|
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X48 J4125 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit is een mini-pc met 4 Intel i225V 2,5 GbE netwerkkaarten en onboard met Intel Celeron J4125 J1900 N2830 N5010 of E3845. Hierdoor kan deze mini-computer niet alleen worden gebruikt als een ideale mini-desktop of draagbare mini-pc voor thuis, kantoor, mediacenter, digital signage, digitale beveiliging en surveillance, enz., maar ook als een firewall-router voor thuis of industrie, of een mini-netwerkserver-apparaat voor andere gebieden. Gebaseerd op het ventilatorloze ontwerp, kan de firewall-netwerkserver stabieler en betrouwbaarder draaien in terminals, multimedia en andere industriële toepassingen om te voldoen aan een verscheidenheid aan behoeften in veeleisende omgevingen.
Deze firewall-router ondersteunt de installatie van CentOS, Ubuntu, Sophos, Debian, Windows 10/8/7, OpenWRT, OPNsense, PFSense, etc.
De soft-router met Intel Celeron J4125 4 Cores 4 Threads Processor is een krachtige, compacte en energiezuinige computeroplossing die perfect is voor een verscheidenheid aan toepassingen. Of u nu op zoek bent naar een computer voor thuiswerk, een entertainmentapparaat of een zakelijke oplossing, deze Mini PC heeft het allemaal.
| Processor | Intel Celeron J4125 4 Cores 4 Threads Processor, 2,70 GHz Burst Frequentie, 4 MB Cache, 10 W TDP |
| GPU | Intel® UHD Graphics 600 |
| Geheugen | Single Channel DDR4 tot 8G (2133/2400/2666MHz), 1*260-pins SO-DIMM |
| Harde Schijf | 1*mSATA SSD + 1*2,5" inch SSD/HDD |
| Ethernet | 4*RJ45 2,5 GbE, Intel I225-V Gigabit Ethernet |
| Connectoren aan de voorkant | Aan/uit, 1 x VGA, 1 x HDMI, 2x USB 3.0 |
| Connectoren aan de achterkant | 4 x RJ45 LAN, 1 × DC IN 12V/3A |
| Ondersteunde OS | Windows 10/8/7, Linux, Ubuntu, Openelec, OpenWRT, OPNsense, PFSense, etc. |
| Functies | Ondersteuning voor Wake UP on LAN, S5 RTC Wake Instellingen (Inschakelen op een ingestelde tijd), PXE Boot, Herstel na stroomuitval (Automatisch inschakelen) |
| Voeding | Ingang: AC 100-240V /50-60Hz, Uitgang: DC 12V/3A |
| Koelsysteem | Ventilatorloze passieve koeling & koellichaam |
| Chassis Materiaal | Aluminiumlegering |
| Bedrijfstemperatuur | -20~65℃ |
| Opslagtemperatuur | -20℃~ 85℃ (15- 35℃ Aanbevolen) |
| Relatieve Vochtigheid | 5%~95% (zonder condensatie) |
Uitgerust met een Intel Celeron J4125 processor met 4 cores en 4 threads, biedt deze Mini PC uitstekende prestaties voor zowel dagelijkse taken als veeleisendere toepassingen. Met een burstfrequentie van 2,70 GHz en 4 MB cache kan hij multitasking met gemak aan, wat zorgt voor een soepele en naadloze werking.
De Intel Celeron J4125 heeft een lage TDP van slechts 10 W, waardoor hij zeer energiezuinig is. Dit bespaart niet alleen op elektriciteitskosten, maar zorgt ook voor een stille werking, perfect voor gebruik in thuiskantoren, klaslokalen of elke omgeving waar het geluidsniveau minimaal moet worden gehouden.![]()
Dit is een firewall mini-pc met vier 2,5 GbE Intel i225-V netwerkkaarten. Het is een firewall software router. En het ondersteunt automatisch inschakelen, wake-up on LAN en PXE, etc.![]()
WAN/LAN kan onafhankelijk worden gewijzigd en de breedbandoverlay kan worden ingesteld. Breedbandoverlays kunnen van dezelfde operator zijn.![]()
Met 4 LAN Gigabit Ethernet-poorten biedt het intelligente stroomverdeling. Ook is het PPPOE-geverifieerd, wat verborgen gevaren op het netwerk voorkomt en de veiligheid van online toegang garandeert. Dit 4 LAN industriële firewall-apparaat kan worden gebruikt voor kantoren, scholen, KTV's, cafés, bars, winkelcentra, hotels en restaurants, en bedrijven, etc.
