| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30 J6412 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-pc met 6*RJ45 gigabit ethernetpoorten, toegepast in firewall, netwerkserver, VPN-router. Deze draagbare mini-pc heeft een aluminium behuizing voor stofbestendigheid. Dankzij de ventilatorloze en verfijnde koelvinnen kan de desktopcomputer snel warmte afvoeren, zonder geluid tijdens gebruik. Als netwerk soft router mini-pc biedt het meerdere beschermingen om ARP-virusintrusie te voorkomen.
| CPU | Intel Celeron J6412 Processor |
| Geheugen | 1*Dual Channel SO-DIMM DDR4, 3200MHz, Max tot 32GB |
| Harde Schijf | 1*SATA HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Ethernet | 6*Intel I226-V LAN, 2.5G transmissiesnelheid |
| Uitbreidingssleuf | 1*mSATA, ondersteunt SATA SSD / 4G module, 1*SIM-sleuf |
| I/O Interface | 6*LAN, 1*HDIM, 2*USB2.0, 1*RJ45 COM, 2*USB3.0, 1*Aan/uit-knop, 1*DC |
| OS | Windows 7/8/10, Ubuntu, Linux, Centos, Lede, ESXI6.7, etc. |
| Gewicht | Ongeveer 0.65kg |
| Afmetingen | 136MM*126MM*40MM |
| Installatie | Desktop / Wandmontage |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Werkomgeving | Bedrijfstemperatuur: 0~60°C, Opslagtemperatuur: -20°C~75°C, Relatieve Vochtigheid: 0%~95% (niet-condenserend) |
Intel Celeron J6412 is een CPU gebaseerd op een 10nm proces, wat beter is dan het 14nm proces van de vorige generatie Celeron J4125, en zowel een laag stroomverbruik als goede prestaties realiseert. Het biedt krachtige prestaties en beveiliging voor kantoor- en zakelijke toepassingen.
![]()
Het is een krachtig soft routing apparaat op bedrijfsniveau met snelle transmissie en stabiele netwerkconnectiviteit. Dit soft routing apparaat is eenvoudig te bedienen en te gebruiken met slechts eenvoudige instellingen. Bovendien is het compact en lichtgewicht, waardoor het gemakkelijk te vervoeren en te installeren is.
![]()
![]()
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30 J6412 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini-pc met 6*RJ45 gigabit ethernetpoorten, toegepast in firewall, netwerkserver, VPN-router. Deze draagbare mini-pc heeft een aluminium behuizing voor stofbestendigheid. Dankzij de ventilatorloze en verfijnde koelvinnen kan de desktopcomputer snel warmte afvoeren, zonder geluid tijdens gebruik. Als netwerk soft router mini-pc biedt het meerdere beschermingen om ARP-virusintrusie te voorkomen.
| CPU | Intel Celeron J6412 Processor |
| Geheugen | 1*Dual Channel SO-DIMM DDR4, 3200MHz, Max tot 32GB |
| Harde Schijf | 1*SATA HDD / SSD, 1*mSATA SSD |
| Ethernet | 6*Intel I226-V LAN, 2.5G transmissiesnelheid |
| Uitbreidingssleuf | 1*mSATA, ondersteunt SATA SSD / 4G module, 1*SIM-sleuf |
| I/O Interface | 6*LAN, 1*HDIM, 2*USB2.0, 1*RJ45 COM, 2*USB3.0, 1*Aan/uit-knop, 1*DC |
| OS | Windows 7/8/10, Ubuntu, Linux, Centos, Lede, ESXI6.7, etc. |
| Gewicht | Ongeveer 0.65kg |
| Afmetingen | 136MM*126MM*40MM |
| Installatie | Desktop / Wandmontage |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Werkomgeving | Bedrijfstemperatuur: 0~60°C, Opslagtemperatuur: -20°C~75°C, Relatieve Vochtigheid: 0%~95% (niet-condenserend) |
Intel Celeron J6412 is een CPU gebaseerd op een 10nm proces, wat beter is dan het 14nm proces van de vorige generatie Celeron J4125, en zowel een laag stroomverbruik als goede prestaties realiseert. Het biedt krachtige prestaties en beveiliging voor kantoor- en zakelijke toepassingen.
![]()
Het is een krachtig soft routing apparaat op bedrijfsniveau met snelle transmissie en stabiele netwerkconnectiviteit. Dit soft routing apparaat is eenvoudig te bedienen en te gebruiken met slechts eenvoudige instellingen. Bovendien is het compact en lichtgewicht, waardoor het gemakkelijk te vervoeren en te installeren is.
![]()
![]()
![]()