| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X35 2LAN 2COM |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 3 assen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Onze X35 fanless mini pc kan worden uitgerust met Intel Core i5-8250U 4 Cores 8 Threads high-performance processor, met krachtige rekenkracht en snelle reactietijd.
Als een mini desktop computer gebruikt in het industriële veld, is het ook uitgerust met 2 Gigabit Ethernet poorten en 2 seriële poorten, die verschillende apparaten en netwerken kunnen verbinden, high-speed dataoverdracht en stabiele communicatie tussen apparaten kunnen realiseren, en voldoen aan diverse verbindingsbehoeften.
Tegelijkertijd helpt het low-power ontwerp, energiebesparing en milieubescherming, niet alleen om uw operationele kosten te verlagen, u veel elektriciteitskosten te besparen tijdens langdurige werking, maar vermindert ook de impact op het milieu.
| CPU | Intel Core i5 8250U 4 Cores 8 Threads Processor, 3.40 GHz Max Turbo Frequentie, 6 MB Intel® Smart Cache, 15W TDP |
| Geheugen |
1*Single-channel SODIMM slot, Ondersteunt DDR4 2400MHz; Max Tot 16GB (4G/8G/16G optioneel) |
| Harde Schijf | 1*Full-height mSATA SSD socket (120G/240G/480G/960G SSD optioneel) |
| Ethernet | 1*RJ45 10/100/1000Mbps Realtek 8111F Gigabits Ethernet, Ondersteunt Wake-up On LAN |
| Display | 1*VGA, 1*HDMI, Ondersteunt Synchrone En Asynchrone Weergave |
| Audio | Realtek ALC662 audio control chip, ondersteunt dual-channel, stereo, Line out |
| Uitbreiding | 1×Half-height Mini PCIE |
| Besturingssysteem |
Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu, CentOS
|
| Voeding | 1*DC-IN 5.5*2.5, 12V 5A/60W (AC TO DC, 100~240V) |
| I/O Interface | 4*USB3.0, 2*Gigabit Ethernet, 2*COM, 1*VGA, 1*HDMI, 1*AUD, 1*DC, 1*Power Switch, 2*WiFi Antenna |
| Afmetingen | 134mm*127mm*46mm |
| Gewicht | Ongeveer 1.0kg |
| Installatie | VESA/Wandmontage/Desktop |
| Materiaal | Aluminiumlegering Chassis |
| Geschikte Temperatuur | Werktemperatuur: -20°C tot 65°C; Opslagtemperatuur: 15°C tot 35°C; Werkvochtigheid: 5% tot 95% (relatieve vochtigheid, geen condensatie) |
Deze mini pc uitgerust met Intel® Core i5-8250U quad-core acht-thread processor, de maximale turbo frequentie kan 3.40 GHz bereiken, 6MB smart cache en 15W low power design. De Intel® UHD Graphics 620 core graphics ondersteunt 4K display output, voldoet aan de multi-screen samenwerking en high-resolution eisen in industriële scenario's, en kan gemakkelijk complexe grafische verwerkingstaken aan.
De industriële fanless computer is uitgerust met een nieuwe generatie core serie processors, ver superieur aan de prestaties van de zesde en zevende generatie, en kan beter voldoen aan de hogere eisen van moderne industrieën.
![]()
De mini desktop pc uitgerust met 2 RS232 standaard seriële interfaces, het heeft een hoge compatibiliteit en faciliteert signaaloverdracht tussen de host en diverse seriële poort apparaten.
![]()
Intel Core fanless industriële pc maakt gebruik van intelligente temperatuurregeling ventilator actieve koeling, redelijk koel luchtstroom ontwerp, neemt snel de warmte weg, zodat de host langdurig stabiel werkt.
![]()
De mini industriële controle host heeft hoge prestaties en is ontworpen om te voldoen aan de hogere eisen van moderne industrieën. De algehele prestaties zijn met 50% verbeterd ten opzichte van eerdere generaties. Het kan worden toegepast op machine vision, gezichtsherkenning, intelligente robots, industriële automatisering en andere scenario's.