![]()
|
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X48 J4125 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit is een mini-pc met 4 Intel i225V 2,5 GbE netwerkkaarten en onboard met Intel Celeron J4125 J1900 N2830 N5010 of E3845. Hierdoor kan deze mini-computer niet alleen worden gebruikt als een ideale mini-desktop of draagbare mini-pc voor thuis, kantoor, mediacenter, digital signage, digitale beveiliging en surveillance, enz., maar ook als een firewall-router voor thuis of industrie, of een mini-netwerkserver-apparaat voor andere gebieden. Gebaseerd op het ventilatorloze ontwerp, kan de firewall-netwerkserver stabieler en betrouwbaarder draaien in terminals, multimedia en andere industriële toepassingen om te voldoen aan een verscheidenheid aan behoeften in veeleisende omgevingen.
Deze firewall-router ondersteunt de installatie van CentOS, Ubuntu, Sophos, Debian, Windows 10/8/7, OpenWRT, OPNsense, PFSense, etc.
De soft-router met Intel Celeron J4125 4 Cores 4 Threads Processor is een krachtige, compacte en energiezuinige computeroplossing die perfect is voor een verscheidenheid aan toepassingen. Of u nu op zoek bent naar een computer voor thuiswerk, een entertainmentapparaat of een zakelijke oplossing, deze Mini PC heeft het allemaal.
| Processor | Intel Celeron J4125 4 Cores 4 Threads Processor, 2,70 GHz Burst Frequentie, 4 MB Cache, 10 W TDP |
| GPU | Intel® UHD Graphics 600 |
| Geheugen | Single Channel DDR4 tot 8G (2133/2400/2666MHz), 1*260-pins SO-DIMM |
| Harde Schijf | 1*mSATA SSD + 1*2,5" inch SSD/HDD |
| Ethernet | 4*RJ45 2,5 GbE, Intel I225-V Gigabit Ethernet |
| Connectoren aan de voorkant | Aan/uit, 1 x VGA, 1 x HDMI, 2x USB 3.0 |
| Connectoren aan de achterkant | 4 x RJ45 LAN, 1 × DC IN 12V/3A |
| Ondersteunde OS | Windows 10/8/7, Linux, Ubuntu, Openelec, OpenWRT, OPNsense, PFSense, etc. |
| Functies | Ondersteuning voor Wake UP on LAN, S5 RTC Wake Instellingen (Inschakelen op een ingestelde tijd), PXE Boot, Herstel na stroomuitval (Automatisch inschakelen) |
| Voeding | Ingang: AC 100-240V /50-60Hz, Uitgang: DC 12V/3A |
| Koelsysteem | Ventilatorloze passieve koeling & koellichaam |
| Chassis Materiaal | Aluminiumlegering |
| Bedrijfstemperatuur | -20~65℃ |
| Opslagtemperatuur | -20℃~ 85℃ (15- 35℃ Aanbevolen) |
| Relatieve Vochtigheid | 5%~95% (zonder condensatie) |
Uitgerust met een Intel Celeron J4125 processor met 4 cores en 4 threads, biedt deze Mini PC uitstekende prestaties voor zowel dagelijkse taken als veeleisendere toepassingen. Met een burstfrequentie van 2,70 GHz en 4 MB cache kan hij multitasking met gemak aan, wat zorgt voor een soepele en naadloze werking.
De Intel Celeron J4125 heeft een lage TDP van slechts 10 W, waardoor hij zeer energiezuinig is. Dit bespaart niet alleen op elektriciteitskosten, maar zorgt ook voor een stille werking, perfect voor gebruik in thuiskantoren, klaslokalen of elke omgeving waar het geluidsniveau minimaal moet worden gehouden.![]()
Dit is een firewall mini-pc met vier 2,5 GbE Intel i225-V netwerkkaarten. Het is een firewall software router. En het ondersteunt automatisch inschakelen, wake-up on LAN en PXE, etc.![]()
WAN/LAN kan onafhankelijk worden gewijzigd en de breedbandoverlay kan worden ingesteld. Breedbandoverlays kunnen van dezelfde operator zijn.![]()
Met 4 LAN Gigabit Ethernet-poorten biedt het intelligente stroomverdeling. Ook is het PPPOE-geverifieerd, wat verborgen gevaren op het netwerk voorkomt en de veiligheid van online toegang garandeert. Dit 4 LAN industriële firewall-apparaat kan worden gebruikt voor kantoren, scholen, KTV's, cafés, bars, winkelcentra, hotels en restaurants, en bedrijven, etc.
![]()