|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X46G Intel Core I5 7200U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $120-$150, Negotiable |
| Levertijd: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Onze Intel Core i5 7200U fanless industriële mini-computer maakt gebruik van een fanless koelarchitectuur en een efficiënt fin-ontwerp om een stabiel thermisch beheersysteem te creëren, zodat de hardware op een ideale bedrijfstemperatuur blijft in zware industriële omgevingen. Het is compact van formaat en neemt niet veel ruimte in beslag, waardoor het gemakkelijk overal te installeren is.
Met de ondersteuning van de Intel Core i5 7200U high-performance processor en rijke professionele interfaces, zijn gegevensverwerking en -transmissie efficiënt en nauwkeurig, en dient het als een betrouwbare hoeksteen voor toepassingen zoals industriële automatisering en intelligente monitoring.
| Processor | OndersteuntIntel Core i5-7200U |
| Geheugen | 1* SO-DIMM geheugenslot, DDR4-geheugen, tot 16GB ondersteund |
| Scherm | 1* VGA-interface, 1* HDMI-interface (ondersteunt 4k30Hz), ondersteunt VGA en HDMI synchrone/asynchrone weergave. |
| Netwerk | 2* Realtek RTL8111H Gigabit netwerkkaarten, ondersteunt netwerk wake-up/PXE |
| Opslag |
1* 7pin SATA3.0 harde schijf-interface met een transmissiesnelheid van 6Gbps, en 1* M.2 Key-M 2280 slot (M.2 PCIE en STAT harde schijven zijn zelfaanpassend) |
| Uitbreidingsslot | 1* Mini-PCIe slot (ondersteunt WIFI en 4G modules) |
| I/O Interface | 2* USB2.0, 4* USB3.0, 2* COM (RS485), 2* LAN, 1* HDMI, 1* VGA, 1* DC IN, 1* AUDIO |
| Voeding | 12V 5A |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -10°C tot +60°C,Opslagtemperatuur: -20°C ~ 70°C |
Onze industriële fanless mini-computer is uitgerust met DDR4-geheugen en M.2 SSD. Het DDR4-geheugen biedt snellere frequentie, snellere respons en lager stroomverbruik. De M.2 SSD maakt snellere transmissie mogelijk, samen met trillingsbestendigheid en anti-interferentiecapaciteiten. En het kan gemakkelijk complexe taken aan, zoals industriële gegevensverwerking en apparatuurbewaking, en de berekening is efficiënt en stabiel.Intel i5 7200U 2 LAN 2 COM Fanless Industriële PC
![]()
Daarnaast is het ook nuttig in digital signage, multimedia-educatie, tourniquet-toegangscontrolesystemen en express-afhaalkluizen, en biedt het betrouwbare ondersteuning voor diverse gebieden.
Intel i5 7200U 2 LAN 2 COM Fanless Industriële PC
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X46G Intel Core I5 7200U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $120-$150, Negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Onze Intel Core i5 7200U fanless industriële mini-computer maakt gebruik van een fanless koelarchitectuur en een efficiënt fin-ontwerp om een stabiel thermisch beheersysteem te creëren, zodat de hardware op een ideale bedrijfstemperatuur blijft in zware industriële omgevingen. Het is compact van formaat en neemt niet veel ruimte in beslag, waardoor het gemakkelijk overal te installeren is.
Met de ondersteuning van de Intel Core i5 7200U high-performance processor en rijke professionele interfaces, zijn gegevensverwerking en -transmissie efficiënt en nauwkeurig, en dient het als een betrouwbare hoeksteen voor toepassingen zoals industriële automatisering en intelligente monitoring.
| Processor | OndersteuntIntel Core i5-7200U |
| Geheugen | 1* SO-DIMM geheugenslot, DDR4-geheugen, tot 16GB ondersteund |
| Scherm | 1* VGA-interface, 1* HDMI-interface (ondersteunt 4k30Hz), ondersteunt VGA en HDMI synchrone/asynchrone weergave. |
| Netwerk | 2* Realtek RTL8111H Gigabit netwerkkaarten, ondersteunt netwerk wake-up/PXE |
| Opslag |
1* 7pin SATA3.0 harde schijf-interface met een transmissiesnelheid van 6Gbps, en 1* M.2 Key-M 2280 slot (M.2 PCIE en STAT harde schijven zijn zelfaanpassend) |
| Uitbreidingsslot | 1* Mini-PCIe slot (ondersteunt WIFI en 4G modules) |
| I/O Interface | 2* USB2.0, 4* USB3.0, 2* COM (RS485), 2* LAN, 1* HDMI, 1* VGA, 1* DC IN, 1* AUDIO |
| Voeding | 12V 5A |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -10°C tot +60°C,Opslagtemperatuur: -20°C ~ 70°C |
Onze industriële fanless mini-computer is uitgerust met DDR4-geheugen en M.2 SSD. Het DDR4-geheugen biedt snellere frequentie, snellere respons en lager stroomverbruik. De M.2 SSD maakt snellere transmissie mogelijk, samen met trillingsbestendigheid en anti-interferentiecapaciteiten. En het kan gemakkelijk complexe taken aan, zoals industriële gegevensverwerking en apparatuurbewaking, en de berekening is efficiënt en stabiel.Intel i5 7200U 2 LAN 2 COM Fanless Industriële PC
![]()
Daarnaast is het ook nuttig in digital signage, multimedia-educatie, tourniquet-toegangscontrolesystemen en express-afhaalkluizen, en biedt het betrouwbare ondersteuning voor diverse gebieden.
Intel i5 7200U 2 LAN 2 COM Fanless Industriële PC
![]()
![]()