|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X46G Intel Core i3 8130U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $119.3-$236.2, Negotiable |
| Levertijd: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Onze fanless industriële mini-pc, aangedreven door de Intel Core i3 8130U, beschikt over een fanless koelontwerp. Een efficiënte vin-gebaseerde structuur creëert een stabiel thermisch beheersysteem, waardoor hardware op optimale bedrijfstemperaturen blijft, zelfs in zware industriële omgevingen.
De compacte vormfactor neemt minimale ruimte in beslag, waardoor eenvoudige installatie op diverse locaties mogelijk is. Ondersteund door de krachtige Intel Core i3 8130U processor en een rijke set professionele interfaces, maakt het efficiënte en nauwkeurige gegevensverwerking en -transmissie mogelijk. Dit maakt het een betrouwbare basis voor toepassingen zoals industriële automatisering en intelligente monitoring.
| Processor | Ondersteunt Intel Core i3 8130U |
| Geheugen | 1* SO-DIMM geheugenslot, DDR4-geheugen, tot 16 GB ondersteund |
| Scherm | 1* VGA-interface, 1* HDMI-interface (ondersteunt 4k30Hz), ondersteunt synchrone/asynchrone VGA- en HDMI-weergave. |
| Netwerk | 2* Realtek RTL8111H Gigabit netwerkkaarten, ondersteunt netwerk wake-up/PXE |
| Opslag |
1* 7pin SATA3.0 harde schijf-interface met een transmissiesnelheid van 6 Gbps, en 1* M.2 Key-M 2280 slot (M.2 PCIE en STAT harde schijven zijn zelfaanpassend) |
| Uitbreidingsslot | 1* Mini-PCIe slot (ondersteunt WIFI en 4G modules) |
| I/O Interface | 2* USB2.0, 4* USB3.0, 2* COM (RS485), 2* LAN, 1* HDMI, 1* VGA, 1* DC IN, 1* AUDIO |
| Voeding | 12V 5A |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -10℃ tot +60℃, Opslagtemperatuur: -20℃ ~ 70℃ |
Onze industriële fanless mini-computer wordt geleverd met DDR4-geheugen en een M.2 SSD. Het DDR4-geheugen biedt een hogere frequentie, een snellere respons en een lager stroomverbruik. De M.2 SSD maakt snellere transmissie mogelijk, terwijl het ook trillingsbestendige en anti-interferentie functies heeft. Het kan moeiteloos complexe taken aan, zoals industriële gegevensverwerking en apparatuurbewaking, en levert efficiënte en stabiele computerprestaties.
![]()
Ons fanless industriële pc-apparaat is toepasbaar in een breed scala aan scenario's. Binnen industriële zones kan het een cruciale rol spelen in productiecontrole. Het kan ook worden ingezet in CNC-werktuigmachines en frisdrankautomaten.
Bovendien is het nuttig in digital signage, multimedia-educatie, tourniquet-toegangscontrolesystemen en express-afhaalkluizen, en biedt het betrouwbare ondersteuning op diverse gebieden.
![]()
De overvloedige interfaces bieden ongeëvenaarde connectiviteit. Zoals in de afbeelding te zien is, vereenvoudigen meerdere interfaces – waaronder de aan/uit-schakelaar, USB 3.0, RS485 COM, AUD, Audio-interface, Gigabit Ethernet-poort, High-Definition Interface, VGA-poort en voedingspoort – het aansluiten van diverse apparaten. Of het nu gaat om een camera, sensor of andere externe apparatuur, u kunt snel een efficiënt werksysteem opzetten. Het functioneert als een universele verbindingshub, waardoor uw apparaten naadloos samenwerken.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X46G Intel Core i3 8130U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $119.3-$236.2, Negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Onze fanless industriële mini-pc, aangedreven door de Intel Core i3 8130U, beschikt over een fanless koelontwerp. Een efficiënte vin-gebaseerde structuur creëert een stabiel thermisch beheersysteem, waardoor hardware op optimale bedrijfstemperaturen blijft, zelfs in zware industriële omgevingen.
De compacte vormfactor neemt minimale ruimte in beslag, waardoor eenvoudige installatie op diverse locaties mogelijk is. Ondersteund door de krachtige Intel Core i3 8130U processor en een rijke set professionele interfaces, maakt het efficiënte en nauwkeurige gegevensverwerking en -transmissie mogelijk. Dit maakt het een betrouwbare basis voor toepassingen zoals industriële automatisering en intelligente monitoring.
| Processor | Ondersteunt Intel Core i3 8130U |
| Geheugen | 1* SO-DIMM geheugenslot, DDR4-geheugen, tot 16 GB ondersteund |
| Scherm | 1* VGA-interface, 1* HDMI-interface (ondersteunt 4k30Hz), ondersteunt synchrone/asynchrone VGA- en HDMI-weergave. |
| Netwerk | 2* Realtek RTL8111H Gigabit netwerkkaarten, ondersteunt netwerk wake-up/PXE |
| Opslag |
1* 7pin SATA3.0 harde schijf-interface met een transmissiesnelheid van 6 Gbps, en 1* M.2 Key-M 2280 slot (M.2 PCIE en STAT harde schijven zijn zelfaanpassend) |
| Uitbreidingsslot | 1* Mini-PCIe slot (ondersteunt WIFI en 4G modules) |
| I/O Interface | 2* USB2.0, 4* USB3.0, 2* COM (RS485), 2* LAN, 1* HDMI, 1* VGA, 1* DC IN, 1* AUDIO |
| Voeding | 12V 5A |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -10℃ tot +60℃, Opslagtemperatuur: -20℃ ~ 70℃ |
Onze industriële fanless mini-computer wordt geleverd met DDR4-geheugen en een M.2 SSD. Het DDR4-geheugen biedt een hogere frequentie, een snellere respons en een lager stroomverbruik. De M.2 SSD maakt snellere transmissie mogelijk, terwijl het ook trillingsbestendige en anti-interferentie functies heeft. Het kan moeiteloos complexe taken aan, zoals industriële gegevensverwerking en apparatuurbewaking, en levert efficiënte en stabiele computerprestaties.
![]()
Ons fanless industriële pc-apparaat is toepasbaar in een breed scala aan scenario's. Binnen industriële zones kan het een cruciale rol spelen in productiecontrole. Het kan ook worden ingezet in CNC-werktuigmachines en frisdrankautomaten.
Bovendien is het nuttig in digital signage, multimedia-educatie, tourniquet-toegangscontrolesystemen en express-afhaalkluizen, en biedt het betrouwbare ondersteuning op diverse gebieden.
![]()
De overvloedige interfaces bieden ongeëvenaarde connectiviteit. Zoals in de afbeelding te zien is, vereenvoudigen meerdere interfaces – waaronder de aan/uit-schakelaar, USB 3.0, RS485 COM, AUD, Audio-interface, Gigabit Ethernet-poort, High-Definition Interface, VGA-poort en voedingspoort – het aansluiten van diverse apparaten. Of het nu gaat om een camera, sensor of andere externe apparatuur, u kunt snel een efficiënt werksysteem opzetten. Het functioneert als een universele verbindingshub, waardoor uw apparaten naadloos samenwerken.
![]()