| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30 12x12 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Introductie van ons mini-moederbord, aangedreven door een reeks krachtige processors. Het ondersteunt Intel® Pentium 3805 Processor, evenals Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930 Processors en Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U Processors.Met zo'n diverse selectie aan processors kunt u degene kiezen die het beste past bij uw specifieke behoeften en vereisten. Of u nu een budgetvriendelijke optie nodig heeft of een krachtigere processor voor veeleisende taken, ons mini-moederbord heeft het voor u.
Het compacte en zeer efficiënte mini-moederbord van 120 mm * 120 mm. Met een dikte van slechts 18 mm is het ontworpen om in de meest ruimtebeperkte omgevingen te passen. Ondanks zijn kleine formaat levert dit mini-moederbord krachtige prestaties, met betrouwbare prestaties en een breed scala aan functies. Of u nu een miniatuur-pc bouwt voor een home-cinemasysteem of een compacte industriële toepassing, dit mini-moederbord is de perfecte keuze.
| Moederbord Grootte | 120 mm*120 mm |
| CPU's | Intel® Pentium 3805 Processor; Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930 Processors; Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U Processors |
| Display | Geïntegreerde Intel® HD Graphics, core grafische kaart; DirectX11.1.OCL 1.2,OGL 3.2; Codering: H.264. MPEG2 / 4, VC1, WMV9; Decodering: H 264, MPEG2; Ondersteuning 1*VGA + 1*HDMI Synchrone OF Asynchrone Weergave |
| Geheugen | 1* SODIMM DDR3L, 1066 / 1333MHz, Tot 8G |
| Opslag | 1* Full Height mSATA SSD, 1*SATA 2.0 2.5" HDD / SSD |
| Uitbreidingsslot | 1* Half-height Mini PCIE, Ondersteuning voor WiFi / 4G Module |
| I/O Interface | 4*USB3.0, 1*2-in-1 Audio Poort, 1*Aan/Uit Schakelaar, 2*RS232 COM, 1*2.5 DC-IN, 1*HDMI, 1*VGA, 2*RJ45 Ethernet |
| Ethernet | 2*1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN, Ondersteuning voor Wake-on-LAN |
| Audio | Onboard Realtek ALC662 audio control chip, ondersteunt dual-channel en stereo. |
| Besturingssysteem | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, Centos, etc. |
| Voeding IN | Intel Pentium/ Celeron: 1*DC 12V3A, Core: 1*DC 12V5A |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20°C ~ +65°C, Opslagtemperatuur: -20°C ~ +70°C, Luchtvochtigheid tijdens bedrijf: 5% - 95% (relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend) |
Introductie van ons compacte en zeer efficiënte mini-moederbord van 120 mm * 120 mm. Met een dikte van slechts 18 mm is het ontworpen om in de meest ruimtebeperkte omgevingen te passen. Ondanks zijn kleine formaat levert dit mini-moederbord krachtige prestaties, met betrouwbare prestaties en een breed scala aan functies. Of u nu een miniatuur-pc bouwt voor een home-cinemasysteem of een compacte industriële toepassing, dit mini-moederbord is de perfecte keuze.
![]()
Ons mini-moederbord is een uitgebreid platform met geavanceerde functies. Het bevat een geïntegreerde 1* SODIMM DDR3L-sleuf die tot 8G geheugen ondersteunt voor naadloze multitaskingprestaties. Bovendien bevat het een 1* full-height mSATA SSD en 1* SATA 2.0 2.5" HDD/SSD voor flexibele opslagoplossingen.
Het bord ondersteunt een 1* half-height Mini PCIE-sleuf voor WiFi/4G-modules, zodat u overal verbonden blijft. Uitgerust met 2* 1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN-poorten, levert het razendsnelle netwerksnelheden en ondersteunt het Wake-on-LAN-functionaliteit. De rijke interface van het bord maakt het zeer veelzijdig en geschikt voor een breed scala aan toepassingen.
