|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X65 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini gaming pc heeft een sterke schaalbaarheid en kan meer functies bereiken door het installeren van diverse plugins. De prestaties van de soft router kunnen worden aangepast aan uw behoeften, en de verwerkingssnelheid kan worden verbeterd door krachtigere hardware te selecteren.Het is uitgerust met 8GB LPDDR4X RAM en een high-performance solid state, die zelfstandig kunnen worden geüpgraded, webpagina's met meerdere tabbladen zonder vertraging, wat de werkefficiëntie drastisch verbetert. Bovendien zijn de kosten relatief laag. Vergeleken met dure gaming desktopcomputers kunnen soft routers worden gebouwd met oude computers, wat kosteneffectief en milieuvriendelijk is.
De afmetingen van deze routerhost zijn 75x75x52mm, met een kale machine van ongeveer 1000g. De verpakking zonder adapter weegt ongeveer 300g, en de verpakking met adapter weegt ongeveer 400g. Het heeft een metalen behuizing en een plastic deksel. De werktemperatuur is -20 ℃~+60 ℃, en de werkvochtigheid is 5%~90%.
| CPU | Onboard Intel Jasper Lake Serie N5105/N6005 Processor |
| TPM2.0 | CPU ingebouwde TPM2.0, optionele externe TPM2.0 |
| RAM | 1*Onboard LPDDR4x Geheugen, tot 16GB |
| HDMI |
1*HDMI 2.0, ondersteunt 4096x2160@60Hz |
| Harde Schijf | 1*M.2 2242 (NVMe PCIe 3.0 x2 / SATA 3.0 protocol) |
| I/O Poort | 4*Intel 2.5G LAN, 1*HDMI 2.0, 2*USB 3.0, 1*Type-C (USB 3.0), 1*Type-C(Voeding Input), 1*TF Kaartslot, 1*Aan/uit knop |
| OS | Windows10, Windows11, Linux, etc. |
| Voeding | DC 12V 2.5A |
| Materiaal | Metalen behuizing met plastic deksel |
| Afmetingen | 75mm*75mm*52mm |
| Gewicht | Ongeveer 300g |
| Opslagtemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +60℃ |
| Opslagvochtigheid | 5% ~ 90% (geen condensatie) |
De mini PC uitgerust met Intel Celeron N5105 quad-core quad-thread processor RWI tot 2.9GHz, 10nm proces, laag stroomverbruik en stil ontwerp, met stabiele computer-, beeld- en audiowerking, kan gemakkelijk multi-tasking aan.
![]()
De afmetingen van deze routerhost zijn 75x75x52mm, met een kale machine van ongeveer 1000g. De verpakking zonder adapter weegt ongeveer 300g, en de verpakking met adapter weegt ongeveer 400g. Het heeft een metalen behuizing en een plastic deksel.
![]()
De router mini PC is in staat om een breed scala aan toepassingen te vervullen en kan comfortabel de meeste behoeften voor thuis, entertainment, kantoor en het kijken van tv-programma's enz. aan.
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X65 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Deze mini gaming pc heeft een sterke schaalbaarheid en kan meer functies bereiken door het installeren van diverse plugins. De prestaties van de soft router kunnen worden aangepast aan uw behoeften, en de verwerkingssnelheid kan worden verbeterd door krachtigere hardware te selecteren.Het is uitgerust met 8GB LPDDR4X RAM en een high-performance solid state, die zelfstandig kunnen worden geüpgraded, webpagina's met meerdere tabbladen zonder vertraging, wat de werkefficiëntie drastisch verbetert. Bovendien zijn de kosten relatief laag. Vergeleken met dure gaming desktopcomputers kunnen soft routers worden gebouwd met oude computers, wat kosteneffectief en milieuvriendelijk is.
De afmetingen van deze routerhost zijn 75x75x52mm, met een kale machine van ongeveer 1000g. De verpakking zonder adapter weegt ongeveer 300g, en de verpakking met adapter weegt ongeveer 400g. Het heeft een metalen behuizing en een plastic deksel. De werktemperatuur is -20 ℃~+60 ℃, en de werkvochtigheid is 5%~90%.
| CPU | Onboard Intel Jasper Lake Serie N5105/N6005 Processor |
| TPM2.0 | CPU ingebouwde TPM2.0, optionele externe TPM2.0 |
| RAM | 1*Onboard LPDDR4x Geheugen, tot 16GB |
| HDMI |
1*HDMI 2.0, ondersteunt 4096x2160@60Hz |
| Harde Schijf | 1*M.2 2242 (NVMe PCIe 3.0 x2 / SATA 3.0 protocol) |
| I/O Poort | 4*Intel 2.5G LAN, 1*HDMI 2.0, 2*USB 3.0, 1*Type-C (USB 3.0), 1*Type-C(Voeding Input), 1*TF Kaartslot, 1*Aan/uit knop |
| OS | Windows10, Windows11, Linux, etc. |
| Voeding | DC 12V 2.5A |
| Materiaal | Metalen behuizing met plastic deksel |
| Afmetingen | 75mm*75mm*52mm |
| Gewicht | Ongeveer 300g |
| Opslagtemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +60℃ |
| Opslagvochtigheid | 5% ~ 90% (geen condensatie) |
De mini PC uitgerust met Intel Celeron N5105 quad-core quad-thread processor RWI tot 2.9GHz, 10nm proces, laag stroomverbruik en stil ontwerp, met stabiele computer-, beeld- en audiowerking, kan gemakkelijk multi-tasking aan.
![]()
De afmetingen van deze routerhost zijn 75x75x52mm, met een kale machine van ongeveer 1000g. De verpakking zonder adapter weegt ongeveer 300g, en de verpakking met adapter weegt ongeveer 400g. Het heeft een metalen behuizing en een plastic deksel.
![]()
De router mini PC is in staat om een breed scala aan toepassingen te vervullen en kan comfortabel de meeste behoeften voor thuis, entertainment, kantoor en het kijken van tv-programma's enz. aan.
![]()
![]()
![]()
![]()