|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X46G Intel Core I5 8250U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $160-$190, Negotiable |
| Levertijd: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Uitgerust met een Intel Core i5 8250U processor, maakt onze fanless industriële mini-pc gebruik van een fanless koelarchitectuur. Door gebruik te maken van een efficiënt vinontwerp, construeert het een stabiel thermisch beheersysteem. Dit zorgt ervoor dat, zelfs in zware industriële omgevingen, de hardware op een ideale bedrijfstemperatuur blijft.
Met een compacte vormfactor neemt het minimale ruimte in beslag, wat een probleemloze installatie op elke locatie vergemakkelijkt. Gesteund door de krachtige Intel Core i5 8250U processor en een schat aan professionele interfaces, maakt het gegevensverwerking en -transmissie zowel efficiënt als nauwkeurig. Zo fungeert het als een betrouwbare hoeksteen voor toepassingen zoals industriële automatisering en intelligente monitoring.
| Processor | OndersteuntIntel Corei5 8250U |
| Geheugen | 1* SO-DIMM geheugenslot, DDR4-geheugen, tot 16 GB ondersteund |
| Scherm | 1* VGA-interface, 1* HDMI-interface (ondersteunt 4k30Hz), ondersteunt synchrone/asynchrone VGA- en HDMI-weergave. |
| Netwerk | 2* Realtek RTL8111H Gigabit netwerkkaarten, ondersteunt netwerk wake-up/PXE |
| Opslag |
1* 7pin SATA3.0 harde schijf interface met een transmissiesnelheid van 6 Gbps, en 1* M.2 Key-M 2280 slot (M.2 PCIE en STAT harde schijven zijn zelfaanpassend) |
| Uitbreidingsslot | 1* Mini-PCIe slot (ondersteunt WIFI en 4G modules) |
| I/O Interface | 2* USB2.0, 4* USB3.0, 2* COM (RS485), 2* LAN, 1* HDMI, 1* VGA, 1* DC IN, 1* AUDIO |
| Voeding | 12V 5A |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -10°C tot +60°C, Opslagtemperatuur: -20°C ~ 70°C |
Onze industriële fanless mini-computer is uitgerust met DDR4-geheugen en een M.2 SSD. Het DDR4-geheugen biedt een snellere frequentie, een snellere respons en een lager stroomverbruik. De M.2 SSD maakt snellere transmissie mogelijk, samen met trillingsbestendige en anti-interferentie capaciteiten. Het kan moeiteloos complexe taken aan, zoals industriële gegevensverwerking en apparatuurbewaking, en de berekeningen zijn zowel efficiënt als stabiel.
![]()
Ons fanless industriële pc-apparaat biedt brede toepasbaarheid in diverse scenario's. In industriële omgevingen kan het een cruciale rol spelen in productiecontrole. Het vindt ook toepassing in CNC-werktuigmachines en frisdrankautomaten.
Daarnaast is het waardevol in digital signage, multimedia-educatie, tourniquet-toegangscontrolesystemen en express-afhaalkluizen — en levert het betrouwbare ondersteuning aan een breed scala aan gebieden.
![]()
Dankzij de rijke interfaces bereikt deze fanless industriële pc een ongeëvenaarde connectiviteit. Zoals de afbeelding laat zien, wordt deze geleverd met meerdere interfaces – Power Switch, USB 3.0, RS485 COM, AUD, Audio Interface, Gigabit Ethernet poort, High-Definition Interface, VGA poort en Power poort. Deze interfaces vereenvoudigen het aansluiten van diverse apparaten voor u. Of het nu gaat om een camera, sensor of andere externe apparaten, u kunt snel een efficiënt werksysteem bouwen. Het functioneert als een universele verbindingshub, waardoor uw apparaten naadloos gecoördineerd kunnen werken.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X46G Intel Core I5 8250U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $160-$190, Negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Uitgerust met een Intel Core i5 8250U processor, maakt onze fanless industriële mini-pc gebruik van een fanless koelarchitectuur. Door gebruik te maken van een efficiënt vinontwerp, construeert het een stabiel thermisch beheersysteem. Dit zorgt ervoor dat, zelfs in zware industriële omgevingen, de hardware op een ideale bedrijfstemperatuur blijft.
Met een compacte vormfactor neemt het minimale ruimte in beslag, wat een probleemloze installatie op elke locatie vergemakkelijkt. Gesteund door de krachtige Intel Core i5 8250U processor en een schat aan professionele interfaces, maakt het gegevensverwerking en -transmissie zowel efficiënt als nauwkeurig. Zo fungeert het als een betrouwbare hoeksteen voor toepassingen zoals industriële automatisering en intelligente monitoring.
| Processor | OndersteuntIntel Corei5 8250U |
| Geheugen | 1* SO-DIMM geheugenslot, DDR4-geheugen, tot 16 GB ondersteund |
| Scherm | 1* VGA-interface, 1* HDMI-interface (ondersteunt 4k30Hz), ondersteunt synchrone/asynchrone VGA- en HDMI-weergave. |
| Netwerk | 2* Realtek RTL8111H Gigabit netwerkkaarten, ondersteunt netwerk wake-up/PXE |
| Opslag |
1* 7pin SATA3.0 harde schijf interface met een transmissiesnelheid van 6 Gbps, en 1* M.2 Key-M 2280 slot (M.2 PCIE en STAT harde schijven zijn zelfaanpassend) |
| Uitbreidingsslot | 1* Mini-PCIe slot (ondersteunt WIFI en 4G modules) |
| I/O Interface | 2* USB2.0, 4* USB3.0, 2* COM (RS485), 2* LAN, 1* HDMI, 1* VGA, 1* DC IN, 1* AUDIO |
| Voeding | 12V 5A |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -10°C tot +60°C, Opslagtemperatuur: -20°C ~ 70°C |
Onze industriële fanless mini-computer is uitgerust met DDR4-geheugen en een M.2 SSD. Het DDR4-geheugen biedt een snellere frequentie, een snellere respons en een lager stroomverbruik. De M.2 SSD maakt snellere transmissie mogelijk, samen met trillingsbestendige en anti-interferentie capaciteiten. Het kan moeiteloos complexe taken aan, zoals industriële gegevensverwerking en apparatuurbewaking, en de berekeningen zijn zowel efficiënt als stabiel.
![]()
Ons fanless industriële pc-apparaat biedt brede toepasbaarheid in diverse scenario's. In industriële omgevingen kan het een cruciale rol spelen in productiecontrole. Het vindt ook toepassing in CNC-werktuigmachines en frisdrankautomaten.
Daarnaast is het waardevol in digital signage, multimedia-educatie, tourniquet-toegangscontrolesystemen en express-afhaalkluizen — en levert het betrouwbare ondersteuning aan een breed scala aan gebieden.
![]()
Dankzij de rijke interfaces bereikt deze fanless industriële pc een ongeëvenaarde connectiviteit. Zoals de afbeelding laat zien, wordt deze geleverd met meerdere interfaces – Power Switch, USB 3.0, RS485 COM, AUD, Audio Interface, Gigabit Ethernet poort, High-Definition Interface, VGA poort en Power poort. Deze interfaces vereenvoudigen het aansluiten van diverse apparaten voor u. Of het nu gaat om een camera, sensor of andere externe apparaten, u kunt snel een efficiënt werksysteem bouwen. Het functioneert als een universele verbindingshub, waardoor uw apparaten naadloos gecoördineerd kunnen werken.
![]()