|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X34 6LAN |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $90.00 ~ $150.00 / Piece/Pieces |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze 6 LAN Firewall Router met een passief koelsysteem, geruisloos, stabiele warmteafvoer, met stabielere werking. Deze Mini Computer met 2955U I3 I5 I7 4e 5e generatie processor, laag verbruik, energiebesparend. Als 6 LAN Mini PC, ondersteunt VPN, breedband overlay, gedragsbeheer, intelligente stroomregeling, multi-dial op één lijn. Aan de andere kant ondersteunt deze Mini Desktop Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux, Centos, etc., geschikt voor computerruimtes, internetcafés, netwerkservers, hotels, bedrijven, etc.
|
CPU (Ondersteuning voor maatwerk) |
Intel Celeron 2955U: 2M Cache, 1.40 GHz, 2 Cores 2 Threads, TDP: 15W Core i3-4010U: 3M Cache, 1.70 GHz, 2 Cores 4 Threads, TDP: 15W Core i5-4200U: 3M Cache, tot 2.60 GHz, 2 Cores 4 Threads, TDP: 15W Core i3-5010U: 3M Cache, 2.10 GHz, 2 Cores 4 Threads, TDP: 15W |
| GPU |
Intel Celeron 2955U: Intel HD Graphics (Haswell GT1) Core i3-4010U/ i5-4200U: Intel HD Graphics 4400 Core i3-5010U: Intel HD Graphics 5500 |
| Geheugen | 1*DDR3L 1066/ 1333/ 1600MHz, 1.35V |
| Harde schijf | 1*Volledige hoogte mSATA socket SSD; 1*SATA 2.5" HDD |
| LAN | 6*RJ45 LAN(10/100/1000/ intel 211AT Gigabits Ethernet) |
| Uitbreiding | 1* Volledige hoogte Mini PCIe |
| HDMI | Maximale resolutie 3200×2000 @60Hz |
| Besturingssysteem | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, PFSense, etc |
| I/O-poort | 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*HDMI, 6*RJ45 LAN, 1*RS232 COM, 1*DC 12V, 1*Aan/uit-knop, 1*HD |
| Voeding | Type voeding:DC-IN5.5*2.5, Ingangsspanning voeding:12V, Ingangsstroom voeding:5A |
| Afmetingen | 122mm*175mm*38mm, ongeveer 0.8kg |
| Werkomgeving | Bedrijfstemperatuur: -20-65°C, Opslagtemperatuur: 15°C-35°C, Relatieve luchtvochtigheid: 5%~95% (niet-condenserend) |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Zwart |
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X34 6LAN |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $90.00 ~ $150.00 / Piece/Pieces |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze 6 LAN Firewall Router met een passief koelsysteem, geruisloos, stabiele warmteafvoer, met stabielere werking. Deze Mini Computer met 2955U I3 I5 I7 4e 5e generatie processor, laag verbruik, energiebesparend. Als 6 LAN Mini PC, ondersteunt VPN, breedband overlay, gedragsbeheer, intelligente stroomregeling, multi-dial op één lijn. Aan de andere kant ondersteunt deze Mini Desktop Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux, Centos, etc., geschikt voor computerruimtes, internetcafés, netwerkservers, hotels, bedrijven, etc.
|
CPU (Ondersteuning voor maatwerk) |
Intel Celeron 2955U: 2M Cache, 1.40 GHz, 2 Cores 2 Threads, TDP: 15W Core i3-4010U: 3M Cache, 1.70 GHz, 2 Cores 4 Threads, TDP: 15W Core i5-4200U: 3M Cache, tot 2.60 GHz, 2 Cores 4 Threads, TDP: 15W Core i3-5010U: 3M Cache, 2.10 GHz, 2 Cores 4 Threads, TDP: 15W |
| GPU |
Intel Celeron 2955U: Intel HD Graphics (Haswell GT1) Core i3-4010U/ i5-4200U: Intel HD Graphics 4400 Core i3-5010U: Intel HD Graphics 5500 |
| Geheugen | 1*DDR3L 1066/ 1333/ 1600MHz, 1.35V |
| Harde schijf | 1*Volledige hoogte mSATA socket SSD; 1*SATA 2.5" HDD |
| LAN | 6*RJ45 LAN(10/100/1000/ intel 211AT Gigabits Ethernet) |
| Uitbreiding | 1* Volledige hoogte Mini PCIe |
| HDMI | Maximale resolutie 3200×2000 @60Hz |
| Besturingssysteem | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, PFSense, etc |
| I/O-poort | 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*HDMI, 6*RJ45 LAN, 1*RS232 COM, 1*DC 12V, 1*Aan/uit-knop, 1*HD |
| Voeding | Type voeding:DC-IN5.5*2.5, Ingangsspanning voeding:12V, Ingangsstroom voeding:5A |
| Afmetingen | 122mm*175mm*38mm, ongeveer 0.8kg |
| Werkomgeving | Bedrijfstemperatuur: -20-65°C, Opslagtemperatuur: 15°C-35°C, Relatieve luchtvochtigheid: 5%~95% (niet-condenserend) |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Zwart |
![]()
![]()