| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X26UL I5-10300H |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit mini moederbord kan worden aangepast voor Intel Core i5, i7, i9 serie processors met rijke interfaces, krachtige prestaties, stabiele werking en kan breed worden gebruikt in het industriële veld.
Het moederbord maakt gebruik van hoogwaardige componenten met een laag uitvalpercentage. Uitgerust met een enkele Gigabit Ethernet-poort en twee HDMI-poorten, is het bestand tegen hoge en lage temperaturen, met een maximale bedrijfstemperatuur van + 60℃ en een minimumtemperatuur van wel - 10℃.
Daarnaast is het moederbord compact van formaat, neemt het weinig ruimte in beslag en is het zeer uitbreidbaar; het ondersteunt 7x24 uur stabiele werking en is zeer stabiel; het is ook uitgerust met drie harde schijven, 2*DDR4 RAM, 2*HDMI-poorten en 1*Gigabit Ethernet, en het ondersteunt WIFI / 4G en Bluetooth modules, wat zorgt voor hoge prestaties en snelle reactietijd, en het kan zich aanpassen aan de complexe omgeving van industriële scenario's, met een sterk aanpassingsvermogen aan de omgeving.
| CPU | Comet Lake 10e Generatie Core i5-10300H (Ondersteunt aangepaste Intel Core i5 / i7 / i9 serie processors) |
| Geheugen | 2*SODIMM NB-DDR4, Ondersteunt 2133/2400/2666MHZ, Maximaal tot 64GB |
| Harde Schijf | 1*M.2 2280/2242 NVME(PCIE) SSD, 1*mSATA 3.0, 1*SATA1 HDD/SSD |
| Ethernet | 1*RJ45 LAN, Ondersteunt Intel Realtek 8111H Gigabit Ethernet-kaart, wake-on-LAN en PXE-boot |
| Display Interface | 2*HDMI 1.4 (4k 4096/3840*2160@30HZ), 1*VGA DB15 (1920*1080@60Hz) |
| Audio Interface | 1*Line Out, 1*MIC In, |
| USB Interface | 4*USB 3.1, 2*USB 2.0 |
| I/O Poort | 4*USB 3.1, 2*USB 2.0, 1*LAN, 2*HDMI, 1*VGA, 1*DC, 1*MIC, 1*Audio Out |
| Uitbreidingsslot | 1*Mini-PCIE, Ondersteunt WIFI / 4G / Bluetooth module, 1*PCI-E 16X (Kan worden aangesloten op een discrete grafische kaart) |
| OS | Windows 11, Windows 10, KylinOS, UnionTech, etc. |
| BIOS | AMI BIOS, ondersteunt inkomende oproepen om in te schakelen, getimede inschakeling, intelligente herkenning van externe aan/uit-schakeling |
| Watchdog | Watchdog programmering, ondersteunt hardware reset functie (256 niveaus, 0-255 seconden) |
| Voeding | 1*DC 12V / 7A of 19V / 5A |
| Afmetingen | 170mm*170mm*24mm (Dikte met ventilator) |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -10~60℃, Relatieve Vochtigheid: 5%~95%@30℃ (zonder condensatie) |
Dit mini moederbord heeft een sterk aanpassingsvermogen aan de omgeving, weerstand tegen hoge en lage temperaturen, om te voldoen aan de complexe omgeving van industriële scenario's, om zich aan te passen aan omgevingen met veel stof, zware olie, elektromagnetische interferentie, trillingen, statische elektriciteit en andere omgevingen.
![]()
Dit mini moederbord, dat is ontworpen met een stille ventilator voor efficiënte warmteafvoer en stabiele werking van het apparaat.![]()
Dit krachtige industriële mini moederbord kan breed worden gebruikt in intelligente automatisering, schakelkasten, industriële besturing en andere industriële apparatuur en velden, wat veel gemak brengt in het leven van mensen.
![]()
Interface uitbreidbaarheid, kan worden aangesloten op externe apparaten: alarmlichten, PLC-besturing, noodstopknop, sensorprinter, barcodescanner, microfoon, camera, DVD enzovoort.
