook goed worden aangepast en normaal functioneren.
![]()
Deze Intel Core i5-6200U industriële mini PC is uitgerust met 1*VGA en 1*HDMI poorten, die synchrone of asynchrone dubbele schermweergave ondersteunen.
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X31G |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze industriële mini PC is uitgerust met een Intel Core i5-6200U dual-core, quad-thread processor, met een hoogfrequente DDR4-geheugen, tot 32 GB en een snelle M.2 NVME 2280 solid-state harde schijf. Alle aspecten van de computer zijn verbeterd voor reactiesnelheid en verwerkingssnelheid, om te voldoen aan de behoeften van de industrie en andere omgevingen.
Als fanless industriële pc wordt deze aangedreven door rijke interfaces, zoals 2*RS232 COM, 2*Gigabit Ethernet, 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*HDMI, 1*VGA enzovoort. Deze kunnen flexibel worden aangepast aan apparaten met verschillende snelheden en kunnen worden aangesloten op meerdere monitoren, tv's, projectoren en andere apparatuur, ondersteuning voor 4K HD-uitvoerweergave. Geschikt voor multimedia in schoolonderwijs, reclameschermen voor buitenshuis/binnenshuis in fabrieken en andere toepassingen.
| CPU | Intel Core i5-6200U Dual-Core Quad-Thread, Hoogfrequentie 2.3GHz, FLEX 2.8GHz |
| GPU | Intel® HD Graphics 520 |
| Geheugen | 1*DDR4 SODIMM, tot 32 GB |
| Harde Schijf | 1*M.2 NVME 2280 SSD, 1*SATA SSD/HDD 6GB/S (De hele machine ondersteunt geen 2,5-inch harde schijf) |
| Ethernet | 2*RTL8111H Gigabit Ethernet, ondersteunt Wake-on-LAN en PXE-boot |
| I/O Interface | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*RS232 COM, 1*VGA, 1*HDMI, 1*DC 12V, 1*SPK/MIC, 1*Aan/uit-knop |
| Uitbreidingsslot |
1*M.2 slot, Ondersteunt WIFI/Bluetooth module, 1*M.2 slot, Ondersteunt 4G/5G module, moederbord met SIM-kaartsleuf |
| Besturingssysteem | Windows 10, Windows 11, Linux, etc. |
| Installatie | Desktop en wandmontage |
| Voeding | 12V5A |
| Afmetingen | 180*128*55 mm |
| Gewicht | Ongeveer 1,2 Kg |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Zilver |
| Geschikte Temperatuur |
Bedrijfstemperatuur: -10℃ tot +60℃, Opslagtemperatuur: -30℃ tot +70℃, Opslagvochtigheid: 5%~95% (relatieve vochtigheid, geen condensatie) |
Deze industriële mini PC is uitgerust met een Intel Core i5-6200U dual-core, quad-thread processor, met hoogfrequent geheugen en een snelle solid-state harde schijf. Alle aspecten van de computer zijn verbeterd voor reactiesnelheid en verwerkingssnelheid, om te voldoen aan de behoeften van de industrie en andere omgevingen.
![]()
De industriële controle-pc, met sterke hardwareondersteuning, is stabieler dan gewone computers en heeft een groter aanpassingsvermogen aan de omgeving. Het kan normaal functioneren, zelfs in diverse zware omgevingen zoals industrieel stof, hoge temperaturen en trillingen.
![]()
Volledig aluminiumlegering materiaalproces, de voorkant van het bureau met een banner-rastervorm, gesloten eenheidsvorming, lichaam en radiator, of het nu gaat om een omgeving met hoge trillingen/stofomgeving, hoge en lage temperatuuromgeving, het kan ook goed worden aangepast en normaal functioneren.
![]()
Deze Intel Core i5-6200U industriële mini PC is uitgerust met 1*VGA en 1*HDMI poorten, die synchrone of asynchrone dubbele schermweergave ondersteunen.
![]()
![]()