| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X26 i5-3317U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit mini moederbord is uitgerust met een moederbord met X86-architectuur, maakt gebruik van goede componenten, lage faalkans, snelle respons, stabiliteit en sterke schaalbaarheid. En het adopteert een Intel Core i5 3317U dual-core quad-threaded processor, RWI tot 2,6 GHz, sterke prestaties, stabiele werking. Als mini moederbord is het compact van formaat en neemt het weinig ruimte in beslag, uitgerust met één Gigabit Ethernetpoort, één HDMI- en één VGA-displayinterface en andere hoogwaardige componenten om 7*24 uur stabiele werking te ondersteunen.
Daarnaast is er een ingebouwd geheugenslot dat low-voltage 1,35V DDR3L SO-DIMM-geheugen tot 8 GB ondersteunt, evenals een MINI-PCIE-slot voor WIFI-ondersteuning en een MINI-SATA-slot voor MSATA SSD-ondersteuning. Het kan worden aangepast aan de complexe omgeving van industriële scenario's zoals hoge stof, hoge EMI, hoge trillingen, enz. om te voldoen aan de behoeften van industriële locaties.
| CPU | Intel Core i5-3317U (ondersteunt Intel 2e/3e Generatie laptop CPU) |
| Geheugen | 1*1,35V DDR3L SO-DIMM, Max tot 8GB |
| Harde Schijf | 1*MSATA SSD |
| Uitbreidingsslot | 1*MINI-PCIE Slot, Ondersteunt WIFI; 1*MINI-SATA Slot, Ondersteunt MSATA SSD |
| Ethernet | 1*Realtek 8111F Gigabit LAN |
| OS | Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10, Linux, etc. |
| I/O Interface | 4*USB2.0, 1*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 1*DC, 1*Line Out, 1*MIC In |
| Ingebouwde Interface | 1*4Pin ATX, 1*F-PANEL Pin, 2*CPU Koelventilator, 2*F-USB2.0 Pins, 1*F-AUDIO Pin, 1*Speaker Pin, 2* SATA HDD, 2*SATA Power, 1*LVDS-PWR, 1*J-LVDS Pin, 1*Invert Pin, 1*JP_COM1, 5*Ingebouwde COM Pin, 1*J-HDMI Pin, 1*VGA-H, 1*Ingebouwde J-PS2 Pin |
| BIOS | AMI BIOS |
| Voeding | 4PIN ATX of 12VDC |
| Afmetingen | ITX 170mm*170mm |
| Werkomgeving | Bedrijfstemperatuur: -10~50℃, Relatieve Vochtigheid: 0%~95% |
Dit mini moederbord is uitgerust met een moederbord met X86-architectuur, maakt gebruik van goede componenten, lage faalkans, snelle respons, stabiliteit en sterke schaalbaarheid.
![]()
Het moederbord maakt gebruik van hoogwaardige componenten met een lage faalkans, is bestand tegen hoge en lage temperaturen, met een maximale bedrijfstemperatuur van +60℃ en een minimumtemperatuur van -10℃.
![]()
Het moederbord is uitgerust met een koelventilator, die een geluidsarme ventilatorontwerp gebruikt om warmte snel en efficiënt af te voeren, waardoor de veilige en stabiele werking van het apparaat wordt gegarandeerd.
![]()
Dit hoogwaardige industriële mini moederbord kan breed worden gebruikt in intelligente automatisering, schakelkasten, industriële besturing en andere industriële apparatuur en velden, wat veel gemak biedt in het leven van mensen.
![]()
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X26 i5-3317U |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit mini moederbord is uitgerust met een moederbord met X86-architectuur, maakt gebruik van goede componenten, lage faalkans, snelle respons, stabiliteit en sterke schaalbaarheid. En het adopteert een Intel Core i5 3317U dual-core quad-threaded processor, RWI tot 2,6 GHz, sterke prestaties, stabiele werking. Als mini moederbord is het compact van formaat en neemt het weinig ruimte in beslag, uitgerust met één Gigabit Ethernetpoort, één HDMI- en één VGA-displayinterface en andere hoogwaardige componenten om 7*24 uur stabiele werking te ondersteunen.
Daarnaast is er een ingebouwd geheugenslot dat low-voltage 1,35V DDR3L SO-DIMM-geheugen tot 8 GB ondersteunt, evenals een MINI-PCIE-slot voor WIFI-ondersteuning en een MINI-SATA-slot voor MSATA SSD-ondersteuning. Het kan worden aangepast aan de complexe omgeving van industriële scenario's zoals hoge stof, hoge EMI, hoge trillingen, enz. om te voldoen aan de behoeften van industriële locaties.
| CPU | Intel Core i5-3317U (ondersteunt Intel 2e/3e Generatie laptop CPU) |
| Geheugen | 1*1,35V DDR3L SO-DIMM, Max tot 8GB |
| Harde Schijf | 1*MSATA SSD |
| Uitbreidingsslot | 1*MINI-PCIE Slot, Ondersteunt WIFI; 1*MINI-SATA Slot, Ondersteunt MSATA SSD |
| Ethernet | 1*Realtek 8111F Gigabit LAN |
| OS | Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10, Linux, etc. |
| I/O Interface | 4*USB2.0, 1*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 1*DC, 1*Line Out, 1*MIC In |
| Ingebouwde Interface | 1*4Pin ATX, 1*F-PANEL Pin, 2*CPU Koelventilator, 2*F-USB2.0 Pins, 1*F-AUDIO Pin, 1*Speaker Pin, 2* SATA HDD, 2*SATA Power, 1*LVDS-PWR, 1*J-LVDS Pin, 1*Invert Pin, 1*JP_COM1, 5*Ingebouwde COM Pin, 1*J-HDMI Pin, 1*VGA-H, 1*Ingebouwde J-PS2 Pin |
| BIOS | AMI BIOS |
| Voeding | 4PIN ATX of 12VDC |
| Afmetingen | ITX 170mm*170mm |
| Werkomgeving | Bedrijfstemperatuur: -10~50℃, Relatieve Vochtigheid: 0%~95% |
Dit mini moederbord is uitgerust met een moederbord met X86-architectuur, maakt gebruik van goede componenten, lage faalkans, snelle respons, stabiliteit en sterke schaalbaarheid.
![]()
Het moederbord maakt gebruik van hoogwaardige componenten met een lage faalkans, is bestand tegen hoge en lage temperaturen, met een maximale bedrijfstemperatuur van +60℃ en een minimumtemperatuur van -10℃.
![]()
Het moederbord is uitgerust met een koelventilator, die een geluidsarme ventilatorontwerp gebruikt om warmte snel en efficiënt af te voeren, waardoor de veilige en stabiele werking van het apparaat wordt gegarandeerd.
![]()
Dit hoogwaardige industriële mini moederbord kan breed worden gebruikt in intelligente automatisering, schakelkasten, industriële besturing en andere industriële apparatuur en velden, wat veel gemak biedt in het leven van mensen.
![]()
![]()