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X35 2LAN 2COM |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Onze X35 fanless mini pc kan worden uitgerust met Intel Core i5-8250U 4 Cores 8 Threads high-performance processor, met krachtige rekenkracht en snelle reactietijd.
Als een mini desktop computer gebruikt in het industriële veld, is het ook uitgerust met 2 Gigabit Ethernet poorten en 2 seriële poorten, die verschillende apparaten en netwerken kunnen verbinden, high-speed dataoverdracht en stabiele communicatie tussen apparaten kunnen realiseren, en voldoen aan diverse verbindingsbehoeften.
Tegelijkertijd helpt het low-power ontwerp, energiebesparing en milieubescherming, niet alleen om uw operationele kosten te verlagen, u veel elektriciteitskosten te besparen tijdens langdurige werking, maar vermindert ook de impact op het milieu.
| CPU | Intel Core i5 8250U 4 Cores 8 Threads Processor, 3.40 GHz Max Turbo Frequentie, 6 MB Intel® Smart Cache, 15W TDP |
| Geheugen |
1*Single-channel SODIMM slot, Ondersteunt DDR4 2400MHz; Max Tot 16GB (4G/8G/16G optioneel) |
| Harde Schijf | 1*Full-height mSATA SSD socket (120G/240G/480G/960G SSD optioneel) |
| Ethernet | 1*RJ45 10/100/1000Mbps Realtek 8111F Gigabits Ethernet, Ondersteunt Wake-up On LAN |
| Display | 1*VGA, 1*HDMI, Ondersteunt Synchrone En Asynchrone Weergave |
| Audio | Realtek ALC662 audio control chip, ondersteunt dual-channel, stereo, Line out |
| Uitbreiding | 1×Half-height Mini PCIE |
| Besturingssysteem |
Windows 8, Windows 10, Linux, Ubuntu, CentOS
|
| Voeding | 1*DC-IN 5.5*2.5, 12V 5A/60W (AC TO DC, 100~240V) |
| I/O Interface | 4*USB3.0, 2*Gigabit Ethernet, 2*COM, 1*VGA, 1*HDMI, 1*AUD, 1*DC, 1*Power Switch, 2*WiFi Antenna |
| Afmetingen | 134mm*127mm*46mm |
| Gewicht | Ongeveer 1.0kg |
| Installatie | VESA/Wandmontage/Desktop |
| Materiaal | Aluminiumlegering Chassis |
| Geschikte Temperatuur | Werktemperatuur: -20°C tot 65°C; Opslagtemperatuur: 15°C tot 35°C; Werkvochtigheid: 5% tot 95% (relatieve vochtigheid, geen condensatie) |
Deze mini pc uitgerust met Intel® Core i5-8250U quad-core acht-thread processor, de maximale turbo frequentie kan 3.40 GHz bereiken, 6MB smart cache en 15W low power design. De Intel® UHD Graphics 620 core graphics ondersteunt 4K display output, voldoet aan de multi-screen samenwerking en high-resolution eisen in industriële scenario's, en kan gemakkelijk complexe grafische verwerkingstaken aan.
De industriële fanless computer is uitgerust met een nieuwe generatie core serie processors, ver superieur aan de prestaties van de zesde en zevende generatie, en kan beter voldoen aan de hogere eisen van moderne industrieën.
![]()
De mini desktop pc uitgerust met 2 RS232 standaard seriële interfaces, het heeft een hoge compatibiliteit en faciliteert signaaloverdracht tussen de host en diverse seriële poort apparaten.
![]()
Intel Core fanless industriële pc maakt gebruik van intelligente temperatuurregeling ventilator actieve koeling, redelijk koel luchtstroom ontwerp, neemt snel de warmte weg, zodat de host langdurig stabiel werkt.
![]()
De mini industriële controle host heeft hoge prestaties en is ontworpen om te voldoen aan de hogere eisen van moderne industrieën. De algehele prestaties zijn met 50% verbeterd ten opzichte van eerdere generaties. Het kan worden toegepast op machine vision, gezichtsherkenning, intelligente robots, industriële automatisering en andere scenario's.
![]()