| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30G J4125 N4000 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Levertijd: | 15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit mini-moederbord integreert de krachtige Intel Celeron J4125 of N4000 processor om stabiele en efficiënte computerkracht te leveren voor industriële toepassingen. Uitgerust met 1*DDR4-slot, kan het geheugen eenvoudig worden geüpgraded om te voldoen aan de behoeften van diverse complexe taken.
Dubbele Realtek Gigabit Ethernet-interfaces zorgen voor snelle en stabiele gegevensoverdracht in industriële omgevingen, zowel voor communicatie met andere apparaten als voor externe monitoring.
Dubbele HDMI-poorten ondersteunen synchrone of asynchrone triple displays, waardoor u een breder visueel gebied krijgt om meerdere processen of gegevensweergaven tegelijkertijd te monitoren.
De 4 COM-poorten bieden veel gemak voor het aansluiten op diverse traditionele industriële apparatuur met sterke compatibiliteit. Of het nu gaat om fabrieksautomatisering, bewakingssystemen of andere industriële scenario's, dit moederbord kan uw rechterhand zijn.
| Afmetingen Moederbord | NANO 120mmX120mm, Dikte: 18mm |
| CPU | Intel Celeron J4125/ N4000 Processors |
| Geheugen | 1*SO-DIMM DDR4 2133/2400MHz, Tot 8G |
| Opslag | 1*M.2 Key M (2280mm, ondersteunt SATA SSD) |
| Uitbreidingsslot | 1*MiniPCIe, ondersteunt Wifi + Bluetooth /4G uitbreidingsmodule |
| I/O Interface | 1 x DC-IN, 2 x HDMI, 3 x USB2.0, 2 x LAN, 1 x MIC-IN, 1 x HP-OUT, 5 x USB3.2 GEN1 (5Gbps), 1 x REC, 1 x RST, 2 x LED, |
| Ingebouwde Interface | 1 x Debug, 1 x LVDS, 1 x SATA_PWR, 1 x SATA, 1 x COM_CONN (4*COM232, COM1 Ondersteunt RS232/485 Jump Cap Opties), |
| OS | Windows 10 / Windows 11 / Linux, etc. |
| BIOS | AMI BIOS |
| Display | Ondersteunt synchrone / asynchrone triple display (1*HDMI1, 1*HDMI2, 1*LVDS3) |
| Energiebeheer | Ondersteunt Advanced Power Management ACPI; Ondersteunt Real-time Hardware Monitoring; Ondersteunt Auto Power On |
| Ethernet | 2 x Realtek Gigabit Ethernet(RTL8111H / 8111G) |
| Achtergrondverlichting Aanpassing | LVDS kan systeem/hardware neerwaartse regulering ondersteunen, en de aanpassingsmodus wordt geselecteerd door een jumper (standaard systeem) |
| Audio Frequentie | Realtek ALC662/ALC887; Geïntegreerde Versterker NS4251 3W@4Ω max; Aanbevolen om 3W/4Ω Luidsprekers of 2W/8Ω Luidsprekers aan te sluiten |
| I/O Chip | TE8786E-I |
| Voeding | 1*DC 12-19V |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -15℃ ~ +60℃, Bedrijfsvochtigheid: 0% - 95% (relatieve vochtigheid, niet-condenserend) |
Dit mini-moederbord beschikt over dubbele Realtek Gigabit Ethernet en 4*COM-interfaces, wat zorgt voor een snelle en stabiele netwerkverbinding voor gegevensoverdracht in industriële omgevingen. Met ondersteuning voor dubbele HDMI-poorten kunt u synchrone of asynchrone triple displays configureren om meer informatie tegelijkertijd te bekijken, wat de efficiëntie van het werk verhoogt.![]()
Dit kleine, hoogwaardige 120mm * 120mm mini-moederbord is slechts 18mm dik, waardoor het perfect is voor ruimtebesparende toepassingen. Ondanks zijn compacte formaat biedt dit moederbord ongeëvenaarde betrouwbaarheid en een breed scala aan functies.![]()
![]()
| Merknaam: | Helor PC |
| Modelnummer: | X30G J4125 N4000 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakkingsdetails: | Kartonnen doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Dit mini-moederbord integreert de krachtige Intel Celeron J4125 of N4000 processor om stabiele en efficiënte computerkracht te leveren voor industriële toepassingen. Uitgerust met 1*DDR4-slot, kan het geheugen eenvoudig worden geüpgraded om te voldoen aan de behoeften van diverse complexe taken.