![]()
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X26UL I5-10300H |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit mini moederbord kan worden aangepast voor Intel Core i5, i7, i9 serie processors met rijke interfaces, krachtige prestaties, stabiele werking en kan breed worden gebruikt in het industriële veld.
Het moederbord maakt gebruik van hoogwaardige componenten met een laag uitvalpercentage. Uitgerust met een enkele Gigabit Ethernet-poort en twee HDMI-poorten, is het bestand tegen hoge en lage temperaturen, met een maximale bedrijfstemperatuur van + 60℃ en een minimumtemperatuur van wel - 10℃.
Daarnaast is het moederbord compact van formaat, neemt het weinig ruimte in beslag en is het zeer uitbreidbaar; het ondersteunt 7x24 uur stabiele werking en is zeer stabiel; het is ook uitgerust met drie harde schijven, 2*DDR4 RAM, 2*HDMI-poorten en 1*Gigabit Ethernet, en het ondersteunt WIFI / 4G en Bluetooth modules, wat zorgt voor hoge prestaties en snelle reactietijd, en het kan zich aanpassen aan de complexe omgeving van industriële scenario's, met een sterk aanpassingsvermogen aan de omgeving.
| CPU | Comet Lake 10e Generatie Core i5-10300H (Ondersteunt aangepaste Intel Core i5 / i7 / i9 serie processors) |
| Geheugen | 2*SODIMM NB-DDR4, Ondersteunt 2133/2400/2666MHZ, Maximaal tot 64GB |
| Harde Schijf | 1*M.2 2280/2242 NVME(PCIE) SSD, 1*mSATA 3.0, 1*SATA1 HDD/SSD |
| Ethernet | 1*RJ45 LAN, Ondersteunt Intel Realtek 8111H Gigabit Ethernet-kaart, wake-on-LAN en PXE-boot |
| Display Interface | 2*HDMI 1.4 (4k 4096/3840*2160@30HZ), 1*VGA DB15 (1920*1080@60Hz) |
| Audio Interface | 1*Line Out, 1*MIC In, |
| USB Interface | 4*USB 3.1, 2*USB 2.0 |
| I/O Poort | 4*USB 3.1, 2*USB 2.0, 1*LAN, 2*HDMI, 1*VGA, 1*DC, 1*MIC, 1*Audio Out |
| Uitbreidingsslot | 1*Mini-PCIE, Ondersteunt WIFI / 4G / Bluetooth module, 1*PCI-E 16X (Kan worden aangesloten op een discrete grafische kaart) |
| OS | Windows 11, Windows 10, KylinOS, UnionTech, etc. |
| BIOS | AMI BIOS, ondersteunt inkomende oproepen om in te schakelen, getimede inschakeling, intelligente herkenning van externe aan/uit-schakeling |
| Watchdog | Watchdog programmering, ondersteunt hardware reset functie (256 niveaus, 0-255 seconden) |
| Voeding | 1*DC 12V / 7A of 19V / 5A |
| Afmetingen | 170mm*170mm*24mm (Dikte met ventilator) |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -10~60℃, Relatieve Vochtigheid: 5%~95%@30℃ (zonder condensatie) |
Dit mini moederbord heeft een sterk aanpassingsvermogen aan de omgeving, weerstand tegen hoge en lage temperaturen, om te voldoen aan de complexe omgeving van industriële scenario's, om zich aan te passen aan omgevingen met veel stof, zware olie, elektromagnetische interferentie, trillingen, statische elektriciteit en andere omgevingen.
![]()
Dit mini moederbord, dat is ontworpen met een stille ventilator voor efficiënte warmteafvoer en stabiele werking van het apparaat.![]()
Dit krachtige industriële mini moederbord kan breed worden gebruikt in intelligente automatisering, schakelkasten, industriële besturing en andere industriële apparatuur en velden, wat veel gemak brengt in het leven van mensen.
![]()
Interface uitbreidbaarheid, kan worden aangesloten op externe apparaten: alarmlichten, PLC-besturing, noodstopknop, sensorprinter, barcodescanner, microfoon, camera, DVD enzovoort.
![]()
![]()