|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | Intel Core i5 6300U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $115-$145, Negotiable |
| Levertijd: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Onze ventilatorloze industriële mini-pc is uitgerust met een Intel Core i5 6300U-processor en beschikt over een ventilatorloze koelsysteem.het handhaven van ideale werktemperaturen, zelfs in harde industriële omgevingenDe compacte vormfactor zorgt voor een gemakkelijke installatie op elke locatie.het zorgt voor een efficiënte en nauwkeurige gegevensverwerking en -overdrachtDit maakt het een betrouwbare basis voor toepassingen zoals industriële automatisering en intelligente monitoring.
| Verwerker | OndersteuningIntel Core i5 6300U |
| Geheugen | 1* SO-DIMM geheugen slot, DDR4-geheugen, tot 16 GB ondersteund |
| Afbeelding | 1* VGA-interface, 1* HDMI-interface (ondersteunt 4k30Hz), ondersteunt VGA en HDMI synchrone/asynchrone weergave. |
| Netwerk | 2* Realtek RTL8111H Gigabit netwerkkaarten, ondersteunt netwerk wake-up/PXE |
| Bewaarplaats |
1* 7pin SATA3.0 harde schijfinterface met een transmissie-snelheid van 6 Gbps en 1* M.2 Key-M 2280 slot (M.2 PCIE- en STAT-harde schijven zijn zelfadapterend) |
| Uitbreidingsslot | 1* Mini-PCIe-slot (ondersteunt WIFI- en 4G-modules) |
| I/O-interface | 2* USB2.0, 4* USB3.0, 2* COM (RS485), 2* LAN, 1* HDMI, 1* VGA, 1* DC IN, 1* AUDIO |
| Stroomvoorziening | 12V 5A |
| Geschikte temperatuur | Operatietemperatuur: -10 °C tot +60 °C,Bergingstemperatuur: -20 °C ~ 70 °C |
Onze industriële ventilatorloze minicomputer is uitgerust met DDR4-geheugen en een M.2 SSD.2 SSD zorgt voor snelle gegevensoverdracht en is ontworpen om trillingsbestendig en interferentiebeveiligd te zijnDit apparaat verwerkt complexe taken zoals industriële gegevensverwerking en apparatuurbewaking efficiënt en levert betrouwbare en stabiele prestaties.
![]()
Onze ventilatorloze industriële pc-apparaat is veelzijdig, geschikt voor verschillende toepassingen.Het is ook ideaal voor CNC-gereedschapsmachines en drankautomatenDaarnaast ondersteunt het digitale borden, multimedia-educatie, toegangscontrolesystemen voor draaistellen en express-ophaallokkers, waardoor betrouwbare hulp in meerdere sectoren wordt geboden.
![]()
Dankzij zijn rijke interfaces bereikt deze ventilatorloze industriële pc een ongeëvenaarde connectiviteit.0, RS485 COM, AUD, Audio Interface, Gigabit Ethernet, HDMI, VGA, en Power-poort. Deze poorten vereenvoudigen het aansluiten van verschillende apparaten, of een camera, sensor, of andere externe apparatuur,zodat u snel een efficiënt systeem kunt opbouwenHet fungeert als een universele verbindingshub, waardoor naadloze coördinatie tussen uw apparaten mogelijk is.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | Intel Core i5 6300U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $115-$145, Negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Onze ventilatorloze industriële mini-pc is uitgerust met een Intel Core i5 6300U-processor en beschikt over een ventilatorloze koelsysteem.het handhaven van ideale werktemperaturen, zelfs in harde industriële omgevingenDe compacte vormfactor zorgt voor een gemakkelijke installatie op elke locatie.het zorgt voor een efficiënte en nauwkeurige gegevensverwerking en -overdrachtDit maakt het een betrouwbare basis voor toepassingen zoals industriële automatisering en intelligente monitoring.
| Verwerker | OndersteuningIntel Core i5 6300U |
| Geheugen | 1* SO-DIMM geheugen slot, DDR4-geheugen, tot 16 GB ondersteund |
| Afbeelding | 1* VGA-interface, 1* HDMI-interface (ondersteunt 4k30Hz), ondersteunt VGA en HDMI synchrone/asynchrone weergave. |
| Netwerk | 2* Realtek RTL8111H Gigabit netwerkkaarten, ondersteunt netwerk wake-up/PXE |
| Bewaarplaats |
1* 7pin SATA3.0 harde schijfinterface met een transmissie-snelheid van 6 Gbps en 1* M.2 Key-M 2280 slot (M.2 PCIE- en STAT-harde schijven zijn zelfadapterend) |
| Uitbreidingsslot | 1* Mini-PCIe-slot (ondersteunt WIFI- en 4G-modules) |
| I/O-interface | 2* USB2.0, 4* USB3.0, 2* COM (RS485), 2* LAN, 1* HDMI, 1* VGA, 1* DC IN, 1* AUDIO |
| Stroomvoorziening | 12V 5A |
| Geschikte temperatuur | Operatietemperatuur: -10 °C tot +60 °C,Bergingstemperatuur: -20 °C ~ 70 °C |
Onze industriële ventilatorloze minicomputer is uitgerust met DDR4-geheugen en een M.2 SSD.2 SSD zorgt voor snelle gegevensoverdracht en is ontworpen om trillingsbestendig en interferentiebeveiligd te zijnDit apparaat verwerkt complexe taken zoals industriële gegevensverwerking en apparatuurbewaking efficiënt en levert betrouwbare en stabiele prestaties.
![]()
Onze ventilatorloze industriële pc-apparaat is veelzijdig, geschikt voor verschillende toepassingen.Het is ook ideaal voor CNC-gereedschapsmachines en drankautomatenDaarnaast ondersteunt het digitale borden, multimedia-educatie, toegangscontrolesystemen voor draaistellen en express-ophaallokkers, waardoor betrouwbare hulp in meerdere sectoren wordt geboden.
![]()
Dankzij zijn rijke interfaces bereikt deze ventilatorloze industriële pc een ongeëvenaarde connectiviteit.0, RS485 COM, AUD, Audio Interface, Gigabit Ethernet, HDMI, VGA, en Power-poort. Deze poorten vereenvoudigen het aansluiten van verschillende apparaten, of een camera, sensor, of andere externe apparatuur,zodat u snel een efficiënt systeem kunt opbouwenHet fungeert als een universele verbindingshub, waardoor naadloze coördinatie tussen uw apparaten mogelijk is.
![]()