![]()
![]()
Intel 2955U / 3205U / 3215U Processors, 4*USB 3.0
![]()
Intel 3805U / i3-4010Y / i3-4010U / i3-5005U Processors, 4*USB 3.0
![]()
Intel J1900 / J1800 / N2840 / N2930 Processors, 2*USB 2.0, 2*USB 3.0
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30 12x12 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Introductie van ons mini-moederbord, aangedreven door een reeks krachtige processors. Het ondersteunt Intel® Pentium 3805 Processor, evenals Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930 Processors en Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U Processors.Met zo'n diverse selectie aan processors kunt u degene kiezen die het beste past bij uw specifieke behoeften en vereisten. Of u nu een budgetvriendelijke optie nodig heeft of een krachtigere processor voor veeleisende taken, ons mini-moederbord heeft het voor u.
Het compacte en zeer efficiënte mini-moederbord van 120 mm * 120 mm. Met een dikte van slechts 18 mm is het ontworpen om in de meest ruimtebeperkte omgevingen te passen. Ondanks zijn kleine formaat levert dit mini-moederbord krachtige prestaties, met betrouwbare prestaties en een breed scala aan functies. Of u nu een miniatuur-pc bouwt voor een home-cinemasysteem of een compacte industriële toepassing, dit mini-moederbord is de perfecte keuze.
| Moederbord Grootte | 120 mm*120 mm |
| CPU's | Intel® Pentium 3805 Processor; Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930 Processors; Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U Processors |
| Display | Geïntegreerde Intel® HD Graphics, core grafische kaart; DirectX11.1.OCL 1.2,OGL 3.2; Codering: H.264. MPEG2 / 4, VC1, WMV9; Decodering: H 264, MPEG2; Ondersteuning 1*VGA + 1*HDMI Synchrone OF Asynchrone Weergave |
| Geheugen | 1* SODIMM DDR3L, 1066 / 1333MHz, Tot 8G |
| Opslag | 1* Full Height mSATA SSD, 1*SATA 2.0 2.5" HDD / SSD |
| Uitbreidingsslot | 1* Half-height Mini PCIE, Ondersteuning voor WiFi / 4G Module |
| I/O Interface | 4*USB3.0, 1*2-in-1 Audio Poort, 1*Aan/Uit Schakelaar, 2*RS232 COM, 1*2.5 DC-IN, 1*HDMI, 1*VGA, 2*RJ45 Ethernet |
| Ethernet | 2*1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN, Ondersteuning voor Wake-on-LAN |
| Audio | Onboard Realtek ALC662 audio control chip, ondersteunt dual-channel en stereo. |
| Besturingssysteem | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ubuntu, Linux, Centos, etc. |
| Voeding IN | Intel Pentium/ Celeron: 1*DC 12V3A, Core: 1*DC 12V5A |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -20°C ~ +65°C, Opslagtemperatuur: -20°C ~ +70°C, Luchtvochtigheid tijdens bedrijf: 5% - 95% (relatieve luchtvochtigheid, niet-condenserend) |
Introductie van ons compacte en zeer efficiënte mini-moederbord van 120 mm * 120 mm. Met een dikte van slechts 18 mm is het ontworpen om in de meest ruimtebeperkte omgevingen te passen. Ondanks zijn kleine formaat levert dit mini-moederbord krachtige prestaties, met betrouwbare prestaties en een breed scala aan functies. Of u nu een miniatuur-pc bouwt voor een home-cinemasysteem of een compacte industriële toepassing, dit mini-moederbord is de perfecte keuze.
![]()
Ons mini-moederbord is een uitgebreid platform met geavanceerde functies. Het bevat een geïntegreerde 1* SODIMM DDR3L-sleuf die tot 8G geheugen ondersteunt voor naadloze multitaskingprestaties. Bovendien bevat het een 1* full-height mSATA SSD en 1* SATA 2.0 2.5" HDD/SSD voor flexibele opslagoplossingen.
Het bord ondersteunt een 1* half-height Mini PCIE-sleuf voor WiFi/4G-modules, zodat u overal verbonden blijft. Uitgerust met 2* 1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN-poorten, levert het razendsnelle netwerksnelheden en ondersteunt het Wake-on-LAN-functionaliteit. De rijke interface van het bord maakt het zeer veelzijdig en geschikt voor een breed scala aan toepassingen.
![]()
![]()
Intel 2955U / 3205U / 3215U Processors, 4*USB 3.0
![]()
Intel 3805U / i3-4010Y / i3-4010U / i3-5005U Processors, 4*USB 3.0
![]()
Intel J1900 / J1800 / N2840 / N2930 Processors, 2*USB 2.0, 2*USB 3.0
![]()