Dubbele Realtek Gigabit Ethernet-interfaces zorgen voor snelle en stabiele gegevensoverdracht in industriële omgevingen, zowel voor communicatie met andere apparaten als voor externe monitoring.
Dubbele HDMI-poorten ondersteunen synchrone of asynchrone triple displays, waardoor u een breder visueel gebied krijgt om meerdere processen of gegevensweergaven tegelijkertijd te monitoren.
De 4 COM-poorten bieden veel gemak voor het aansluiten op diverse traditionele industriële apparatuur met sterke compatibiliteit. Of het nu gaat om fabrieksautomatisering, bewakingssystemen of andere industriële scenario's, dit moederbord kan uw rechterhand zijn.
| Afmetingen Moederbord | NANO 120mmX120mm, Dikte: 18mm |
| CPU | Intel Celeron J4125/ N4000 Processors |
| Geheugen | 1*SO-DIMM DDR4 2133/2400MHz, Tot 8G |
| Opslag | 1*M.2 Key M (2280mm, ondersteunt SATA SSD) |
| Uitbreidingsslot | 1*MiniPCIe, ondersteunt Wifi + Bluetooth /4G uitbreidingsmodule |
| I/O Interface | 1 x DC-IN, 2 x HDMI, 3 x USB2.0, 2 x LAN, 1 x MIC-IN, 1 x HP-OUT, 5 x USB3.2 GEN1 (5Gbps), 1 x REC, 1 x RST, 2 x LED, |
| Ingebouwde Interface | 1 x Debug, 1 x LVDS, 1 x SATA_PWR, 1 x SATA, 1 x COM_CONN (4*COM232, COM1 Ondersteunt RS232/485 Jump Cap Opties), |
| OS | Windows 10 / Windows 11 / Linux, etc. |
| BIOS | AMI BIOS |
| Display | Ondersteunt synchrone / asynchrone triple display (1*HDMI1, 1*HDMI2, 1*LVDS3) |
| Energiebeheer | Ondersteunt Advanced Power Management ACPI; Ondersteunt Real-time Hardware Monitoring; Ondersteunt Auto Power On |
| Ethernet | 2 x Realtek Gigabit Ethernet(RTL8111H / 8111G) |
| Achtergrondverlichting Aanpassing | LVDS kan systeem/hardware neerwaartse regulering ondersteunen, en de aanpassingsmodus wordt geselecteerd door een jumper (standaard systeem) |
| Audio Frequentie | Realtek ALC662/ALC887; Geïntegreerde Versterker NS4251 3W@4Ω max; Aanbevolen om 3W/4Ω Luidsprekers of 2W/8Ω Luidsprekers aan te sluiten |
| I/O Chip | TE8786E-I |
| Voeding | 1*DC 12-19V |
| Geschikte Temperatuur | Bedrijfstemperatuur: -15℃ ~ +60℃, Bedrijfsvochtigheid: 0% - 95% (relatieve vochtigheid, niet-condenserend) |
Dit mini-moederbord beschikt over dubbele Realtek Gigabit Ethernet en 4*COM-interfaces, wat zorgt voor een snelle en stabiele netwerkverbinding voor gegevensoverdracht in industriële omgevingen. Met ondersteuning voor dubbele HDMI-poorten kunt u synchrone of asynchrone triple displays configureren om meer informatie tegelijkertijd te bekijken, wat de efficiëntie van het werk verhoogt.![]()
Dit kleine, hoogwaardige 120mm * 120mm mini-moederbord is slechts 18mm dik, waardoor het perfect is voor ruimtebesparende toepassingen. Ondanks zijn compacte formaat biedt dit moederbord ongeëvenaarde betrouwbaarheid en een breed scala aan functies.![]()
![]()